Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יוקר המחיה? כמה ההוצאה החודשית שלכם על קניות למשפחה ?

bar72
שימו לב! השרשור הזה בן 2247 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעקבות דיון בקבוצת מ'נשמע על הוצאות חודשיות למשפחה, בה היה נדמה לי שיש אנשים שחיים מאוויר ו/או הסופר משלם להם רק כדי שיקנו אצלו, האם ההוצאה שלנו מוגזמת? אז ככה:

משפחה +2. גרים באזור המרכז. קונים בשופרסל אונליין + מכולת שכונתית + בשר (שניצלים, בשר טחון, לפעמים שיפודים ואנטריקוט אבל לא הרבה). הוצאות חודשיות משוערות לכל זה: 4000 ש"ח לחודש. זה כולל כמובן לא רק אוכל אלא גם חומרי ניקוי וכו'.

אתם מוציאים יותר? פחות? הילדים שלכם חיים גם מאוויר ואני סתם פזרן?

כמובן, אם יש לכם הנחות כאלה או אחרות כי אתם עובדי אגד וקונים בצרכנייה אל תשכחו לשקלל את זה :-)

חסכון נעים ובתיאבון!

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זו גם בערך ההוצאות של המשפחה שלנו על מזון + חומרי ניקוי.

היום אני לא במצב של לחשב כל שקל, אבל מצד שני לא קונה 10 קילו סטייקים פילה בשבוע.

ההוצאות שלכם הגיוניות בהחלט.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אוכל וניקיון או גם גנים/בייביסיטר וכיו"ב?

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2+2 אבל נינג'ות אחד אחד, בלי עין הרע...

קונה ברמי לוי בקניה מרוכזת פעם בשבועיים+השלמות בשופרסל השכונתי+ קצת פינוקים ובשרים בטיב טעם/קשת טעמים מידי פעם.

כולל חומרי ניקוי וטואליטיקה בסיסית (סבון שמפו דיאורדורנט)

מגיע בערך לאותו סכום.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם אני ללא ילדים, ככה שלא יודע כמה זה מייצג, אבל "חי מאוויר"

זוג שלא חובב בשר גדול, ואוכל צהריים כול אחד בעבודה שלו -סביבות ה-1200 שקל בחודש(קניות בסופר) ולא, אנחנו לא הולכים למסעדות כול יומיים, אלא פעם בחודש בערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקונים בשופרסל אונליין + מכולת שכונתית + בשר (שניצלים, בשר טחון, לפעמים שיפודים ואנטריקוט אבל לא הרבה). הוצאות חודשיות משוערות לכל זה: 4000 ש"ח לחודש. זה כולל כמובן לא רק אוכל אלא גם חומרי ניקוי וכו'. !

לך לסופרים המוזלים : אושר עד, רמי לוי, יוחננוף...

תחסוך לפחות 1000 ש"ח בחודש

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך לסופרים המוזלים : אושר עד, רמי לוי, יוחננוף...

תחסוך לפחות 1000 ש"ח בחודש

זמן, דלק, אורגני... (מזמינים ירקות אורגניים בשופרסל ואין בכלל באזור שלנו סופרים מוזלים)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוג+2.

קונים הכל בצרכניה במושב+ השלמות בחנויות מתמחות (קצב,ירקניה,פיצוחים,מאפיה) ביום שישי

מגיעים ל3.5

הצרכניה קצת יותר יקרה אבל קונים בדיוק מה שצריך אז לנו, בצורה שאנחנו מתנהלים חוסכים קצת.

התחשיב הזה מאוד גמיש. מספיק שמזמינים את המשפחה לצהריים בשבת, אז הוא עולה ב10% לפחות.

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה מאוד תלוי בני כמה ה"+2".

אצלי עדיין הולך הרבה כסף על חיתולים ותמ"ל, אבל גם אוכל אמיתי צריך להכין (גם אם חצי ממנו מסיים על הרצפה), ואני חושב שזה השלב הכי יקר. אם אשקלל את הקניות בסופרפארם אז אולי אגיע קרוב לסכומים שלכם. אחרת... הרבה פחות.

בסופר תכלס אני מוציא בערך 1500 בחודש. נגיד עוד 500 אצל הקצב. הסופרפארם עולה לי עוד כ-700 בחודש. אז נגיד כל מיני שונות עוד 300, זה יוצא 3000 בחודש. מאמין שיפחת בכמה מאות אחרי גמילה ויעלה בחזרה כשיגיעו לגיל בית ספר (ואז יהיה צריך לדאוג לעוד שתי ארוחות ביום).

