Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית התקנת מערכת בסיאט איביזה מהתחלה להיום

Yairkrispel
שימו לב! השרשור הזה בן 2235 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז זאת הולכת להיות קצת חפירה עם כל הסיפור שעברתי עם הרכב בנושא המולטמדיה.

ביוני 2015 קיבלתי את הרכב, סיאט איביזה ברמת גימור FR, לאכזבתי ראיתי שהרכב מגיע ללא מערכת מולטמדיה, יותר מזה? הרכב מגיע ללא דיבורית, כניסת USB. אומנם הדרישות שלי במערכת לרכב לא היו כמו של הרבה אנשים פה עם סאבים, בידודים ורמקולים יותר טובים, אבל עדיין רציתי לפחות את המינימום שבזמנו היה לפחות כניסת USB

אחרי בירורים קצת הבנתי שהסיפור שם לא כל כך פשוט כמו בשאר הרכבים בגלל כפתורי השירות שנמצאים באיזור הדאבל דין (לחצן אורות מצוקה, ESP ונורית החיווי לגבי כריות האוויר) והתחלתי לברר מחירים למערכת מולטמדיה, מהר מאד נתקלתי במחירים שבזמנו לא היו בתקציב שלי והתחלתי כבר להתייאש. עד שהגעתי למישהו מאיזור הדרום שנתן לי הצעת מחיר אטראקטיבית (בערך 50% ממה שבשאר המקומות הציעו לי).

קפצתי על המציאה וקבעתי יום שנלך להתקין את המערכת.

הגיע היום המיוחל נסעתי אל אותו בחור ולצערי הרב, מהר מאד הבנתי למה המחיר שלו היה נמוך כל כך, ובאמצע העבודה עצרתי אותו שילמתי לו כמה שהגיע לו עד אותו רגע ונסעתי הביתה ללקק את הפצעים, או במילים אחרות הלכתי למישהו אחר שינסה לסדר את כל מה שאותו בחור עשה ואני אסביר, הידע שלי בחיווט מערכות לרכב שואף לאפס אבל אני כן יודע לפחות שכשכאשר מחברים שני חוטי חשמל במידה ולא מלחימים לפחות מלפפים אותם אחד בשני ואז מבודדים עם איזולירבנד מה שאותו בחור לא עשה, כמו כן הוא גם היה "אלים" כלפי הרכב בפירוק הפנלים משהו שמאד מאד לא מצא חן בעייני ולכן בחרתי להפסיק את העבודה שלו באמצע, ולשאלתי אם השליטה מההגה תוכל לעבוד גם הוא ענה לי "זה לא משהו שאפשרי בכלל" (מה שלא נכון, אומנם יקר יותר אבל אפשרי)

אחרי שהלכתי למישהו אחר בעיר בה אני מתגורר והוא באמת הצליח לסדר את כל מה שאפשר לרמה סבירה ביותר הצלחתי לחיות בשלום עם מה שהיה ברכב, הייתה כניסת USB ורדיו שמבחינתי זה מה שרציתי בהתחלה.

לאחר שאני ואשתי החלטנו להשאר עם האיביזה ולא לשדרג לרכב אחר החלטתי שאני כן רוצה לשדרג את המערכת לאחת שתוכל לדבר עם הטלפון, להחזיר את השליטה מההגה שלא עבד עם המערכת הנוכחית ודיבורית שתיהיה ברכב.

קראתי הרבה המלצות על אנשים כאלה ואחרים ושם אחד חזר יותר מכולם, וזה יוסי אלפיין.

דיברתי עם יוסי והוא הסביר לי מה אפשר לעשות ומה להתקין כמו כן אמרתי לו שאני רוצה את כל הדברים שציינתי למעלה והוא התאים את הדברים שאני רוצה לתקציב שלי בנוסף לזה הוא הציע לי גם לבנות את החיפוי שיהיה מסביב למערכת עצמה והחלטתי ללכת על זה בנוסף.

היום הייתי אצל יוסי להתקנת המערכת, ואני רוצה לשבח את העבודה שיוסי עשה. הסדר שבה הוא עבד, הנקיון, והמקצועיות עם הירידה לפרטים הכי קטנים שיש הדהימו אותי!

יצאתי מרוצה עד מעל הראש ובאמת שלא יכולתי לבקש יותר מזה!

אז מה שהותקן ברכב זה מתאם לשליטה מההגה, מערכת של פיוניר דגם Z5050BT ובניית חיפוי למערכת.

הנה התוצאות.

5b98ee47-9425-4132-bfa2-75ad73724677.jpg

e6cc0ab8-f0ab-4439-aeb8-c6e984a177b1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגרמניות של יוסי הוא דבר ידוע , העיקר שאתה מרוצה :)

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשניה שראיתי את הפרספקס השחור כבר יכלתי להפסיק לקרוא והבנתי שזה נגמר בידיים של יוסי - ונגמר טוב!

מה שיפה בעבודות של יוסי זה שני דברים בעיקר -

הראשון והברור ובולט לעין זה רמת הגימור המושלמת.

אבל השני זה מה שאני מתעניין בו תמיד וזה הדברים שלא רואים - הפרטים הקטנים - ההכנות, המדידות והדברים שנמצאים מאחורי הפרספקס השחור, ההלבשה שהוא עושה ליחידת הראש והדברים שהוא מצניע בתוך הרכב שההופכים את ההתקנות שלו באמת למה שהן - פאר היצירה.

שאפו! ואני גם ממליץ לרכוש ממנו תושבת לטלפון שלך מותאמת לרכב.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא בהחלט הציע גם מעמד לטלפון אבל זה כבר לא נכנס לתקציב למרות שראיתי גם בתמונות וגם בלייב אחד מהם וזה נראה מדהים!

אולי בעתיד שהמתקן הנוכחי יחליט לסיים את חייו, כרגע הוא עושה עבודה טובה.

בכל מקרה, גם לגבי הפרטים הקטנים שנמצאים מאחורי הפספקט השחור לפי מה שראיתי, הכל לא פחות ממושלם!

תודה רבה לכולם, אני מאד מרוצה ממה שיצא :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2235 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...