Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יוקר המחיה? כמה ההוצאה החודשית שלכם על קניות למשפחה ?

bar72
שימו לב! השרשור הזה בן 2255 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אתה שף אז בכלל זה עולם אחר

אני גרוע מאוד בבישולים. זה לא גורם לי למשוך ידי מהסיפור הזה, אבל בהחלט מטציא ממני המון אנרגיות

אשתי בשלנית מעולה אבל גם אצלה כל העסק מסביב לא בא בקלות

אין ספק שלמי שיודע לזרוק כמה דברים לסיר ולהסתדר איכשהו יותר קל

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא רואה בשימוש נבון ומושכל בפרודוקטים שמקלים עלינו את החיים כמותרות

האנטי הוא לא בגלל שזה מותרות או בגלל שזה מקל על החיים, אנחנו לא בספרטה.

האנטי הוא בגלל שבהעדר מילה אחרת, זה זבל תעשייתי.

אין ספק שלמי שיודע לזרוק כמה דברים לסיר ולהסתדר איכשהו יותר קל

אז עכשיו רק חסר ילדים.

מישהוא רוצה להשתחרר משלו לכמה ימים?:wink:

צוחק, לא לפוצץ את תיבת הדואר שלי באלפי הודעות "בבקשה, רק קח אותם לכמה ימים, אני לא יכול יותר..." :lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

bagira ושאר חברי הדיון, אני רוצה רגע לשאול שאלה קצת לא קשורה (בעקבות שהבנתי שבגירה הוא שף): איך עובדים עם חזה עוף ובקר קפוא? כלומר איך מחממים אותו למצב שאפשר לעבוד איתו ולהכין ממנו אוכל? תמיד הפחיד אותי שאני עושה נזק לבשר שיגרום לבשר להיות לא טעים או בריא. אשמח לעצות חוכמה. תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט להוציא את הבשר מהמקפיא למקרר ערב קודם, אם מכינים תבשיל עם נוזלים (גולש, מרק בשר, או כל ורסיה אחרת), הבשר לא חייב להיות מופשר לחלוטין, ואז מספיק להוציא אותו לילה קודם-וגם זה רק כדי שיהיה אפשר לחתוך אותו לקוביות.

אם מכינים צלי בקר מנתח שלם, יש גישות שאומרות שאין בעיה לבשל אותו ישירות מהמקפיא זה דורש רק זמן בישול ארוך יותר (כמובן צלי ברוטב), אני טרם ניסיתי.

לגבי השרשור, אנחנו זוג (+1 טרי אז הוא לא אינדיקציה למשהו עדיין), ורוב ההוצאות החודשיות על סופר וכד' נעות בין 1500-2500 כתלות בעצלנות וכח לבשל, כשבסופר הרכישות הן בעיקר בשר בקר, ירקות וקצת פירות, מעט שימורים (טחינה גולמית, עגבניות מרוסקות וכד') ומוצרי ניקיון וטואלטיקה.

אגב הבשר ברמי לוי אצלנו יש לא מעט פעמים מבצעים לא רעים על בשר בעיקר על נתחים קדמיים (35-40 ש"ח לקילו) מה שמצמצם את הפער יחסית לעומת עוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך מפשירים? מוציאים את הבשר מחוץ למקפיא? אם כן לכמה זמן? האם אחרי הפשרה ואני מחליט לא להשתמש בכל הבשר, אפשר להחזיר להקפיא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תעביר את הבשר מהמקפיא למקרר למשך 12 שעות לפחות. עדיף לבשל הכל בפעם אחת מאשר להפשיר ולהקפיא שוב.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האנטי הוא לא בגלל שזה מותרות או בגלל שזה מקל על החיים, אנחנו לא בספרטה.

האנטי הוא בגלל שבהעדר מילה אחרת, זה זבל תעשייתי.

אז עכשיו רק חסר ילדים.

מישהוא רוצה להשתחרר משלו לכמה ימים?:wink:

צוחק, לא לפוצץ את תיבת הדואר שלי באלפי הודעות "בבקשה, רק קח אותם לכמה ימים, אני לא יכול יותר..." :lol:

צריך לתלות אותך בגלל הפוסט הזה.

זה כאילו שמתקשרת אליך הראלה ואומרת לך - זכית ב-50 מיליון שקל.......

סתתתתתאאאאםםם... :lol:

איך מפשירים? מוציאים את הבשר מחוץ למקפיא? אם כן לכמה זמן? האם אחרי הפשרה ואני מחליט לא להשתמש בכל הבשר, אפשר להחזיר להקפיא?

אם אתה לא גר בבית חם במיוחד, תוציא בבוקר כשאתה הולך לעבודה, עד הערב צריך להיות מוכן לעבודה.

לפי ההנחיות אסור להפשיר ולהקפיא שנית. ת'כלס, אם זה לא הפשיר לגמרי עכשיו לשעות לטעמי זה לא קטסטרופה להקפיא מחדש.

בכל מקרה, עדיף לחלק לשקיות / קופסאות לפי גודל המנה מראש ואז לשים בפריזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

או שמבקשים מראש בסופר לארוז לחלקים קטנים, לפי מה שנראה לך שאתה משתמש.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...