Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

AVIS מקימה את AVIS DREAM

kingikra
שימו לב! השרשור הזה בן 2288 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם לא נצטרך לטוס לאירופה כדי לשכור רכב ספורטיבי? עוד חזון למועד אבל צריך להתחיל ממשהו.

נכון לכרגע הם מתכננים להוסיף לצי שברולט קמארו ובעתיד גם מזראטי. לא ברור עדיין על אילו דגמים מדובר אבל אני מני מניח שעל דגמי הבסיס. בכתבה מציינים רכבים של עוד יצרנים אבל לא ברור האם מדובר בגדמי הספורט שלהם או סתם בדגמי יוקרה (שחלקם אפשר לשכור גם היום).

לכתבה:

https://www.auto.co.il/article/129704-local-news?utm_source=101&utm_medium=post&utm_campaign=facebook_eyal

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים פשוט מטורפים. 1500 ש״ח ליום לקמארו? קנה כרטיס ללונדון באיזיג׳ט, קח משהו מהמבחר המרשים מאוד של אוויס פרסטיז׳ ל24 שעות, תהנה ותחזור עם עודף...

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים פשוט מטורפים. 1500 ש״ח ליום לקמארו? קנה כרטיס ללונדון באיזיג׳ט, קח משהו מהמבחר המרשים מאוד של אוויס פרסטיז׳ ל24 שעות, תהנה ותחזור עם עודף...

לא כל אחד יטוס ליום לחו"ל. אני גם לא מכיר את המחירים של איזיג'ט ואם זה 24 שעות אז צריך גם מלון אז אני לא בטוח שיחזור עם עודף.

בכל מקרה, מי שכל חייו נוסע על משפחתומטית ופעם לו פעם אחת "לגעת" במשהו טיפה יותר מהיר ואקזוטי, יכול להרשות לעצמו לשכור את הרכב יחד עם חבר או שניים. זה לא יצא כל כך הרבה.

בכל אופן אין לי שום נגיעה באוויס או ב UMI וזו לא היתה פרסומת. סתם שידעו שקיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארה"ב או באנגליה?

ארה״ב.

המכונית הכי ״אקזוטי״ ששכרתי באנגליה לאחרונה היתה Jaguar F-Type S Cabriolet, שעלתה לי £130 ליום שזה כ580 ש״ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארה"ב מחירי המכוניות לא קשורים לשאר העולם ומכך גם מחירי ההשכרה. כרטיס טיסה לארה"ב כבר לא יעלה 1500 ש"ח :-D

בכל מקרה, אני כמובן לא מתווכח איתך. ישראל היום אחת המדינות היקרות ביותר בעולם ולא רק במחירי המכוניות. אולי ב 1500 ש"ח הם משכירים את ה ZL1? אנחנו עוד לא יודעים כלום וכמובן אם אף אחד לא ישכור בגלל המחיר, לא תהיה להם ברירה אלא להוריד את המחיר אן לסגור את החטיבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק. אני פשוט רואה פה שוק קטן ומצומצם נורא במחירים כאלה. הם גם צריכים עוד כמה רכבים כדאי לבנות צי מעניין כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי כרגע הם היחידים כנראה שמציעים קמארו, אם השוק ימדיק את זה - אז בעתיד ייכנסו עוד מתחרים שיציעו מכוניות ספורטיביות והמחירים יירדו.

אחרי הכל אתה לוקח גם ריזיקה שהקמארו עשויה להיות כמה ימים במגרש בלי שאף אחד ישכיר אותה ועל כל יום כזה החברה מפסידה על הרכב.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר נשכחות כשהשכרתי מהרץ סניף LAX קאמרו SS קבריולט עם מנוע 6200 סמ״ק ב115 דולר ליום :roll:

נראה שזה יותר ישמש חתן כלה וכל מיני אירועים לצורך צילומים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר נשכחות כשהשכרתי מהרץ סניף LAX קאמרו SS קבריולט עם מנוע 6200 סמ״ק ב115 דולר ליום :roll:

$50 מאותו סניף בפעם האחרונה ששכרתי אחת.

מניח שזו לא תהיה SS פה מאוויס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר מטורף אבל אם אחליט לשכור משהו בסגנון ליום בשביל הכיף אעשה את זה פה למרות העלות הגבוהה יותר. לא הולך לטוס 5 שעות לכיוון, להגיע עייף ולנהוג 3 שעות כדי לחסוך 500 שקל.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2288 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...