Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתקין מערכת (שוב). שאלה בקשר למיקום טוויטרים

urban.racer
שימו לב! השרשור הזה בן 2254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז שוב אני מתקין מערכת. אחרי ששוב התעצבנתי על משהו, וסיימתי בכך שהמערכת יושבת בארון.

יש פרוססור PXA H100. יש שני סוגי מידבאסים, שלושה סוגי מידים ושני סוגי טווטרים.

הרכב? סיטרואן C4 2007.

שודרגו שלושת הגדולים.

מידבאסים:

hybrid audio L8 שצריכים החלפה של דאסטקאפ (כדאי לייצר דאסטקפ קארבון? יש לי את היכולת) פחות רוצה להשתמש במידבאסים ואין מקום לקיק פאנלים. אולי אשתמש כמיני סאב כפול?

dayton audio RS180

מידים

יהיו בפודים. כנראה בדשבורד.

dayton audio rs75T - שמונה אום, בעייתי בהתחשב בעובדה שיש פרוססור?

fountek FE85 - אותו סיפור, שמונה אום

hybrid audio L3

טוויטרים

vifa xt25tg30 - רינג רדיאטור

morel MDT 29

ברשותכם, לשאלות.

1. המידים נבחרו מכיוון שהם "fullrange" לפרויקט רמקולים פרטי שאני עובד עליו כבר תקופה. האם יוכלו לתפקד כטוויטר שיורד "נמוך" בסביבת רכב?

2. היה ולא, בהנחה שאני נשאר כרגע עם 2WAY, ואולי אוסיף לוshallow mount תחת אחד הכסאות בהמשך. האם אחד מהטוויטרים יכול לתפקד באוף אקסיס בהנחה שהוא פונה לחלון? האם יהיה אובדן מידע או עוצמה אקוטי? היה ו"אין מנוס" אני אבנה פוד כפול. פחות רצוי (יותר עבודה להתאים אותו).

3. L8 כסאבוופר? ריאלי?

בברכה,

ההוא ששואל.

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

L8 כסאבוופר יכול לשמש לטעמי האישי , אבל זה סובייקטיבי , לי אישית לא היה מותקן L8 אז צריך לחכות לדעה של חברה שהיה להם את זה. אני הייתי הולך עם סט של L8 L3 וטוויטרים , זה סט ממש ממש מעולה מבחינתי .

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה הולך על סטאפ ללא טוויטרים אז אתה מחוייב להשתמש או בL3 או באפונטק כאשר אני יותר בעד הL3 גם מבחינת היענות כוח בגבוהים וגם מבחינת קלות ההתקנה שלו.

הטוויטרים שציינת בעלי גרף היענות כוח מאוד דומים זה לזה - אם אתה מתקין את הטוויטרים און אקסיס הייתי בוחר במוראל

אם אתה מתקין בסטיה של עד 30 מעלות הייתי לוקח את הרינג רדיאטור - היענות הכוח שלהם טובה יותר באוף אקסיס בהרבה מזו של המוראל.

L8 בהחלט יכולים לתפקד כסאבוופרים אבל הייתי חותך אותם די חד בין 50-40 הרץ ומדגיש את הפאנטש באזור ה60 הרץ גם בכוון התיבה שתבנה להם וגם בפרוססור - אתה תקבל באס סופר נקי ומדוייק עם מכת פטיש שמייצרת אימפקט (לחץ ריגעי) מורגש היטב.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי ממליץ ללכת על ה L8 בדלתות בהתקנה טובה , תקבל גם באס מהיר איכותי ומדויק וגם באס קידמי . תוסיף לזה את ה L3 און אקסיס ויש לך מערכת one source point משגעת.

זה סט אפ שהמון פעמים פזלתי לכיוונו.

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עופר:

ריאלסטית - הבנייה לL8 בדלתות היא בעייתית. הייתי שם, זה הגיע לסקאלה של עבודה שאני לא מעוניין להשקיע.

סיטרואן לא מקלים עם עיצוב הפאנלים בדלת. בטנדר זה היה אחלה.

בהמשך למה שאדי אמר, אבנה תיבות לL8.

אדי:

לא אהבתי את הביצוע של L3 כ2WAY מצומדים לL8. משהו היה חסר. קשה לי להצביע על זה בדיעבד.

בנוגע לטוויטרים, האם טוויטר מכוון למראה נחשב ל30 מעלות? פוד לטוויטרים במיקום במקורי לא ריאלי. מפריע לשדה הראייה (יש להם פלאנג' ע-נ-ק) יותר ריאלי למקם אותם בפוד עם המיד צמוד לקורות. בסיטרואן C4 הטוויטר יושב שטוח, יחסית קרוב לשמשה הקדמית.

חשוב לציין שאני מעוניין להתערב בחלקים המקוריים של הרכב כמה שפחות.

עריכה:

רגע רגע רגע....

אנחנו מדברים פה על 4 WAY מלא...

איך אני בכלל מחווט את זה?

אחרת נשמע שאני צריך ללכת על L8, RS180 וטוויטר, לא?

עריכה אחרונה על ידי urban.racer

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה תמיד יכול לבנות קרוס פסיבי פשוט בין המיד לטוויטר ולחבר אותם ביחד - זה מה שאני עושה היום ברכב הנוכחי וכבר עשיתי בכמה וכמה רכבים בעבר והתוצאות לא מאכזבות אף פעם.

און אקסיס זה כשהרמקול מופנה ישירות לאוזן המאזינה - זו זווית אפס מעלות - אם אתה כבר בונה פוד - למה לא לבנות אחד על ציר מתכוונן? תשחק עם הזווית ואיפה שאתה מקבל היענות טבעית הכי טובה על בסיס שמיעה - תקבע.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...