Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לנד קרוזר המחודש בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2249 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני דווקא חושב שהאינפנטילים שהולכים לישון ברכבים האוטונומיים למחצה מסבירים הכי טוב למה בשלב הזה של הטכנולוגיה לא מדובר במשהו שימנע תאונות קטלניות אבל בהחלט יכול למנוע תאונות חזית - אחור של "כתבתי הודעה ולא שמתי לב".

אם בא מולך נהג שיכור במהירות, התאונה לא מושפעת ממה שאתה או המערכת לבלימה אוטונומית תעשה. דווקא במצב זה הפחתת עוצמת התאונה על ידי סטייה של הרכב לשול שתבוצע על ידי נהג מיומן תהיה עדיפה על בלימה אוטונומית של מחשב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הייתי ציני.

אתה מן הסתם תשרוד בלנד קרוזר בלי שום מערכת בטיחות בסיכויים יותר גבוהים מבאטרז' או פיקנטו עם כל המערכות שרק תדמיין.

הסיכוי להתהפכות בג'יפ הוא יותר גבוה, משום שמרכז הכובד הוא יותר גבוה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור, כתבתי זאת מפורשות בהודעה 14:

מנגד, אין לי ספק שרכב בעל עליונות דינמית מובהקת ביחס לאותו לנד קרוזר יהיה מסוגל ביתר קלות להתחמק ממצב מסוכן בלי דרמה בעוד שברכב שטח המיומנות שתידרש מהנהג על מנת לחמוק מאותו מכשול תהיה הרבה הרבה יותר גבוהה

מה רצית להגיד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא חושב שהאינפנטילים שהולכים לישון ברכבים האוטונומיים למחצה מסבירים הכי טוב למה בשלב הזה של הטכנולוגיה לא מדובר במשהו שימנע תאונות קטלניות אבל בהחלט יכול למנוע תאונות חזית - אחור של "כתבתי הודעה ולא שמתי לב".

אם בא מולך נהג שיכור במהירות, התאונה לא מושפעת ממה שאתה או המערכת לבלימה אוטונומית תעשה. דווקא במצב זה הפחתת עוצמת התאונה על ידי סטייה של הרכב לשול שתבוצע על ידי נהג מיומן תהיה עדיפה על בלימה אוטונומית של מחשב.

קו המחשבה שלך הוא שמערכות הבטיחות האוטונומיות הן במקום נהג מיומן כאשר למעשה מטרתן להיות "מטריה בטיחותית" לנהג באשר הוא בין אם הוא מיומן וגם אם לא...כלומר להזיק הן לא יכולות אלא רק לתרום.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו ללא ספק כוונת המשורר המוצהרת, אבל יצר האדם לא מתנגש לא פעם עם ההנחה הזו.

בפועל ברגע שאדם יכול להרגיש בטוח הוא ירשה לעצמו לחפף ולא לתת תשומת לב.

ע"ע שומר בצבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

טוב, אז הלכתי לסוכנות המרכזית של טויוטה/יוניון מוטורס ביגאל אלון.

במילה אחת, בזיון!

עזבו שעשו טובה שדיברו איתי בכלל.

אין לנציגים שם מושג לגבי הדברים שדברתי עליהם (בעיקר מערכות שטח). כל מה שהם ידעו להגיד זה "מה שיש במפרט" ושלא ניתן להזמין (גם בתוספת תשלום את מערכות השטח). אה, ולהגיד לי שזמן ההמתנה מרגע ההזמנה הוא 3-4 חודשים.

עוד דבר, ישנם שני צבעי ריפודים ברכב, שחור וקרם. אני מעוניין רק בשחור אבל את השחור ניתן לקבל רק בדגם הכי מפואר (נניח) ורק כאשר זה מגיע בצבע לבן. WTF?! גם לחכות 4 חודשים וגם לא ניתן לקבל צבע נורמלי וריפודים שחורים

mad.png

הביאו לי רשימה של תוספות (מצורפת להודעה זו *מחירים ללא מע"מ) אך גם על שאלות לגבי תוספות שהם בעצמם מוכרים לא היה להם תשובה. כמו לדוגמא מה ההבדים בין גרסאות האיתורן וכמעט כל שאלה אחרת?

בקיצור, אכזבה.

אשמח אם למישהו יש מידע לגבי איפה אוכל למצוא סוכניות שמבצעות יבוא אישי של הרכב?

ובנוסף, אודה מאד אם מישהו יוכל לקשר אותי לאדם שמבין ברכבים ובעיקר בלנד קרוזר שם בטויוטה?

נ.ב.

