Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוקיות של תליית שלט "חניה פרטית רכב זר יגרר"

שימו לב! השרשור הזה בן 1836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בסמוך לדירה שאני שוכר נמצאת וילה גדולה. בגלל שאין לי חניה פרטית בבניין שלי, ובגלל שאין הרבה אפשרויות לחנות מבלי שאני אחסום חניות אחרות בכניסה לדירה שלי, התחלתי להעמיד את הרכב סמוך לוילה של השכנים.

ביום שישי בלילה הבחנתי שהשכנים תלו שלט "חניה לדיירי הבניין, רכב זר יגרר" על הקיר בסמוך למקום שבו הייתי חונה. (פשוט דפקו שלט מעפן עם מסמר על הקיר ששייך להם).

לא מדובר בחניה מסודרת אלא בשולי כביש דו סיטרי הצמוד לוילה ולא נמצא בשטח שלה בכלל. השאלה שלי היא האם זה חוקי לתלות כזה שלט? האם בעל הוילה יכול לגרור את הרכב שלי? אשמח לעזרתכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לזה שצריך לעיין בנסך טאבו בכדי לקבוע, תמונה גם תעזור.

סתם ככה מההודעה שלך אין כל דרך לקבוע.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי נשמע שמדובר בבריונות של בעל הווילה שמספח לעצמו את מקטע הרחוב הסמוך לביתו. נידון בהרחבה בפורום בין היתר בשרשור המעטפות הגדול מהחודש האחרון.

בעקרון מי שצריך להמציא את נסח הטאבו זה מי שטוען לבעלות, בהנחה שיפעל בדרכים חוקיות.

אם מדובר בבריונות, אפשר לנחש באיזה דרכים יפעל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברים, מצרף תמונת אילוסטרציה, לא מעוניין כרגע לצלם את הרחוב עצמו. רק אוסיף שיש לווילה 2 חניות פרטיות ועוד 2 רכבים פרטיים שלהם שחונים בצמוד אליה.

גדד.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, זה ממש לא דומה למקרה שלי. אצלי יש להם כבר 2 חניות פרטיות (עם תריס נפתח, כלומר זה גראז') ובנוסף הם תלו שלט חניה פרטית מחוץ לוילה שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל הנראה לחניות הפרטיות יש כניסה ועל הכביש מעטפה כדי שלא תיחסם הכניסה.

מעבר לזה סביר שאין לה בעלות על הרחוב, לכן מותר לך להחנות, ואף גרר שפוי לא יגרור לך את הרכב.

לו אני במקומך הייתי פונה אליהם ביפה ומבקש לראות את האסמכתא המצביעה על בעלות על הכביש.

בהיעדר אסמכתא כזו מבהיר להם את זכותך לחנות.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף גרריסט לא יסכים לגרור רכב שלא בהוראת הבעלים או המשטרה, כך שהעניין החוקי שולי כאן.

מה שיותר חשוב לשים אליו הוא יחסי שכנים. נסה לפנות לדיירי הוילה ולהגיע איתם להבנה, כי סכסוכי שכנים נוטים להדרדר. אתה לא רוצה למצוא את הרכב שלך אחרי שעבר השחתה כזו או אחרת, ולרדוף אחרי ה"אלמוני" לבית משפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

גם במקרה של הבית בבת-ים

צריך לעיין בנסח טאבו בכדי לקבוע

בתשריט, נכון יותר. לא בנסח.

כאן יתכן שזה חוקי. אם "תסתובב" קצת בהמשך הרחוב, תראה שגבול המגרש ברוב הבתים נמצא כ-5 מ' קדימה יותר (לכוון הרחוב). יכול להיות שמה שנעשה כאן הוא הזזת הגדר וקיר התמך פנימה כדי לאפשר חניית רכב, וזה אכן חלק מהמגרש הפרטי

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במשך עשרות שנים (לא הגזמה, אמת לאמיתה) החניות לא היו מסומנות, יום בהיר אחד הסימון הופיע.

חוקי, לא חוקי?

לא יודע.

אישית נראה לי שמרחו מישהו כדי להפקיע משהו שהיה שייך לכלל הציבור ולשייך אותו לתושבים מסויימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...