Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיבורית סינית עדיפה על דיבורית מקורית של טויוטה (מניסיון)

Uri-V
שימו לב! השרשור הזה בן 2233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב,

מאז קניית קורולה חדשה בשנה שעברה,התלוננתי מס' פעמים על האיכות הירודה של הדיבורית ברכב.

זה בא ליידי ביטוי בסנכרון מאוד איטי בין הדיבורית לטלפון,השיא היה כאשר באחת הפעמים בה הפעלתי בלוטוס בטלפון,התקן הדיבורית לא הופיע ברשימה כלל אבל כן הופיע ההתקן הדיבורית של רכב יונדאי שנסע מאחוריי.

כמו כן, בתקופה האחרונה הופיעו רעשים שמאוד מפריעים לשיחה משני צידי הקו.

החלטתי שאני רוצה לנסות דיבורית aux ,לאחר בדיקה קצרה רכשתי דיבורית מאליאקספרס.

לאחר 3 ימים בהם אני משתמש בדיבורית,יש לי רק שבחים כלפיה-החיבור אוטומטי ומאוד מהיר,איכות השיחה מצויינת.

מפליא אותי שמוצר סיני עלום שם יכל להיות טוב יותר מאשר מוצר מקורי של יצרנית רכב כה גדולה.

תתייחס לאחר כפי שהיית רוצה שהאחר יתייחס אליך :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הדיבורית הסינית הבאתי לבן ונשארתי עם המקורית.

היום קרה לי מקרה מצחיק עם הדיבורית המקורית-

באמצע שיחה, הדיבורית החלה להרעיש והסינכרון עם הטלפון נעלם.

בדיוק באותה השניה ,ראיתי ניידת משטרה מאחוריי, השוטר עקף והמשיך לדרכו ,אני עצרתי בצד ורק לאחר כיבוי והפעלה מחדש של מערכת המולטימדיה,הדיבורית החלה שוב פעם לעבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התפיסה שלנו לגבי מוצרים סיניים חייבת להשתנות - זה כבר לא שנות ה90 וגם לא תחילת שנות ה2000

המותגים הסיניים היום מביטים בלבן של העיניים של המותגים המערביים ואף עוקפים אותם בחלק מהמקרים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אצליח למצוא את אותו המותג עם כפתורים להעברת תחנות רדיו , זו תהיה הדיבורית שלי .

הרדיו האינטרנטי עובד מצוין ברכב למעט ניתוק אחד או שניים בהם אשמה מהירות חבילת הגלישה שלי.

האפליקציה של 100 FM טובה מאוד .

חבל שבTUNEIN לא מוסיפים אפשרות להעביר בין התחנות על ידי הכפתורים בהגה, מצד שני, אם ארכוש דיבורית הדומה ברמתה לזו עליה אני ממליץ בתוספת לכפתורי שליטה ,הרי שהכפתורים המקוריים על ההגה יאבדו מהרלוונטיות שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...