Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Restorfx Ashdod טעות חיי

שימו לב! השרשור הזה בן 1209 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני רוצה לספר לכם על האכזבה ועל הסיוט הגדול שעברתי עם חברת restorfx, קניתי את האוטו החלומות Lexus RX 350, צבע שחור.

אני בן אדם שמאוד מאוד חשוב לו איך שהאוטו נראה, בן אדם חולה מכוניות ופדנט בצורה מטורפת.

הגעתי לסניף אשדוד בדיוק באותו יום שרכשתי את הרכב ושם עשיתי את טעות חיי שאני כבר חצי שנה מתעסק רק בזה ורק חושב על זה, הם פשוט הרסו לי את כל האוטו שקניתי ב120 אלף שקל, הם משחקים ומושכים אותי קרוב לחצי שנה.

האוטו היה אצלהם 3 פעמים כבר (פעם ראשונה יומים עבודה ), לאחר שבועיים-שלושה כל הרכב התחיל פשוט להתקלף בצורה מגעילה ( לא מדבר על זה שכבר מהרגע הראשון שקיבלתי את הרכב כבר לא אהבתי את העבודה כי כל האוטו היה מריחות ונקודות על כל הצבע של כאילו נכנס אבק מתחת ללקה ) וכל זה הם מסבנים אותי שזה בגלל שהלקה שלי היתה גמורה באוטו.

בגדול, לאחר שהאוטו התקלף הכנסתי את האוטו לעוד שלושה ימים אצלהם, תיקנו לי את הקילופים, לאחר תקופה מסויימת ניהיה לי סימנים של כמו אבנית במכסה מנוע שהם לא מצליחים להוריד.

האוטו עמד אצלהם עוד שבוע, ניסו לעשות פוליש, שרפו לי חלקים בצבע

. אין להם פתרונות לזה וכרגע הרכב שלי מתחיל שוב להתקלף בחלק מהמקומות.

חוץ מתומר שם שמנסה לעזור, אף אחד לא מנסה לעשות כלום, לא אכפת לאף אחד.

אני שובר את הראש שלי כבר כמעט חצי שנה, שילמתי להם 3300 וקיבלתי במקום להנות מהרכב שלי רק סבל סבל סבל.

אני מפחד לשטוף את הרכב, אפילו ויטאלי מהסניף באשדוד בן אדם שלא יודעע לתת שירות כלל בן אדם לא מקצועי.

פשוט לא להתקרב, זה עבודה בעניים, הם הורסים פשוט מכוניות.

כרגע אני מנסה שיסדרו לי את הרכב כמו שצריך במקום אחר ולא באשדוד איפה שהם הרסו את האוטו.

הם לא מוכנים, טוענים שאין להם תקציב.

אני יעלה תמונות של הקילופים ושל המכסה מנוע.

4066559B-BC59-43DC-BDFD-6F2A396BCE96.jpg

4E9B98FD-7E63-4891-8374-3CB4C0F4BCF4.jpg

598751FC-66FC-4A42-8FF1-C75ACFEBFDF5.jpg

797819A1-A77E-40EB-919F-67A367F836C9.jpg

עריכה אחרונה על ידי Artur Hranovich
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

התייאשתי כבר מתחילת הפוסט והפסקתי לקרוא.

מה שכן, בהחלט שברת שיא בפוסט הארוך ביותר עם אפילו לא פסיק אחד, שלא נדבר חס וחלילה על נקודה.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארטור אתה נסער, ורואים את זה בכתיבה.

מבין אותך, השקעת, חסכת, חלמת, קנית הרכב שכל כך רצית ומישהוא לא מקצועי ולא ישר בתכלס כאילו בא והורס לך אותו.

אמנם אין איך לעזור, אך מתחבר לכאב שלך. מקווה מאוד שהמקום השני יסדרו לך את כל הבעיות.

תודה ששיתפת אודות החברה, ותעדכן איך הסיפור ממשיך.

