Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דפקו לי את האוטו בחניה, וברחו כמו שפנים (צריך לעשות על כאלו מיקרים שרשור...), אבל יש

bjlb
שימו לב! השרשור הזה בן 2255 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יום שישי, בחניה של הסופר המקומי, נשמה טובה דפק לי את האוטו וברח כמו שפן, בלי להשאיר פרטים כמובן.

למזלי היום, במצלמות האבטחה של המקום, הצלחתי לראות אותו נכנס לחניה, משפשף את הרכב שלי, יוצא מהאוטו, מסתכל, נכנס חזרה ובורח כמו שפן קטן. מהמצלמה הזו לא רואים את המספר, אבל מצלמה אחרת, רואים אותו כמה שניות אח"כ יוצא מהמתחם של החנייה, ושם רואים את המספר שלו.

1. אך אני משיג הפרטים של האיש? לדעתי, מספיק שאני אדבר איתי ואסביר לי שרואים הכל, הוא כבר יודה באשמה. במשטרה רוצים שאבוא עם התמונה, אבל בגלל שזה משתי מצלמות שונות, אני בספק אם משהו ישתין לכיוון שלי.

2. מבחינת בית משפט, אם נגיע לשם, יש לי קייס ?

תודה, ליאור. IMG-20180209-WA0006.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוצאת את הסרטונים עם טביעת תאריך ושעה?

במידה וכן לא צריכה להיות שום בעיה לדעתי.

תיגש למשטרה עם 2 התמונות רק בשביל שיתנו לך את פרטי הנהג אין מה להתעסק איתם מעבר ולדעתי לא תהיה להם סיבה לסרב, עדףי גם שתגיע עם 2 הסרטונים על דיסק און קי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להוציא פלט התמונות באופן ברור משתי המצלמות - לוודא שיש תאריך ושעה עליהן.

להדפיס על נייר צבעוני ולקחת איתך בסמארטפון + דיסק און קיי.

בנוסף, קח את פלט הסרטון של הכמה שניות שהאדם יוצא מהרכב, מסתכל וכו' ונוסע משם, זה יהיה חשוב לחברת הביטוח, בשבילך וגם עבור המשטרה וכן הלאה - בצע גיבוי להכל.

אתה תצטרך להגיש תלונה על פגע וברח אולי, אלה אם כן החוקר יסכים למסור לך פרטים בכדי שתנסו לסגור את זה בינכם ובכך לא לפתוח תלונה - סיכוי קלוש אבל קיים.

תמיד קיימת האפשרות שהחוקר פשוט יחייג לבעל הרכב הרשום אצלהם תוך כדי החקירה כשאתה מולו ולשאול אותו מספר שאלות ולהגיד לו, שקיימות ראיות וכן הלאה - לרוב, זה פותר את הכל.

אין כזה דבר ישתינו לא ישתינו, יש לך ראיות ויש לך תמונות ברורות כולל מספר הרכב ומעשיו של האדם.

זהו, זה הכל.

אגב, במידה וכן יהיו לך את הפרטים של אותו אדם כמו מספר טלפון, ממליץ לך לשלוח בוואטסאפ הודעה רגועה כולל שלום (לעולם אין לדעת אם זה אותו נהג או הבן שלו או הבן דוד וכן הלאה, תן הזדמנות לבן אדם להגיב.

הסבר לו מה קרה, אילו ראיות יש לך ותגיד שלאחר ביקור במשטרה אתה מנסה לבוא לקראתו בתשלום הנזק.

במקרה כזה, עדיף שכבר תקבל הצעת מחיר מהמוסך שבחרת - תהיה הוגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שפשוף לא קטן עשה לך, לא פלא שהעדיף לברוח.

לדעתי יש לך קייס ועוד איך, סה"כ הודעה מעלי סיכם את זה טוב.

הכי חשוב להישאר רגוע, ולהיות בן אדם, גם אם הצד השני ינסה להכחיש\להסיר מעצמו את האשמה.

ותבוא מוכן כמובן עם עלויות תיקון כדי שתוכל לומר בצורה ברורה מה בדיוק אתה מבקש ממנו.

