Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תביעת ביטוח. תוך כמה זמן נסגרת התביעה?

שימו לב! השרשור הזה בן 2258 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בחודש 10 /2017 הייתה תאונה עם הרכב. מסרנו את כל הפרטים. דיבר איתנו חוקר ביטוח .

עוד מעט יחלפו להם 3 חודשים ואין לחברת הביטוח תשובה מה קורה. הם אומרים לי שאני אצטרך לשלם 1400 ₪ השתתפות עצמית אבל לא שולחים כלום ובשיחות איתם זה תמיד אותה התשובה "בקרוב נשלח לך" אני מפחד מהפתעות . הנזק שלי הסתכם ב900 ₪ בקירוב (תיקנתי כבר)ושמאי רכב העריך את הנזק של התובע ב 30000₪. נשלחו תמונות לחוקר הביטוח שאמר לי שנראה לו מוזר הערכה כזאת. מה עוד עושים חוץ מלחכות?

מישהו שפשף את הרכב של אחי לכל האורך . תיקון וסגירת התביעה לקחו שבועיים.

חברת הביטוח שלי היא הפניקס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה פותח השרשור אשם בתאונה בין שני רכבים. ולמרות שהנזק לרכב שלו קטן מהשתתפות עצמית, עדיין צריך להפעיל את הביטוח כדי לכסות נזק לרכב השני.

אני לא יודע מה החשש? בכל מקרה משלמים השתתפות פעם אחת בלבד, גם כאשרישנו נזק לשני רכבים.

ככל הנראה שתי חברות הביטוח לא מצליחות להגיע ביניהם להסכמה לגבי גובה הנזק לרכב השני. לכן הסיפור עוד לא נסגר .

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שנכתב מעלי, כנראה הבעיה היא המשא ומתן בין חברות הביטוח. אף אחד לא שש לשלם. אותך זה לא צריך לעניין, בדיוק בשביל מקרים כאלה אתה עשית את הביטוח ומשלם את הפרמיה (שוודאי תתיקר עכשיו) ואת ההשתתפות העצמית וכל השאר שהחברות ישברו את הראש ביניהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחודש 10 /2017 הייתה תאונה עם הרכב. מסרנו את כל הפרטים. דיבר איתנו חוקר ביטוח .

עוד מעט יחלפו להם 3 חודשים ואין לחברת הביטוח תשובה מה קורה. הם אומרים לי שאני אצטרך לשלם 1400 ₪ השתתפות עצמית אבל לא שולחים כלום ובשיחות איתם זה תמיד אותה התשובה "בקרוב נשלח לך" אני מפחד מהפתעות . הנזק שלי הסתכם ב900 ₪ בקירוב (תיקנתי כבר)ושמאי רכב העריך את הנזק של התובע ב 30000₪. נשלחו תמונות לחוקר הביטוח שאמר לי שנראה לו מוזר הערכה כזאת. מה עוד עושים חוץ מלחכות?

מישהו שפשף את הרכב של אחי לכל האורך . תיקון וסגירת התביעה לקחו שבועיים.

חברת הביטוח שלי היא הפניקס

התוצאה הסופית מבחינתך היא שאתה תצטרך לשלם לחברת הביטוח שלך 500 ש"ח 1400 ההשתתפות פחות הנזק שלך 900 ש"ח.

מבחינתך שיתקשקשו על זה גם שנתיים.

תראה שלא מחייבים אותך בשני השתתפויות עצמיות אלא באחת בלבד והיא תהיה הגבוהה בין סכום ההשתתפות העצמית בביטוח המקיף לבין ההשתתפות העצמית בביטוח צד ג'.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2258 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...