מקווה לראות תמונות של הרכב כשהוא יפה ומבריק כמו שאתה רוצה בקרוב, ושה 3300 ש"ח האלה יהיו כל הצרות שלך עם הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הם עשו לרכב ?

כלומר מה היו אמורים לעשות ? צביעה כללית ? צביעה איזורית? שיקום לצבע ?

Sent from ...

אני הכנסתי את האוטו בגלל שהיה לי הרבה סימנים של דלתות, זה צבע שחור ותאמת (=והאמת) שלא קראתי לפני מה הם עושים, היתי בטוח שעושים לי פוליש, הם עשו לי את הציפוי שלהם של הריסטור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הכנסתי את האוטו בגלל שהיה לי הרבה סימנים של דלתות זה צבע שחור ותאמת שלא קראתי לפני מה הם עושים היתי בטוח שעושים לי פוליש הם עשו לי את הציפוי שלהם של הריסטור

בגדול היתי יכול לעשות פוליש טוב והיה נגמר הסיפור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. הציפוי שלהם על הפנים נעזוב את זה שהוא דיי הורס את הלכה.

ב. חצי שנה הם מושכים אותך, תתבעה אותם, שילמת להם סכום הם חייבים לעזור ולא לנפנף אותך עם פתרונות מעפנים.

ג.בבית משפט לתביעות קטנות תנסה גם להכניס סעיף של ירידת ערך בעקבות צביעה, כי אם הם כבר שרפו לך את הצבע ולהוריד את הציפוי שלהם זה שלייף לכל האוטו שסביר להניח יגמור או יפגע לא מעט בלכה שנשארה במידה ולא עושים אותו ביתר עדינות ופדנטיות.

בהתחלה שריסטרו הגיע כולם התלהבו והכל אבל עכשיו זה אולי הפוסט החמישי שאני רואה כאן שמתלוננים עליהם ועל עבודה וחומרים באיכות ירודה.

היה פה אחד עם מיאטה שאחרי ריסטרו היה נראה כאילו עשו לו שלייף סבון וציפו בלכה במריחות ועוד כמה וכמה תלונות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. הציפוי שלהם על הפנים נעזוב את זה שהוא דיי הורס את הלכה.

ב. חצי שנה הם מושכים אותך, תתבעה אותם, שילמת להם סכום הם חייבים לעזור ולא לנפנף אותך עם פתרונות מעפנים.

ג.בבית משפט לתביעות קטנות תנסה גם להכניס סעיף של ירידת ערך בעקבות צביעה, כי אם הם כבר שרפו לך את הצבע ולהוריד את הציפוי שלהם זה שלייף לכל האוטו שסביר להניח יגמור או יפגע לא מעט בלכה שנשארה במידה ולא עושים אותו ביתר עדינות ופדנטיות.

בהתחלה שריסטרו הגיע כולם התלהבו והכל אבל עכשיו זה אולי הפוסט החמישי שאני רואה כאן שמתלוננים עליהם ועל עבודה וחומרים באיכות ירודה.

היה פה אחד עם מיאטה שאחרי ריסטרו היה נראה כאילו עשו לו שלייף סבון וציפו בלכה במריחות ועוד כמה וכמה תלונות

זה בדיוק מה שיש לי רק יותר גרוע. האוטו נראה כאילו יצאה מצביעה זולה והבעיה הכי חמורה שהוא מתקלף.

העניין הוא שהבנתי שאי אפשר להוריד את זה, שזה הכי גרוע, שזה רק להוריד הכל ולצבוע מחדש.

זה הבעיה וכן אני נתתי להם המון הזדמניות ועכשיו אני יתחיל ללכת לכיוון תביעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארתור בגדול אתה כבר הכנסת אליהם את הרכב, והנזק שהם עשו, זאת כבר היסטוריה, ולצערי לפי התמונות כבר בעלי מקצוע בתחום הדיטיילינג לא יעזרו לך.

