Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דפקו לי את האוטו בחניה, וברחו כמו שפנים (צריך לעשות על כאלו מיקרים שרשור...), אבל יש

bjlb
שימו לב! השרשור הזה בן 2256 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חכה שבועיים האאוטלנדר יגדל צבע חדש.

עכשיו ברצינות. היחס לרכוש של אחרים בארץ פשוט לא קיים. אפילו על הטרנטה שלי מצאתי שתי שריטות שנעשו בוודאות במזיד.

מי שמשאיר פרטים במדינה הזו הוא פראייר וכואב לי להגיד את זה.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חצי מהמכות ברכב שלי הם היו מחנייה שאנשים דפקו וברחו.

אגב, מקרה אחד שקרה לי לפני שנתיים שלוש זכור לי שמעצבן אותי עד היום:

מישהי מבוגרת מדברת בטלפון באיזה מתחם ועושה רוורס על הרכב שלי במהירות 0, כלום לא קרה.

יצאתי בעצבים אליה והיא אומרת בחוצפה" מה אתה רוצה, תראה גם ככה איך הרכב שלך נראה".

הבעיה שזה לא תקף רק לרכבים ישנים, אלא לכל רכב...

אני תמיד אבל תמיד מקפיד כשאני עם אנשים ושהם פותחים את הדלתות, תפתחו בזהירות שהדלת לא תיגע בדלת של המכונית ליד

ואם בטעות הדלת עפה, אני הראשון שצועק ומתעצבן עליהם.

זה חינוך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא בענישה.

אם לא נותנים לעבריין תשלום של פי 10 אם הוכח שהוא אשם - משהו רקוב כאן מהיסוד.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השרשור, שלשום בלילה חניתי ברחוב תל אביבי שקט, החנייה שמצאתי הייתה חלומית, בבוקר ראיתי סובארו B4 שנדחקה לחנייה מילימטרים מהפגוש האחורי שלי, הרכב אמנם מודרני וצעיר אך חבוט וקרוע, נראה שלבעל הרכב לא ממש אכפת מהרכב, ישנם סימנים מובהקים של הרכב שלו על שלי, צילמתי את הרכב, החנייה ולוחית הרישוי, תחילה חשבתי להשאיר לו פתק, אך חשבתי על גשם שעשוי לגנוז את הפתק או להיתקל באדם ששם ז*ן, יש מה לעשות במקרים כאלו, או שזה קרב אבוד מראש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזבזתי כבר שעה בבוקר. אני צריך ללכת שוב, להוציא את החומר (אם יסכימו לתת לי בכלל). וללכת למוסך כמו שהמלצתם להוציא הצעת מחיר. וללכת עם כל זה למשטרה ולהגיש תלונה.

מישהו יחזיר לי את כל השעות עבודה האלו? כלבת.

תראה, מה לעשות, אלה החיים.

אתה לא יכול לפתור בעיות מלשבת ולא לעשות כלום בדיוק כמו שלדוגמא, אתה לא יכול להביא את הילדה שלך מהגן מלשבת ולא לעשות כלום.

צריך לקום מהכסא ולעשות מעשה.

את ההוצאות וההפסדים שלך אתה יכול לתבוע ממנו בבית המשפט בגבולות הסביר.

עכשיו ברצינות. היחס לרכוש של אחרים בארץ פשוט לא קיים. אפילו על הטרנטה שלי מצאתי שתי שריטות שנעשו בוודאות במזיד.

מי שמשאיר פרטים במדינה הזו הוא פראייר וכואב לי להגיד את זה.

אני מקווה שאתה מבין את הסתירה העמוקה בין שני המשפטים שכתבת.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בחניה השכן שבר לי את המראה הימנית. זה קרה כי מישהי חסמה את המעבר והוא פשוט ניסה לתמרן כדי לצאת ותוך כדי שבר לי את המראה. חיכיתי שהוא יבוא אלי ויאמר ששבר והוא מתנצל ומוכן לשלם. אז חיכיתי. הוא לא בא ולא כלום. לא אמרתי לו כלום. הזמנתי מאיביי מראה תואמת והחלפתי לבד. 80 שקל נזק (רק הזכוכית), אבל השכן הזה כבר לא נחשב שכן מבחינתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, מה לעשות, אלה החיים.

אתה לא יכול לפתור בעיות מלשבת ולא לעשות כלום בדיוק כמו שלדוגמא, אתה לא יכול להביא את הילדה שלך מהגן מלשבת ולא לעשות כלום.

צריך לקום מהכסא ולעשות מעשה.

את ההוצאות וההפסדים שלך אתה יכול לתבוע ממנו בבית המשפט בגבולות הסביר.

אני מקווה שאתה מבין את הסתירה העמוקה בין שני המשפטים שכתבת.

ברור שאני מבין את הסתירה.

אני פשוט אומר שאנשים ״טובים״ שמשאירים פרטים מוצאים את עצמם בפוזיציה לא הגיונית שהם פשוט פראיירים, כן פראיירים.

למה פראיירים? כי כשאמא שלי חזרה לרכב שלה כדי לגלות שמישהו יצא מהחניה ושכח להסתכל ולראות שיש רכב משמאלו ועל הדרך גילח ודפק שתי דלתות וכנף היא לא מצאה אף פתק.

כששילמה השתתפות עצמית לא היה אף פתק.

כשהביטוח של 4 רכבים עלה כתוצאה מכך כי כולם השתמשו באותו עבר ביטוחי לא היה אף פתק.

אז כן כשאדם טוב במדינה הזו משאיר פתק הוא פראייר כי הסיכוי שהוא ימצא פתק על הרכב שלו במקרה הפוך שואף ל-0.

הבעיה שאין שום סיכוי לשינוי כאן. אנשים פה פשוט לא מחונכים, לכן לאט לאט אחוז הפראיירים יקטן ואחוז הנבלות יגדל עד שישארו פה רק נבלות.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין את הלוגיקה שלך בכלל

אתה אדם הגון?

תשאיר פתק

הכינוי פרייאר לא שייך לזה בכלל

אלא אם כן אותו אדם בדיוק שלא השאיר לך פתק, במקרה דפקת אותו ואז אתה כן משאיר לו

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נניח שהיית יודע שהאדם שדפקת והשארת לו פתק בוודאות לא היה משאיר לך פתק.

לא היית מרגיש פראייר?

אני מאמין שרוב האנשים במדינה לא ישאירו פתק, לכן כשאני אשאיר פתק (ואני אשאיר) אני ארגיש פראייר ואתפלל שאותו אדם לא ינסה על הדרך להשיג החלפה ותיקון של כל מני דברים לא קשורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2256 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...