Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

6 שנים ו175000 אלף ק''מ עם קורולה רובוטית, מה חדש?

CRuzer669
שימו לב! השרשור הזה בן 1564 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נודה לתשובות ככל שאפשר.

עלות הכל כוללת עם עבודה לקלא'ץ 600 ש''ח של אייסין מקורי ולמנוע הפעלה מקורי 700 ש''ח היתר לעבודה וסה''כ 2400 במוסך של חבר.

הסלילים עלו לי 270 ש''ח לרביעייה מקוריים מאייבי, כבר שנה מותקנים באוטו ומחזיקים יופי.

מציין שבנוסף לזה החלפתי שמן גיר מקורי עלה 200 ש''ח במורשה טויוטה.

לדגם הזה יש כסאות זוועתיים,חבר לקח אותי הביתה,אחרי 10 דקות לא יכולתי יותר לשבת בגלל הכאבים ואמרתי לו שיעצור לי בצד ואקח מונית.

בכל מקרה תודה לפותח השרשור על השיתוף.

מעניין.. לא מעט כל מי שעלה איתי אמר ''איזה רכב נוח!''.

עריכה אחרונה על ידי CRuzer669

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי אישית מבחינת נוחות מושבים היה נוח.

לחמי היה כזה רכב, גילה אמינות טובה אבל הגיר נורא לדעתי.

מה שכן חסכונית, מרווחת ונוחה לדעתי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי גם היה אוכל מעט שמן,עד שעברתי לשמן איכותי, וזה הפסיק. גם אצלי מותקנים סלילים של דנסו מאיביי במחיר דומה. בזמן האחרון אני מרגיש מעט ירידה בכוח. אבל חוץ מזה אני מבסוט. כבר יותר משנה שאני שוקל להחליף אבל קשה לי להפרד מהרובוטי (אני יודע שאני מוזר..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הגיר הרובוטי לא כזה נורא? כמה פעמים שמעתי שבשום פנים ואופן אסור לקנות קורולה רובוטית, רק ידני(אם אפשר בכלל למצוא כאלה), או הריסטליינג עם האוטומט הרגיל. מסתבר שהגיר תורם לחסכוניות בדלק ודיי אמין?

Suzuki Alto GLX 1.0 2011 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רובוטי יותר חיסכוני מאוטומטי פלנטרי, מבחינת אמינות הוא דווקא בסדר, הבעיה שלא כולם אוהבים את אופן העברת הילוכים במיוחד בעיר- העברה לא חלקה ( רובוט חד מצמדי)כמו בתיבה פלנטרית.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר ברכב הזה נהדר, אמין מאוד, יעיל, מצב ידני ממש טוב ואינסטנקטיבי.

נכון, הוא קופצני בנסועה עירונית, ברמה שהיא לטעמי בלתי נסבלת.

אבל כאשר האלטרנטיבה היא פלנטרי 4 הילוכים עייף ועצל (כמו בפוקוס דור 2 למשל), אבחר בו בעיניים עצומות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1564 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...