Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת מאזדה 3 (2009-2013)

Smiley96
שימו לב! השרשור הזה בן 2174 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

מבקש חוות דעת לרכב מסוג מאזדה 3 הצורה החדשה (דור 2),

צריכת דלק, אמינות, מרווח, תקלות, וכו'

אני מדבר על מנוע 1600 בלבד,

יש ברשותי לאנסר 2010 מנוע 1.8 שמרגישה כמו מנוע 1400,

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו לי שלושה כאלה כרכב חלופי מהליסינג.

נוחות סבירה, בגאז' גדול, אבזור סביר, מנוע סביר להתנהלות יומיומית ולא ממש חזק.

צריכת דלק באזור 1-10.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו לי שלושה כאלה כרכב חלופי מהליסינג.

נוחות סבירה, בגאז' גדול, אבזור סביר, מנוע סביר להתנהלות יומיומית ולא ממש חזק.

צריכת דלק באזור 1-10.

עדיף להשאר עם הלנסר? כי זמינות חלקים שלה קצת בעייתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דוגל שאם הרכב שלך תקין - רוב הסיכויים שההחלפה תעלה לך יותר יקר.

אתה אף פעם לא יודע מה מצב הרכב בדיוק של האקזמפלר שתרכוש, איך התנהגו אליו וכו'.

אז בשביל מה כאב הראש הזה?

זה היה שונה אם נניח המזדה המדוברת הייתה של חבר טוב/קרוב משפחה ואתה יודע בדיוק מי נהג בה, מה היסטוריית הטיפולים ולמה היא נמכרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי מאזדה 3 מנוע 1.6 משנת 2010 שהחזקתי אותה שנתיים,רכשתי אותה ב 2014 מזוג רוסים שנסעו עליה 22 אלף ק"מ. הם שמרו עליה מאוד ! טיפלו רק במורשה וכו' .

אני ממליץ בחום להתרחק. היה לי גם מאוד קשה למכור אותה מאחר שהייתה נפוצה בליסינג.

האומנם רכב אמין מאוד, נוח וכו' , אבל הדלק.. מדברים פה על 1:10, אין לי מושג על מה אתם מדברים. הרכב צורך 1:8 במקרה הטוב, כל 3 ימים אני בתחנת דלק. הסיבה לכך נעוצה במנוע הקטן על משקל הרכב וכמובן טכנולוגיה מיושנת יותר של מאזדה שמנועיה הישנים ידועים כזוללי דלק.

אם כבר מאזדה, אז ללכת רק על מנוע ה 2.0 ליטר המאובזרת יותר, ללא היסוס. זה ישתלם מעט יותר בדלק ובעיקר במכירה, הרכבים האלו מבוקשים הרבה יותר.

אם התקציב מאפשר, הייתי ממליץ לשקול רכישה של מאזדה 3 משנת 2014 עם הצורה החדשה, כמובן במנוע 2.0. זה עולם אחר, חסכוני יותר. הייתה לי כזו עד לפני כמה ימים והיא הייתה עושה 1:13 , הגעתי איתה פעם אחת ל 1:15 .

פעם אחת, כי אני לא נהג רגוע ...

בהצלחה

HU: Pioneer 4900IB Front Speakers: JBL GT06508C Rear Speakers : none

Amp: Infinity 475A Sub: JBL GT5-12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזדה קצת ירדו מגדולתם, ואני לא מבין למה. אולי כי אנשים עברו לג'יפים. ה- 3 רכב מעולה לדעתי, אמין מאוד, מנוע חזק, צריכת דלת סבירה ותואמת את המתחרים בשוק (מניח ש 1/12 יהיה ישים, אבל זה תלוי מצב הרכב. זה לא אוטו צפוף, אבל אם יש ילדים וציוד זה יכול להיות, יהיה מקום דומה ללאנסר שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 3 רק בגרסת 2 ליטר, הדור השני מגיע עם גיר 5 הילוכים, דגם ה 1.6 מגיע עם 4, מה שתורם לצריכת דלק לא משהו בכלל ולביצועים עוד יותר לא משהו.

מנוע 1.6 - חלש למרכב של הרכב, מנוע 2.0 הרבה יותר מתאים, שוב - בהשוואה לרכבי עם מנועי טורבו מודרנים ההבדל מאוד מורגש.

19 קג"מ בדגם 2 ליטר לא כזה מיוחד היום, אבל נכון - הרכב הרבה יותר סחיר.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזדה קצת ירדו מגדולתם, ואני לא מבין למה. אולי כי אנשים עברו לג'יפים. ה- 3 רכב מעולה לדעתי, אמין מאוד, מנוע חזק, צריכת דלת סבירה ותואמת את המתחרים בשוק (מניח ש 1/12 יהיה ישים, אבל זה תלוי מצב הרכב. זה לא אוטו צפוף, אבל אם יש ילדים וציוד זה יכול להיות, יהיה מקום דומה ללאנסר שלך.

