Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצבר בן 6

היו זמני בומבה
שימו לב! השרשור הזה בן 2244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

קניתי את הפולו שלי לפני 4 שנים. אני משער שבשנתיים הראשונות לא הוחלף מצבר (תקופה קצרה מדי להבנתי) ככה שאני כרגע עם מצבר בן קצת מעל 6 שנים.

המצבר עובד מעולה והכל, פשוט לאור גילו המתקדם חשבתי כמה אני מאוד לא רוצה לקום בוקר אחד ושהרכב לא יניע. לאחר לעבודה, להזמין שגריר או לחפש מישהו להנעה עם כבלים...

השאלה: איך אני יכול לבדוק את מצב המצבר? חשבתי על פשוט ללכת לחשמלאי שיבדוק אבל הניגוד אינטרסים שלו ברור

שאלה שניה: נניח וחשמלאי אמין בדק לי את המצבר והוא נמצא תקין. לכמה זמן אני יכול להיות שקט? (או שיכול להיות שהבדיקה תקינה אבל עוד חודש המצבר יתחיל לגסוס?)

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

קניתי את הפולו שלי לפני 4 שנים. אני משער שבשנתיים הראשונות לא הוחלף מצבר (תקופה קצרה מדי להבנתי) ככה שאני כרגע עם מצבר בן קצת מעל 6 שנים.

המצבר עובד מעולה והכל, פשוט לאור גילו המתקדם חשבתי כמה אני מאוד לא רוצה לקום בוקר אחד ושהרכב לא יניע. לאחר לעבודה, להזמין שגריר או לחפש מישהו להנעה עם כבלים...

השאלה: איך אני יכול לבדוק את מצב המצבר? חשבתי על פשוט ללכת לחשמלאי שיבדוק אבל הניגוד אינטרסים שלו ברור

שאלה שניה: נניח וחשמלאי אמין בדק לי את המצבר והוא נמצא תקין. לכמה זמן אני יכול להיות שקט? (או שיכול להיות שהבדיקה תקינה אבל עוד חודש המצבר יתחיל לגסוס?)

תודה

גם לי היתה אותה ההתלבטות, בקורולה 2011 היה לי עדיין המצבר המקורי, לבסוף החלפתי למרות שהרכב הניע גם בבקרים הקרים שהיו לא מזמן.

החשבון פשוט, המצבר עלה לי 400 ש"ח, נניח ויחזיק שנתיים וחצי,זה אומר 160 שח לשנה או 13 שקלים לחודש.

אז גם אם הקדמתי את ההחלפה בשלושה חודשים בזבזתי 50 ש"ח, זה משתווה ללהניע את הרכב עם כבלים באיזה מגרש חנייה נידח או ביום גשום ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבון נכון בהחלט. אני לא הייתי חכם כמוך , דחיתי את ההחלפה ולבסוף אשתי נתקעה עם האוטו ולקחה מונית ובנוסף , כשאתה מגיע לחשמלאי הרכב זה יותר זול מאשר שמגיעים אליך.

אני "הרווחתי" שבועיים של מצבר שעלו לי 150 שקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

תודה

מצבר לפעמים לא שורד אפילו שנה.

תרגיש התנעה קשה קצת או שתתקע, מה שיכול לקרות גם עם מצבר בן חצי שנה (אם כי בסבירות נמוכה יותר) , תחליף מצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

שלום,

אתה יכול לגשת לכל אחת מתחנות השירות שלנו ולבקש בדיקה למצבר הקיים.

במידה ותצטרך להחליף או שבהתייעצות עם איש השירות תקבלו החלטה להחליף, תוכל לעשות זאת בו במקום.

בנוסף, תוכל לגשת לכל אחד מסניפי אוטודיפו ולבדוק גם באמצעותם.

בהצלחה,

שרות לקוחות ורטה

טלרון מצברים בע"מ, המעיין 7 מודיעין.

טלפון 1-700-700-130

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה בעצם מצבר נגמר?

אם ממלאים מים מזוקקים - שזה הטיפול בעצם - הוא לא אמור להחזיק הרבה שנים?

כי תאים נדפקים ,צד החיובי במיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אתה צריך להיות במצב של היכון, כלומר קנה מצבר חדש תשים בבגא'ז למקרה חירום וסחוט את הנוכחי כמה שיותר.

שלי גם כמעט בן 5.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיים אל תאכסן מצבר בבגאז'

ולטעמי, כל עוד המצבר לא מגמגם, אין טעם להחליף. הוא תקין. למה?

דבר אחרון

בהחלט ייתכן מצב שהמצבר הוחלף מעט לפני הרכישה שלך (בגיל פחות משנתיים). אבל אנחנו לא צריכים לעסוק בניחושים. התאריך מוטבע עליו.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לתקן אם זה לא מקולקל?! ברגע שיתחיל לזייף, תדע שהגיע הזמן אבל מה ההגיון להחליף כל עוד הוא עובד כמו שצריך?

מכונית קונים במזומן או שלא קונים בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיים אל תאכסן מצבר בבגאז'

ולטעמי, כל עוד המצבר לא מגמגם, אין טעם להחליף. הוא תקין. למה?

דבר אחרון

בהחלט ייתכן מצב שהמצבר הוחלף מעט לפני הרכישה שלך (בגיל פחות משנתיים). אבל אנחנו לא צריכים לעסוק בניחושים. התאריך מוטבע עליו.

זה טעם טוב, כמו שחלק הסבירו כאן שאחר כך בני המשפחה נתקעו, לקחו מונית וכן הלאה, יצא קצת יותר יקר מהטעם הטוב הזה.

נאמר בפירוש שהמצבר בן ~6, השאלה היא האם יש קושי בהתנעה כן או לא, האם הוא באמת בן 6 ואם כן, ברגע שיש ולו את הספק הקל ביותר, להחליף.

אחר כך גם ככה בוכים כשנתקעים באמצע מקום מציק, שווה את ה 500 שקלים לעוד 3 שנים של שקט? לא בהכרח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נאמר בפירוש שאין לו מושג בן כמה המצבר

ובני משפחה שנתקעו וכו', זה כי לא שמו לב לסימנים מוקדמים

המצבר ברכב הקודם שלי החזיק 6.5 שנים, והוחלף בגמגום הראשון שלו

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...