חוסר וודאות לגבי עלות של התיקון יכול לגרום לבן אדם לעשות הכל כדי להתחמק.

גם כי עלות התיקון היא בלתי ידועה, וגם כי הרי בינינו לא חסר גם כאלה שגם על שפשוף

מנסים להוציא שיפוץ לאוטו.

אז להישאר בן אדם, ולבוא עם דרישה קונקרטית עם עבודה ומחיר סגור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מבינים מה הבעיה פה?

הנזק לדעתי לא גדול. לדעתי בסביבות אלף שח - יישור כנף וצבע.

אבל בשביל זה, בזבזתי כבר שעה בבוקר. אני צריך ללכת שוב, להוציא את החומר (אם יסכימו לתת לי בכלל). וללכת למוסך כמו שהמלצתם להוציא הצעת מחיר. וללכת עם כל זה למשטרה ולהגיש תלונה.

מישהו יחזיר לי את כל השעות עבודה האלו? כלבת.

מצורפת התמונה שלו, רישוי מספר 3120166, להנאתכם.

IMG_20180211_084715_resized_20180211_015426238.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר להניח שהוא לא שם קצוץ על האוטו שלו, ועדות לשפשוף עדיין קיימת על הרכב שלו, כולל חלק מהצבע של הרכב שלך שהוא גירד.

בהנחה ותקבל את הפרטים שלו מהמשטרה (פגע וברח), דאג לאתר קודם את הרכב ולצלם עדויות, לפני שהוא יבין שעלו עליו ויעלים ראיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט יש לך קייס רק שאתה תלוי במוטיבציה של המשטרה לעזור לך. בכל אופן, הנזק שווה את המאמץ. אחרי שתקבל את הפרטים של הנהג, תנסה לאתר את הרכב שלו ולצלם כי גם אצלו צריכים להיות סימני צבע מהרכב שלך. אחרי זה אני מציע לך לפנות אליו ברגישות אך בנחישות, בלי האשמות מיותרות ובלי לחשוף את כל הקלפים. מכתב בסגנון "בידי עדויות לכך שבתאריך זה וזה פגע רכבך (אולי לא הוא נהג) ברכב שלי וגרם לו נזק. אבקשך להעביר לי את פרטי חברת הביטוח שלך".

על פי התגובה שלו תוכל לשקול איך להמשיך להתנהל מולו. בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט יש לך קייס רק שאתה תלוי במוטיבציה של המשטרה לעזור לך.

איזו מוטיבציה?

תוך שבועיים הוא יקבל את פרטי הנהג הפוגע ומשם יצטרך להגיש תביעה/ הנהג הפוגע יסכים לשלם על הנזק ( דרך הביטוח או מכיסו ).

אין כאן נפגעים בגוף, לכן אני לא מאמין שהפניה למשטרה תיתן משהו מעבר לפרטי הפוגע.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנזק לדעתי לא גדול. לדעתי בסביבות אלף שח - יישור כנף וצבע.

לדעתי יותר מאלף שקל. יש לך שני משטחים שנפגעו, פגוש וכנף. היה לי מקרה שיצאתי ברוורס מחניה ליד בית ספר של הילד. נסעתי אולי חצי מטר ופתאום הגיע פיקנטו מהצד. הכביש מעוקל ומכוניות חוסמות את שדה הראייה. נגעתי לה בדלת אחורית. הפח התעקם קצת. הנזק היה 10,000 שקל. הם החליפו לה את הדלת קומפלט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי זה קרה השבוע, הייתי צריך להיות במרכז הארץ, נכנסתי לחניה של בניינים וחניתי בצורה מסודרת מבלי לעצבן אף אחד. חזרתי וראיתי שריטה מכוערת על הדלת של הנהג, שנראה שנעשתה במזיד. אמנם שריטה קטנה אבל קילוף יסודי של הצבע. לכו תדעו, אולי תפסתי לאיזה חוליגן את החניה הקבועה שלו.

אגב אני מחפש מוסך שמתמחה בצביעה נקודתית איכותית, יש לי כמה נקודות ברכב שאני צריך לצבוע.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2255 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...