שתי נסיבות מקילות אצלי: אני מקבל ארוחת צהריים בעבודה (חסכון משמעותי) ויש תחרות בריאה בין הסופרים מאז שנפתח רמי לוי בעיר (למרות שאני לא קונה אצלו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיקה מאוד גסה ושטחית - בסביבות ה-3000-3500 ל-2 פלוס 3 קטנטנים.

קונים יחסית מעט בשר, המון מוצרי חלב, וקיים ייצוג נכבד למוצרים בפיקוח.

אין מותגים, מתמרן בין סופרים זולים ובגדול מאוד מודע למחירים.

עלות חומרי הניקיון בטלה בשישים, טואלטיקה - לא כ״כ.

עלות האלכוהול לסוגיו לא זניחה בעליל. :roll:

בנוגע לחיתולים ^^ - העלות שלהם מתקזזת מהר מאוד עם עליית התיאבון ככל שהגיל עולה, או בקיצור, ההפחתה רגעית :-)

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה +2 שלי נושקים לגיל 3 (אחד גמול במהלך היום והשני עדיין לא), מוציאים כ 2000-2800 בחודש, וזה נראה לי פשוט מטורף

בדיוק לפני יומיים היה לי שיחה על זה עם אשתי, איך אנחנו מגיעים לסכומים האלה

ומצד שני עשיתי לפני פחות משבוע קנייה ב 800 וכבר המקרר התרוקן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוג + 2 (בני 10 ו-6)

פעם בחודש עושים קניה גדולה של חומרי ניקוי + מוצרים יבשים וטואלטיקה.

כל סופ"ש עושה קניה שבועית במזרע בשר ומוצרי חלב

ירקות קונה אחת לשבוע אצל ירקן קבוע.

השלמות בצרכניה במושב.

מעדיף באופן מובהק נוחות ע"פ מחיר.

מוציא סביב 4500 בחודש

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה מאוד תלוי בני כמה ה"+2".

4 ו 8.

אני לא בטוח שבטואלטיקה וחומרי ניקוי הכוונה היתה גם להוצאות חיתולים, אבל ניחא.

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו זוג + תינוק בן שנה וחצי.

מוציאים כ 2,000₪ בחודש על קניות מזון, קונים כל מה שצריכים ורוצים אך בצורה חכמה בכדי שלא נאלץ לזרוק, וברשת יש או רמי לוי,

מתוך זה, הוצאות התינוק כ 500₪ לחודש.

מתוך עיקרון ומטעמי בריאות לא קונים אוכל בחוץ בכלל, חטיפים עוגות ועוגיות האישה מכינה בבית, שתיה מתוקה רק בשבתות וכמה שפחות, נשנושים וכדומה לא קונים בכלל.

כל יום אוכלים צהריים (ולעיתים צוערב) ארוחה מבושלת מאוזנת, עוף בצורות שונות או בשר או דגים והכל נקנה טרי, לעתים רחוקות מאוד ג'אנק פוד כגון פסטרמה כתף מעושן או שניצל תירס.

מכיוון שאנו כרגע רק זוג וקונים מעט מכל דבר, השוני בן מוצרי בע"ד קפואים לטריים, ובין מוצרי הגיינה, תינוקות ומזון בסיסיים למוצרים איכותיים שאנו אוהבים הוא שולי ביחס להוצאה הכוללת, אני לא שם דגש על חסכון בזה, שלהערכתי הוא כ 200-300₪ בחודש מקסימום.

כמו כן חשוב לציין כי אנו נמצאים רק שבת אחת בחודש בבית, והשאר השבתות מתארחים אצל המשפחה. זה חיסכון של כ 800₪ להערכתי.

עריכה אחרונה על ידי chaimb
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תחשבו שהגמילה מהחיתולים היא גמילה מהוצאות. הן מוסטות למקומות אחרים.

אצלי הצעיר השתחרר מהשירות הצבאי לפני כצי שנה.

הוצאות הסופרמרקט + פארם הן בסדר גודל של 1000 ש"ח לאדם בחודש. הקניות נערכות ב"ויקטורי" עם השלמות בשופרסל דיל\דיל פלוס. פירות וירקות בשוק. לא מאמין ביתרון של אורגני - הדברים האלה נבדקו ולכל היותר האורגני שווה לסטנדרטי. אבל הרבה יותר יקר.

לא אוכלים בחוץ - שני בנים לוקחים קופסאות אוכל לארוחת הצהריים בעבודה\לימודים. מסעדה - לא יותר מפעמיים בשנה פרועה (הבילויים שלנו מתרכזים ביציאות לחו"ל שיכולות להיות סופ"ש זול או שבוע משפחתי יקר).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...