צוות המערכת,

אודה מאד אם תוכלו להכווין אותי למי שיכול לענות בצורה חד משמעית אם אפשר להוסיף לרכב את מערכות הMTS.

רשימת תוספות טויוטה.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי הלך לסוכנות בעפולה כדי לפתוח הזמנה.

הוא הרגיש שהוא מפריע להם.

היות והוא לא רצה להפריע, הלך לסוכנות בנצרת. מסתבר שגם להם הוא הפריע. וזה מישהו שהגיע לשים כסף על השולחן.

כנראה ששיטת המכירה שלהם היא פאסיב אגרסיב

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שבא לקנות טויוטה, יקנה טויוטה ויהי מה (האמת שאני מבין אותו, יש לי שתי טויוטות בבית כרגע), הוא לא יילך לניסן, או, חלילה, קיה, כי יש להם מוכרים חייכנים וקפה חינם.

בגלל זה בסוכנויות של טויוטה מרשים לעצמם לזלזל, כי יש להם מותג מאוד חזק, עם מוצרים שדי מוכרים את עצמם.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב מאד מה שאתם אומרים, בעיקר עם המודעות לשירות שיש היום.

אבל כן, כל עוד יש מונופול אז כנראה שאין מה לעשות. לכן השאלה שלי לגבי יבוא אישי.

למרות שאני לא יכול להבין איך אתה יכול לעבוד בעבודה ולדעת כל כך מעט? לפחות לקרוא את המפרט, שלא נדבר על קצת רצון לעזור. אחרי הכל זו קניה גדולה, וזה הבונוס שלכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שאני לא יכול להבין איך אתה יכול לעבוד בעבודה ולדעת כל כך מעט? לפחות לקרוא את המפרט, שלא נדבר על קצת רצון לעזור. אחרי הכל זו קניה גדולה, וזה הבונוס שלכם.

זה פשוט, זה לא תפקידו לדעת.

תפקיד המעסיק לבחון את הידע לפניי כן או לבחור מועמד עם הידע המתאים לו.

כנראה, שבחרו מועמדים שיודעים למכור, לא מכונאים עם השכלה מכאנית או טכנית.

על אחריות המעסיק, לדאוג להכשרתם והשכלתם של העובדים או הפוך, לבחור מועמדים המתאימים מראש לתפקיד שהוא עצמו הגדיר.

לא קרה אף אחד מהדברים? אתה ממש לא יכול לבוא אליהם בתלונות, הם מושכים משכורת בכל חודש והחיים יפים, מה באמת רצית מהם?

זה כמו שאגיש מועמדות לתפקיד נחשק יוקרתי כלשהי ואף אחד לא יבדוק למעשה מה אני יודע ואני אקבל שכר ושלום על ישראל, אשמתי? לא... בחרו בי אחריי הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שבא לקנות טויוטה, יקנה טויוטה ויהי מה (האמת שאני מבין אותו, יש לי שתי טויוטות בבית כרגע), הוא לא יילך לניסן, או, חלילה, קיה, כי יש להם מוכרים חייכנים וקפה חינם.

בגלל זה בסוכנויות של טויוטה מרשים לעצמם לזלזל, כי יש להם מותג מאוד חזק, עם מוצרים שדי מוכרים את עצמם.

התפיסה שלך פשוט שגויה.

הם מוכרים רכב בחצי מיליון שקל, הם צריכים ועוד איך להתייחס, להתנהג בכבוד ולדעת לתת לפרטים מלאים על השאלות של הלקוחות.

הם לא עושים את זה בגלל שהם פשוט אנשי מכירות גרועים שאין להם מושג מהחיים שלהם.

מוכר טוב ימכור יותר, לא משנה אם זה טויוטה, קיה או קורנפלקס.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת לא התפישה שלו הוא מציג את התפישה בטויוטה. ברור שאתה צודק שמוכר טוב ימכור יותר אבל לא מעניין אותם כי (כנראה) המכירות מספיק טובות מבחינתם.

כמו שכתבו, יש נציגי מכירות שיעדיפו לגרבץ כל היום ולקבל משכורת כי את המנהל זה לא מעניין וזה מה שקורה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, וחבל מאד שזה ככה.

יותר חבל זה שאין תחרות, זה בדרך כלל ממגר תופעות כאלה.

בכל מקרה אני ממשיך לחפש חברות יבוא אישי לרכב. האם מישהו מכיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק גם את הסוכנות בפריים מוטורס חיפה.

בינינו, ייבוא אישי יאפשר לך להביא את הרכב באיזה מפרט שאתה רוצה ועם איזה מערכות שאתה רוצה, לדעתי זו האופציה השפויה אם אתה מתכנן להשאר עם הרכב כמה שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2249 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...