Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם מכון בדיקה לטרייד-אין מטעם היבואן הוא אובייקטיבי? מצורף טופס בדיקה

Kreios
שימו לב! השרשור הזה בן 2264 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב לכולם,

אני אסביר - התעניינתי ברכישת רכב חדש מניסאן עם ביצוע טרייד אין על הלאון הנוכחית שלי.

נשלחתי לביצוע בדיקה לרכב במכון בשם "נבדקי רכב" מטעם קרסו והבוקר קיבלתי את טופס הבדיקה המצ"ב.

מנוע מצלצל, טורבו נוזל, בולם נוזל, רעש מהטיימינג, האם כל אלה הגיוניים או שמא מכון הבדיקה מוסיף ריג'קטים כדי שקרסו יוכלו להוריד לי משווי הרכב? הרכב בן כולה 3 שנים ועבר 80 אלף ק"מ.

אשמח לחוות דעתכם.

תודה מראש!

בדיקה.jpg

עריכה אחרונה על ידי Kreios
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה צפוי אבל זה חלק מהמשחק. הם רומזים לך בעדינות :עדיף לך למכור בחוץ עם כל הכאב ראש ולא בטרייד אין שלנו. עלות הטרייד הנסתרת היא כ ₪8000

מבחינתם הרכב שלך הוא נבלה מתפרקת ובכלל נס שהצלחת להגיע בנסיעה עד האולם. הם עושים לך טובה שהם נותנים לך פיצוי כל כך נמוך

וקרסו עוד יחסית סבירים בטרייד...

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו שדווקא על פניו נראה שהם נותנים תנאים מצויינים, זו בכלל הסיבה שהלכתי לבדיקה.

הם הציעו לי מחירון מינוס 5% על הקילומטראז' הגבוה, סה"כ מכובד בהחלט.

בתור אחד שלא לקח רכב לבדיקה מימיו - זו בדיקה שנחשבת "בעייתית" שהם יכולים להוריד עליה באופן משמעותי את המחיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדיקה נראית מעולה. הרכב כאלו יצא מהמפעל.

זה לא יפריע להם להוריד לך כמה אלפים טובים.

תחזור לפה עם המספר שהם נקבו...

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כסתח מקובל. באמת בדיקה מצויינת. קצת שפשופי חנייה וזהו.

כמו כתבתי זה משחק קצת מכור מראש

, יש לי שאלה מנחה: אתה בחרת את מכון הבדיקה ?! (שאלה רטורית)

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על העזרה. כמובן שלא אני בחרתי את מכון הבדיקה אלא הופנתי אליו מטעם היבואן.

שאלת תם - נניח ואני לא הולך על העסקה הזו בסופו של דבר - הם יכולים לדרוש ממני תשלום על הבדיקה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם "משלמים" על הבדיקה ויש להם הסכם עם המכון לשם כך.

תחזור אליהם עם הבדיקה , תראה מה מציעים לך ותחליט אם זה מתאים לך. תזכור שגם למכור בחוץ היום זה לא פשוט. שוק של קונים.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גילוי נאות- אני מנהל את מחלקת הסחר בקרסו- זאת שמתמחרת כל רכב לפני ואחרי בדיקה.

במקרים כגון זה, אנו לא מפחיתים אוט' סכום כסף אלה שלוחים את הלקוח למוסך שלו

לקבלת אישור תקינות לבולם ולמגדש.

תאמינו או לא, אין הסכמים עם המכון לגבי "לכלוך" הבדיקה, המכון בכל מקרה מכסת"ח את עצמו.

יש לזכור כי אנו צריכים למכור את הרכבים לפי אותו טטופס בדיקה בדיוק.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחזור אליהם עם הבדיקה , תראה מה מציעים לך ותחליט אם זה מתאים לך. תזכור שגם למכור בחוץ היום זה לא פשוט. שוק של קונים.

הבדיקה נשלחה ישירות אליהם ממכון הבדיקה, אני ראיתי אותה רק הבוקר כשהסוכן שלח לי אותה.

גילוי נאות- אני מנהל את מחלקת הסחר בקרסו- זאת שמתמחרת כל רכב לפני ואחרי בדיקה.

במקרים כגון זה, אנו לא מפחיתים אוט' סכום כסף אלה שלוחים את הלקוח למוסך שלו

לקבלת אישור תקינות לבולם ולמגדש.

תאמינו או לא, אין הסכמים עם המכון לגבי "לכלוך" הבדיקה, המכון בכל מקרה מכסת"ח את עצמו.

יש לזכור כי אנו צריכים למכור את הרכבים לפי אותו טטופס בדיקה בדיוק.

עידן

עידן, תודה רבה על הגילוי הנאות. אם כך אני מניח שאתה יודע באיזו עסקה מדובר?

לפי מה שאתה אומר, סוכן המכירות איתו דיברתי יבקש ממני להוציא אישור על הריג'קטים מהמוסך שלי בעצם?

ואז המחירון שהציעו לי עומד בעינו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלחתי לך ה"פ.

אשמח לסייע, אני מניח שתהיה הפחתה מסוימת המגלמת את הפגמים הקיימים ברכב ללא כסת"ח.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, כמדומני המכון הוא ספונסר בפורום ( או היה בעבר) ואף מידי פעם מגיב על הודעות.

הם עושים רושם של חברה מקצוענים ונותנים יחס מצויין. מנגד, בבדיקה שעשיתי לפני רכישית רכב מחברת ליסינג, הבדיקה אצלם יצאה 1:1 כמו טופס הבדיקה של חברת הליסינג. דבר שגרם לי קצת לחשוד באמינות הבדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2264 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...