כרגע תצטרך למצוא צבעי טוב, שיצבע את כל החלקים שהם הרסו כולל התאמת צבע (שלא יראו הבדלי צביעה)

והשלב הבא לקחת את הרכב לדיטיילר מקצועי, שביבצע פוליש, וקס, וציפוי

ומבחינת רסטור אשדוד (נסה להגיע לפשרה כספית, ואם לא מסתדר פנה לתביעות קטנות)

עריכה אחרונה על ידי Arthur85

BESTRONG BEbeautiful BEYOU

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כואב הלב לראות את מה שנגרם לרכב שלך, מקווה שבמקום אחר יצליחו לתקן את הנזק.

וממה שכתבו - אכן לך לתביעות קטנות כפי שרשמו לך כאן.

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שיש לי רק יותר גרוע האוטו נראה כאילו יצאה מצביעה זולה והבעיה הכי חמורה שהוא מתקלף העניין הוא שהבנתי שאי אפשר להוריד את זה שזה הכי גרוע שזה רק להוריד הכל ולצבוע מחדש זה הבעיה וכן אני נתתי להם המון הזדמניות ועכשיו אני יתחיל ללכת לכיוון תביעה

אל תוותר להם, תתחיל לברר מה אתה צריך על מנת לתבועה אתם(תאסוף את כל ההתכתבות אם יש, הקלטות, תקליט שיחות איתם בפלא, כשאתה שם וכו'), תברר כמה תהיה עלות צביעה במקום טוב ושיתנו לך הצעת מחיר בכתב. אחרי שתברר הכל תלך אליהם ותגיד להם שיש להם 2 אופציות:

א. שהם לוקחים הוצאות צביעה מלאה+טיפול דיטיילינג אצל דיטיילר נורמלי.

ב.אתה הולך לבית משפט ודואג לזה שכל ההוצאות של התיקונים וטיפול דיטיילינג שאחרי וכל העוגמת נפש הטרטורים ובזבוז זמן יהיה עליהם בהוראת בית המשפט.

בהצלחה חביבי ובאמת משתתף בצערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם , ושלום ארתור.

מאוד מצער לראות פוסט כזה בקארס פורום או כל מקום אחר , אני לגמריי מבין את האכזבה והתסכול של ארתור מהטיפול שקיבל בסניף אשדוד , יחד עם זאת צריך לפעמים לקחת דברים בפרופורציות .

אף פעם סדנא שלנו לא התנערה מאחריות וכך גם הפעם זה לא קרה ..

בשיחה האחרונה שלי עם ארתור , קבענו שלאחר שנסיים שיפוץ בסדנא החדשה הוא יגיע אלינו על מנת לעשות את המקסימום בכדי לתקן ולהוציא אותו מרוצה ,

אני לא אכנס לפרטים על מצב הרכב לפני הטיפול ואני לא מצדיק אף אחד בשום צורה ..

בסופו של דבר המטרה תמיד תהיה להוציא לקוח מרוצה ..

לכן את המשך הטיפול אמשיך לנהל מול ארתור בפרטי ..

לגבי פוסטים עברו:

מלבד גיא עם המיאטה , לא זכור לי עוד לקוח שרשם שאינו מרוצה מהשירות שלנו , בשנתיים בישראל עשינו מעל 1000 רכבים .

כמו כן גיא הגיע אלינו וטופל הכל ללא קושי , הוא מרוצה ורשם אף פוסט על כך .

אני מבין שקל מאוד לחברי הפורום לקטול אותנו , אני מבין זאת וחבל שככה המצב .

בכל אופן , אני סבור ובטוח שהעבודה שאנחנו מבצעים ביום יום הינו ברמה גבוהה ביותר ובעלת סטנדרטים בין לאומיים .

אוסיף שוב , לא מתרצים אף פעם , כן לוקחים אחריות , וכן לפעמים לא הכל מושלם ..

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1209 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...