Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוצאת דרכון אוקראיני - מה התהליך?

vadim6385
שימו לב! השרשור הזה בן 853 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא רוצה, יש לי משפחה שם.

עוד ינסו לחתן אותי עם איזו kurwa.

הנה שוב... קורבה זה מילת גנאי.

שמע, הגישה שלך מעידה עליך המון.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 107
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הנה שוב... קורבה זה מילת גנאי.

שמע, הגישה שלך מעידה עליך המון.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

קורבה נורד זה מילת גנאי. קורבה סוד דווקא סבבה :)

Sent from my MI 5 using Tapatalk

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

אם זה מעניין, עידכון.

יש אפשרות דרך השגרירות בארץ לשלוח בקשה לבירור אזרחות, זה כרוך בתשלום אגרה של כ 50-60 ש"ח, מגיעה תשובה אחרי כמה שבועות.

ביררתי לגבי, אין אזרחת...גם לא להורים שלי. כנראה נשללה או שזה נפל בין הכיסאות בכל הבלגן שהיה שם. עזבנו בשנה בה התפרקה ברית המועצות והוקמה אוקראינה כמדינה עצמאית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך ביררת?

באתר שלהם (לא באנגלית ולא באוקראינית) לא מצאתי את האופציה של בירור אזרחות.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא באתר. פניה פיזית לשגרירות.

ממלאים טופס באקראינית (ברוסית אני מניח שגם אפשרי) עם כל הפרטים, משלמים אגרה 60 ש"ח + מע"מ, אחרי זה משלמים בדואר עוד איזה 20 שקל על מכתב רשום.

הם שולחים את הטופס לבירור באוקראינה ומקבלים דף מודפס עם תשובה. בשביל לקבת את התשובה צריך להגיע לשגרירות שוב.

צריך להגיע עם דרכון אוקראיני (לא משנה אם הוא לא בתוקף, הדרכון שאיתו עלית

לארץ) או תעודת לידיה מקורית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...
בתאריך 12.2.2018 בשעה 10:24, vadim6385 כתב:

האם זה אפשרי בלי לוותר על אזרחות ישראלית (כי אם לא, זה דיל ברייקר)?

בגדול הם קיבלו כבר החלטה עקרונית לאפשר אזרחות כפולה, זה בתהליך חקיקה. חוץ מלאזרחי "מדינות כובשות" כמו רוסיה. 

https://www.ukrinform.ua/rubric-society/3364796-stefancuk-sprognozuvav-koli-rada-moze-prijnati-zakon-pro-mnozinne-gromadanstvo.html

אפשר כבר עכשיו להגיש בקשה בשגרירות. אתה קובע תור, התורים חצי שנה מראש אלא אם מישהו מבטל. 

מגיע עם תעודת לידה מקורית, משלם אגרה 105 שקל, ממלא טופס בקשה באוקראינית. הם בודקים האם באמת נולדת וגרת שם ומחזירים תשובה, עם התשובה הזו מוציאים דרכון. לא שואלים לגבי אזרחות כפולה. 

אני מתכוון להגיש בקרוב. 

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

נשאר לאתר את התעודת לידה ולתרגם אותה לאוקראינית איכשהו

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך לתרגם תעודת לידה, היא כבר באוקראינית. 

הזמנת תור לשגרירות היא טריקית, אם אתה מנסה להזמין רגיל כתוב שאין תורים. 

הם בימי שישי בשעות מסויימת משחררים כמה תורים ואז אפשר להזמין, כתוב שם שזה כדי למנוע הזמנת תורים על ידי מתווכים למינהם.

ממש צריך לשבת ולרענן את העמוד כל דקה, להמתין אם יופיע תור. 

https://israel.mfa.gov.ua/konsulski-pitannya/konsulskij-prijom-gromadyan/zapis-na-konsulskij-prijom

אעדכן אם אצליח להזמין ולגשת לשם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לשאול מה המטרה בדרכון אוקראיני? כלומר, יש לי כנראה יכולת להוציא דרכון רוסי אבל אני אפילו לא חושב לעשות את זה. סתם נראה לי תוספת בירוקרטית ומלכודת מס פוטנציאלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, garicho כתב:

אפשר לשאול מה המטרה בדרכון אוקראיני?

אני חושב שהסברתי את זה באחד השירשורים או אפילו בזה. 

1.יתכן ועוד כך וכך שנים הם יהיו חלק מהאיחוד האירופאי ואז יש לך דרכון אירופאי (מה שרוסיה לא תהיה בעתיד הנראה לעין). 

2. לגיבוי למקרה שיקרה בארץ משהו שאנחנו לא רוצים אפילו לדמיין, במקום פליט תהיה אזרח. 

3. אפשרות תיאורטית לנסוע למקומות שהכניסה לישראלים אסורה או לא רצויה. 

4. זה לא אידאלי בכלל אבל לדעתי עדיף על אזרחות ישראלית בלבד, זה לא מזיק אבל כן מרחיב את האפשרויות כפי שפרטתי. 

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, garicho כתב:

אפשר לשאול מה המטרה בדרכון אוקראיני? כלומר, יש לי כנראה יכולת להוציא דרכון רוסי אבל אני אפילו לא חושב לעשות את זה. סתם נראה לי תוספת בירוקרטית ומלכודת מס פוטנציאלית.

אי אפשר לדעת איזה מגבלות ואיזה מיסים נוספים יערימו על הוצאת הדרכון.

לגבי דרכון רוסי בהחלט צריך לשקול בכובד ראש אם להוציא אחד כזה.

כעת גיליתי לדוגמה שיש צורך לעבור קורס אינטגרציה במדינת הדרכון.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמהני מה אוקראינה מקווה להשיג ע"י הסרת החסם ההיסטורי של האזרחות הכפולה, ואילו חובות היא מתכננת להחיל על מי שיבחר לנצל את הזכות הזאת.

כרגע זה נשמע כמו אחד המבצעים של חברות הסלולר למצטרפים חדשים בתחילת שנות האלפיים - קח טלפון חדיש בחינם, שלם גרוש וחצי לדקת שיחה, וחכה לראות מה יקרה עם המנוי שלך בעוד שנה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהו עד גיל 28 זה יכול להיות בעייתי - כי אם הוא נכנס למדינה הוא נחשב לעריק.

או שאולי הם כמו חברות ציבוריות, שמגדילות את הhead count מסיבות העלמת מס כלשהי.

כדי שיהיה להם יותר אזרחים ממה שבאמת גר שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...