Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Restorfx Ashdod טעות חיי

שימו לב! השרשור הזה בן 1236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מההודעות שלך אתה נשמע כמו בעל אחוזים בעסק

כן, זה טעות להיכנס לשם. למה בן אדם צריך להכנס עם רכב במצב טוב למקום ולצאת עם נזקים, ואחרי זה הוא צריך לסבול משא ומתן של חצי שנה, ופתרונות מעליבים? (כיסוי ויניל על המכסה מנוע.. נו באמת)

מה קורה אם רכב יוקרתי היה נכנס לשם? למבורגיני? פרארי? אתה גם היית אומר לו שאפשר לעשות צבע חובבני? זה שהרכב לא הגיע חדש לא אומר שבעל העסק יכול להרשות לעצמו להציע פתרונות מגוחכים כאלה.. מה שגם פות"ש בטח הפסיד המון ימי עבודה וימים ללא רכב וגם נגרם לו כאבי ראש על שירות שהוא שילם עבורו.

לא חושב שמישהו התכוון שההתנהלות סבירה. מהנאמר פה די ברור שאכן נעשה נזק לרכב, שהיו מספיק הזדמנויות לתיקון ושפות"ש נאלץ לבזבז מספר לא קטן של ימי עבודה.

רק שצריך לשים דברים בפרופורציות - גם אם הפיתרון בסוף יעלה 20,000₪ ואפילו אם פות"ש לא יצליח לקבל שקל כפיצוי, לקרוא לנזק של 20,000₪ ונניח שבועיים-שלושה בלי רכב טעות חיי זה אולי טיפה היסחפות. זה מאוד לא נעים, ברור, ואין סיבה או הצדקה שזה יקרה, אבל יש טעויות מהותיות יותר בחיים.

אין לי כמובן שום קשר למקום, מעולם לא הייתי שם ולא ממש מתחשק לי להגיע לשם. אני לא בא להצדיק את ההתנהלות, רק מציע לפות"ש לקחת מעט אוויר, ולהגיד תודה שהוא לא עשה טוטאל לוס לפרארי בלי צד ג', של ראש משפחת פשע. זו היתה יכולה להיות טעות חייו.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי אתם אותם אנשים שנתפסים למילה? או לצמד מילים? הוא כתב טעות חיי מתוך סערת רגשות.

מה זה משנה? ברור שהוא לא בוכה יום ולילה יום ולילה.

בסה"כ על מנת לתאר. ככה זה בכתיבה. אין שפת גוף, אתה משתמש במילים.

רצה שיותר יכנסו, רצה להראות כמה הוא מיואש, כמה נזק עשו לו - למה להיתפס לזה?

זה לא מוסיף לדיון, סתם מעלה את התגובות ועוד חומר לקרוא.

תקשיב מבחינת קונה פוטנציאלי, הרחיקו פה לכת לדעתי.

לך תסביר לקונה וכולי.

מה זה לך תסביר?

אם יצבעו לך, יש לך הוכחה למה צבעו.

דף, מסמך, קבלה - הקלטה- משהו.

דבר שני, הנושא הזה לא ימחק.

חושש? תדפיס . סה"כ כמה דפי A4.

תציג לקונה.

יחד עם שאר המסמכים שתציג (אישור על צביעה שתבקש, קבלה על צביעה או כל אישור כזה או אחר)

אז בואו לא נגזים בתירוץ של איך תסביר לקונה.

דבר שלישי, משפט יקח לא פחות מחצי שנה שנה לדעתי. מעריך, לא משפטן ואין לי ניסיון.

אחרון,

אז יחייבו בעל העסק לצבוע.

יצבע בעל העסק בצורה הכי חאפרית שמכיר.

תחזרו לבית המשפט - מה אז? בזבוז זמן של בית משפט.

שם לא פורום. שם לא דאגה לחבר פורום.

שם להספיק לתקתק כמה שיותר תיקים וזמן.

אי אפשר לצפות מבעל עסק שיצבע ויוכיח שזו צביעה מקצועית שעלתה 20 אלף שקל.

יכניס לאיזה חור, יעשו צביעה - מה אז?

מה אני בא להגיד פה.

צריך למצוא את האמצע.

האמצע?

הכי טוב, בלי פתח לשום צרה בעתיד

שמאי, הוא מוסמך להעריך נזק וירידת ערך

כמה שיקבע - לקחת כסף. זה הכל.

לא תיקון לא צבע לא כלום (למה? כי זה משאיר פתח לאכזבה אח"כ, ולחזור בטענות. צביעה לא טובה / תיקון ככה ככה)

בעל עסק לא יתמודד גם אם 30 אנשים יפרסמו ברשת חברתית.

על הוט כמה מפרסמים? על מוסכים רמאים כמה מפרסמים? כמה רמאים פרסמו פה עליהם בפורום כולל שמותיהם וכתובות העסק?

נסגרו?

לא.

עסק לא נסגר בהינף יד.

