Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לנד קרוזר המחודש בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מי שבא לקנות טויוטה, יקנה טויוטה ויהי מה (האמת שאני מבין אותו, יש לי שתי טויוטות בבית כרגע), הוא לא יילך לניסן, או, חלילה, קיה, כי יש להם מוכרים חייכנים וקפה חינם.

בגלל זה בסוכנויות של טויוטה מרשים לעצמם לזלזל, כי יש להם מותג מאוד חזק, עם מוצרים שדי מוכרים את עצמם.

עזוב רגע את עניין התנהגות של סוכני המכירות.

ללנד קרוזר והיליקס יש מתחרה (אולי 2 מתחרים), לשאר המכוניות יש הרבה יותר מתחרים שהם לא פחות טובים מטיוטה לנהג הממוצע הישראלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עדיין, הקהל שבא לקנות טויוטה, יקנה טויוטה. בטוח כאלה שבאים להחליף קורולה בקורולה או לנד קרוזר בלנד קרוזר.

הקהל של קורולה מקסימום יתלבט לכיוון הונדה סיויק, אבל אל תצפה ממנו לעבור לקיה, או, השם ירחם, אופל.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי כלל ניסיון עם חברות לייבוא אישי.

אם היה מותר לייבא לישראל רכב בן מעל שנתיים סביר שכבר הייתי מבצע את התהליך.

אגב, היום ראיתי לנד קרוזר חדש יחסית עם סמלי לקסוס כמו שיש בחו"ל. דיי בטוח שאלו מגיעים בייבוא אישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין, הקהל שבא לקנות טויוטה, יקנה טויוטה. בטוח כאלה שבאים להחליף קורולה בקורולה או לנד קרוזר בלנד קרוזר.

הקהל של קורולה מקסימום יתלבט לכיוון הונדה סיויק, אבל אל תצפה ממנו לעבור לקיה, או, השם ירחם, אופל.

שמעתי את המשפט הזה על בעלי מרצדס. כלומר בעלים שלשעבר של מרצדס וקנו רכב יוקרה אחר, תמיד אמרו לי שאין כמו מרצדס.

להגיד על טיווטה שאין כמו טיוטה? נו שוין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה מאוד אנשים חושבים שאין כמו טויוטה.

זה מותג מאוד חזק, אפילו שלפעמים יש לו מוצרים פחות מוצלחים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, וחבל מאד שזה ככה.

יותר חבל זה שאין תחרות, זה בדרך כלל ממגר תופעות כאלה.

בכל מקרה אני ממשיך לחפש חברות יבוא אישי לרכב. האם מישהו מכיר?

יש תחרות לא קטנה בין הזכיינים של יוניון מוטורס (טויוטה) - אולי באחת מסוכניות המשנה תקבל יחס יותר טוב.

אני ממליץ לך, להרים טלפון לכמה סוכנויות באיזורך.

אני קיבלתי שירות טוב בסוכנות ראשל"צ

https://www.toyota-rishon.co.il/

אבל שמעתי דברים טובים גם על הסוכנות בנס ציונה.

https://www.toyota-nz.co.il/

ועל בכור כהן באור יהודה

https://www.toyota-bechor.co.il/

פשוט תרים טלפון לכמה סוכנויות, תראה מי יתייחס אלייך הכי טוב.

לגבי מה שואדים אמר, אני לא יודע לגבי טויוטה כמותג. אבל לגבי לנד קרוזר - אין באמת אלטרנטיבה עדיפה בשוק. להבדיל מהקורולה לדוגמא.

ולכן לעשות ברוגז לסוכנות וללכת לקנות רכב אחר, במקרה הזה - זאת טעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...