צר לי לאכזב, הרכב מ-א-ו-ד צפוף מאחור.

הסיבה העיקרית שבגללה נאלצתי להיפרד מהמאזדה 3 , היא אך ורק בגלל הגודל.

פתח הטענה נמוך מאוד לתא המטען בשילוב תחושה קלסטרופובית משהו במושב האחורי , הובילה אותי לשינוי.

מאזדה 3 מתאימה לדעתי לחבר'ה צעירים שרוצים פוזה והמאזדה ספיריט 2.0 משנת 2014 בהחלט מספקת זאת, גם עוצמה של מנוע חזק וחסכוני וגם לוק מנצח .

מעבר לכך -למאזדה אין מה להציע. רציתי לרכוש את ה CX5 אך בגלל המחיר המופרז והתמורה הנמוכה, אני כבר לא אקנה מאזדה ואני מאוד מאוד אוהב את המותג, אבל יצרן טוב צריך להקשיב לרחבי הלב של הלקוחות שלו.

נו בסדר, בלי טורבו, אבל מה עם מערכות בטיחות ? זילזול גדול מאוד בלקוח וזו הסיבה שלא תראו הרבה CX5 על הכביש ותמשיכו לראות ספורטאג' בכמויות ענקיות.

מעבר לכך אציין שיש לשים לב לדאשבורד מתפרק בשנתונים של 2009-2013 וכן לשים לב טוב מאוד להגה המתקלף בשנתונים 2014-2016 (עד למתיחת הפנים והחלפת ההגה) מדובר בהגה דמוי עור שנוטה להתקלף בצורה אגרסיבית. אצל חמי וחמתי יש רכב מאזדה 3 משנת 2014 שנרכשה עם הגה מקולף לחלוטין וכאן הזמן לשבח את דלק מוטורס שהסכימו כמחווה של רצון טוב להחליף את ההגה מעבר לתקופת האחריות .

רק לצורך ההמחשה - אצלי ההגה התקלף פעם אחת וגם הפלסטיק איפה שכרית האוויר, התנפחה בצורה לא מובנת ולכן הוחללפה. לפני המכירה, ההגה שוב החל להתקלף וכבר קבעו לי פגישה עם נמציג דלק מוטורס שיאשר את ההחלפה, אך כאמור, הרכב נמכר לפני.

מעבר לזה, מדובר ברכב מצויין ! הצטערתי מאוד כשמכרתי , בלית ברירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדור השני מאוד יפה לדעתי אבל הוא פחות מהנה לנהיגה מהדור הראשון למשל.

וכן - הרכב צפוף מאוד מאחורה, גם הדור החדש מאוד צפוף מאחור.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אני נשאר עם הלאנסר

המאזדה 3 לא חושב שתתאים לי, באמת צפוף בפנים לעומת הגובה שלי שבלאנסר אני יכול לפתוח רגליים בכיף,

לאנסר כבדה בפתיחה ומרעישה במהירות 80-140 אבל נסתדר עם זה כמה שנים,

כרגע לא מתאפשר לי עם התקציב שלי,

תודה על החוות דעת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לכך -למאזדה אין מה להציע. רציתי לרכוש את ה CX5 אך בגלל המחיר המופרז והתמורה הנמוכה, אני כבר לא אקנה מאזדה ואני מאוד מאוד אוהב את המותג, אבל יצרן טוב צריך להקשיב לרחבי הלב של הלקוחות שלו.

נו בסדר, בלי טורבו, אבל מה עם מערכות בטיחות ? זילזול גדול מאוד בלקוח וזו הסיבה שלא תראו הרבה CX5 על הכביש ותמשיכו לראות ספורטאג' בכמויות ענקיות.

אני חושב שזה יותר ענין של יבואן מיצרן, מלבד המחסור במנועי טורבו (אמור כן להגיע למאזדה 6 בקרוב, לפחות בשוק שלי). בחו"ל התמחור (ואני מניח שהאיבזור) הרבה יותר תחרותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזה יותר ענין של יבואן מיצרן, מלבד המחסור במנועי טורבו (אמור כן להגיע למאזדה 6 בקרוב, לפחות בשוק שלי). בחו"ל התמחור (ואני מניח שהאיבזור) הרבה יותר תחרותי.
בהחלט.

היבואן מתקמצן על חיישנים בזמן שמדובר בי כלקוח שרוכש פעם שניה רכב חדש.

הראייה הצרה של היבואן, גרמה לו לאבד אותי. לעומתם, קיה מורידים במחירים ומעוניינים למכור, הם באים לקראת הלקוח ויש להם ארסנל חזק יותר.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2174 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...