לכן שוב - אמצע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה והצבע יעשה במקום מקצועי שיפרק את כל חלקי הרכב ויצבע מקצועית (15000-20000₪). ולא באיזה צביעת ליסינג חרטא ב3000₪בלי קבלה שישימו לך עיתון על כל מקום אפשרי יתיזו לך צבע ברנדומליות ביחד עם אבק.

ביחד עם תיעוד שהצביע מחדש לא נעשתה עקב תאונה אתה תצליח למכור את הרכב ב10-15% מתחת למחיר שלו כלא צבוע.

לא משנה גם אם יצלם סרט תיעודי אודות הצביעה, את הקונה הפוטנצילי זה לא יעניין כ''כ והוא יעדיף אוטו עם צבע מקורי שלא עבר פירוקים כאלה ואחרים.

ארתור, לדעתי אין לך יותר מדי מה לעשות, רק להקשיב לעצה שנתנו לך כמה כותבים פה. דו''ח שמאי ותביעה.

אני בספק אם זה באמת יכסה את הכל כולל עגמת הנפש, אבל זהו מזעור נזקים שצריך לעשות מדי פעם בחיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתבוע כל אחד יכול... לזכות זה כבר מעט קשה יותר.

להתלהם על המקלדת... גם זה מאוד פשוט.

לפותח השרשור יש ציפיות גבוהות, אולי הוא צודק, אולי לא (למרות שהוא משוכנע בצדקתו)

תמיד עדיף להגיע לפשרה מאשר להיגרר לבתי משפט.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתבוע כל אחד יכול... לזכות זה כבר מעט קשה יותר.

להתלהם על המקלדת... גם זה מאוד פשוט.

לפותח השרשור יש ציפיות גבוהות, אולי הוא צודק, אולי לא (למרות שהוא משוכנע בצדקתו)

תמיד עדיף להגיע לפשרה מאשר להיגרר לבתי משפט.

אתה צודק שתמיד עדיף לסגור בפשרה.

ובלי קשר פתחת סערה :shock:

אני לא מכיר עסק אחד שכל הלקוחות שלו מרוצים... גם לא סינגפור איירליס!

מעודי לא נתקלתי אני וחברי בנסיעות המרובות לצל של אכזבה מהחברה המדהימה הזו

כעת אצטרך לבוא עם שקית של מסיבמבה לשבת איתך על בירה ובמבה שתסביר איך קיבלת אכזבה מהם באיזה פאב :lol: (ניראה לי שעדיף בלי במבה LOL )

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה תמיד מוזמן להזמין אותי לבירה בקלארק קיי עם או בלי קשר לסינגפור אירליינס

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב ש מ ח ה :)

תודה חברים על העזרה.

כרגע עדיין אף אחד לא פנה אלי בשביל לנסות לפטור את הבעיה מהצד שלהם בדרך נורמלית.

לכן אני כבר בתחילת שבוע הבא כנראה יזמין שמאי, והילך לכיוון תביעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תזמין כבר שמאי השבוע אל תבזבז זמן, עסק שאכפת לו מהמוניטין שלו ברשת ממזמן היה כבר מנסה לדבר איתך ולהגיע לפשרה ללא השמצה בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה חבר, תזמין שמאי,אחרי זה תברר במקום טוב כמה יעלה לך צבע ותתבע בגין סכום התיקון+ירידת הערך ותוסיף לזה את הימים שלהכו וכל הדברים שמסביב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה מראש על הבורות, אבל עדיין לא הבנתי מה הטעם בהברקת הרכב וכל השטויות האלה, אם כל חכמולוג בחניה בקניון או בעבודה (במקרה הטוב) או בסופר, או בכל חניה ברחוב (במקרה הרע) פותח עליכם את הדלת - בזמן שבכביש המהיר משאיות (במקרה הרע) או רכבים שלא עברו ניקוי כמה שנים (במקרה הטוב) עוברים לידכם במהירויות ומשפריצים את כל הטינופת של הכביש לכל הכיוונים. תגידו לי אז מה מצב ההברקה והפוליש. אולי זה טוב בגרמניה והולנד, כאן פחות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה מראש על הבורות, אבל עדיין לא הבנתי מה הטעם בהברקת הרכב וכל השטויות האלה, אם כל חכמולוג בחניה בקניון או בעבודה (במקרה הטוב) או בסופר, או בכל חניה ברחוב (במקרה הרע) פותח עליכם את הדלת - בזמן שבכביש המהיר משאיות (במקרה הרע) או רכבים שלא עברו ניקוי כמה שנים (במקרה הטוב) עוברים לידכם במהירויות ומשפריצים את כל הטינופת של הכביש לכל הכיוונים. תגידו לי אז מה מצב ההברקה והפוליש. אולי זה טוב בגרמניה והולנד, כאן פחות

כן אחי, הגעת בדיוק לפורום הנכון להגיד את זה. :roll:

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...