Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס 2017 מנוע 1.5 טורבו

Potato
שימו לב! השרשור הזה בן 2263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעוניין לשמוע פרטים על הרכב,

בעיקר בעיות אמינות.

מנוע 1.5 טורבו,האם יש תקלות סדרתיות או כשלים כלשהם?

תודה מראש!

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק אני גם שאלתי על הדגם כי כנראה אלך עליו כמחליף לקורולה 2011 שאני נוהג בה עכשיו ;)

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=643182

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

<Kia Rio LX 1.4 4DR automatic 2014 <SOLD

TOYOTA COROLLA SUN 2011 automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצין הרכב בחברה שלי העיד באזני שכל הפוקוסים עם המנוע הנ"ל גילו עד כה אמינות למופת עם 0 בעיות, כנ"ל עוד 2 חברים שאני מכיר.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוסיף לסטטיסטיקת האמינות ואעיד כי ברכב חברה של אבא של חבר בו אני נוהג רבות, עם מעל 100 אלף ק"מ בשנתיים, לא היה שום ביקור במוסך שלא לצורך טיפול שגרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כזאת לחבר טוב שלי במסגרת העבודה שעברה כבר 60 אלף (הוא סוכן של יבואן אופניים חשמליים וכל היום על הרכב בין חנויות), שום תקלה עד כה. נהגתי גם לא מעט עליה בעצמי אז אני יכול לחלוק קצת מההתרשמות האישית. חזקה ודי מהנה לנהיגה, צריכת דלק די מוגזמת (מגיעה ל1ל8 אם לוחצים), אני לא אוהב את צורת הדשבורד, לא בעיצוב המצועצע שלו ולא במבנה שלו שמציק לי לרגל ימין, אבל אולי זה כי אני 1.86, מערכת מולטימדיה סינית קצת מעצבנת בהרכבה מקומית. הסטיישן שימושית מאוד, סה"כ רכב מוצלח.

פיג'ו 2008 82כ"ס ידנית, 2014, עגלה נגררת ומעשנת בשר ענקית!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מעולה ויפה, ביצועים טובים ממרבית הרכבים בקטגוריה במחיר של צריכה מעט גבוהה, אישית אני מעדיף לשלם עוד קצת בתחנת דלק ולנסוע על הפורד ולא לחסוך כמה קלים ולהתבאס באוקטביה משעממת.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...