Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת לכיריים אינדוקציה על השיש MIDEA IP358

yosi05
שימו לב! השרשור הזה בן 2257 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא ניסיון - אולי המלצות. האם נדרש חיתוך מיוחד לשיש כדי להכיל את הכיריים? מסגרת בשיש וכו'? אם כן הייתי בוחר במותג מערבי, כמו בוש, שולטס וכדומה. שיש לא מחליפים בכל שנה.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גודל החיתוך בשיש הוא פחות אוי ותר סטנדרטי, אם כי יתכן הבדל של מילימוטרים בודדים. עומק הכיריים יכול להיות כזה שהם ישובים ישירות על השיש או יותר עמוקים, המצריכים סרגלים (או חלל יותר עמוק מתחת לשיש). זה נכון לכיריים גז, ודומני שאלה החשמליים למיניהם מעמידים דרישות דומות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהתקנתי כיריים קרמיים לפני עשור +, המידות לא היו סטנדרטיות ואחידות. בחרתי אז שולטס יקר בתקווה שיחזיק זמן רב, ולמעט גו"ח אחד שהחלפתי לפני שנה, הם עדיין סבבה.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בכיריים אינדוקציה ניידים, כאלה המונחים על השיש ולא מקובעים אליו, בטח לא בתוכו. 2 אזורי חימום, 3500 וואט, הזנה חד-פאזית.

אמורים להחליף גרוטאה כלשהי בדירת סטודנטים (או שוות ערך). יש מספיק חשמל - הזנה דרך מאמ"ת 16 אמפר.

לדעתי זה דגם יחסית חדש ואני לא מחפש המלצות כלליות למה אינדוקציה זה טוב או עוד יותר טוב אלא ספציפית אם התכונות המתוארות באתר היבואן (המילטון) אכן מדויקות, אם אין חסרונות בולטים וכך הלאה.

המחיר בארץ סביב 650 ש"ח שזה ממש לא יקר אבל לא רוצה לסבך מישהו קרוב אלי עם לימון, אז המלצות מתבקשות.

יוסי

עריכה אחרונה על ידי yosi05
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אבל לאלה שציינת יש איזור חימום יחיד לעומת שניים בדגם המידאה שלגביו שאלתי.

דיברתי עם היבואן ואכן מדובר כפי שחשבתי במוצר חדש בארץ, כך שאינני צופה ניסיון מצטבר ממשי.

כנראה שבסופו של יום לא אמצא מישהו שצבר ניסיון עם הדגם הזה.

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר החשוב האחד - אני בטוח שאתה יודע - הוא שכיריים אינדוקציה מצריכים כלי בישול מתאימים, ואם מדובר בהחלפת סט קיים מדובר בהרבה כסף שצריך להוסיף למחיר המכשיר. אם מדובר ברכישה התחלתית הדלתא פחות משמעותית

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך ראית פני עתיד כל הכלים מראש נקנו מתאימים לאינדוקציה כך שזו לא בעיה, אבל כמובן תודה.

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה לא יתאים בדיוק אף כי כנראה שאפשרי, ואסביר.

מחמם מיסבים מקצועי בנוי באופן שהמיסב מושחל עליו כך שהחום משפיע קודם כל על הטבעת הפנימית שלו. בסידור כזה החום המגיע לגופי הגלגול של המיסב מופחת ובטח מופחת החום בטבעת החיצונית.

בשיטה לגביה אתה שואל חום ייווצר בכל חלקי המיסב, וקודם כל בשתי הטבעות, החיצונית והפנימית.

אומנם בהתקנות חפריות הרבה פעמים מחממים את כל המיסב ע"י טבילתו בשמן וחימום ל-150 מעלות או למשהו דומה וראיתי התקנות בשיטה זו גם בציוד רגיש (גיר מורכב למשל) אבל זה בטוח לא השיטה האידאלית.

לגבי הדיוק בטמפרטורה, פשוט נסה. הבא לך מסין מד טמפרטורה מצוייד במצביע לייזר, ומדוד בפועל.

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, לא ידעתי על עניין החימום האזורי.

גם אני תקלתי בהתקנות ע"י טבילה בשמן. אם אני זוכר נכון זה היה תותב מפלצתי שנטבל בחבית שמן, כמובן שהכל בעזרת מנוף (גשר). במקרה הזה נדמה לי שלא היה זמין מכשיר חימום בגודל המתאים, או שהיה יקר מדי להזמין אחד מיוחד. מצד שני זה גם היה תותב ולא מיסב.

עריכה אחרונה על ידי innvision
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...