Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בנוגע לציפוי גג

שימו לב! השרשור הזה בן 2257 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שום לכולם,

בשישי הקרוב אני מתכנן להשחיר את הגג, כל החומרים הגיעו מחול והתפנה זמן.

מדובר בסקודה פאביה 2012 וההשחרה של הגג היא לא רגילה אלא חורגת מעט לקורות(רוצה לדמות את דגם הספורט).

רציתי לדעת אם יש לכם טיפים איך לפעול באיזורים המסומנים, לחתוך בזהירות וישר אני יודע, גם קניתי את הפרמייר שלהם שהוא משמש דבק חזק יותר לאיזורים בהם תיתכן התרוממות של הציפוי כדי שלא יתקלף.

השאלה זה איך הכי מומלץ לבצע את זה, במיוחד במסגרת של הדלת כדי שזה יצא אסתטי ויפה.

תודה רבה לעוזרים.

CEC7FA95-8E13-4257-8331-8E590D9099E8.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^את המדבקה גם אפשר לקלף ללא בעיה כל עוד היא איכותית, 3M יורד מעולה גם אחרי שנה.

לפות"ש, אני אישית השתמשתי בחוט חיתוך של 3M, זה כמו סרט דק שאתה מדביק, בפנים יש חוט שאותו אתה מושך והוא חותך לך בדיוק לפי איך שהדבקת. בנוסף הוא מרים לך מעט את המדבקה בהסרה ומאפשר לך למרוח פריימר94.

שים לב שהפריימר צריך להתייבש מעט לפני שאתה מדביק עליו(5ד' בטמפ' מעל 20 מעלות).

בברכה,

איליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^את המדבקה גם אפשר לקלף ללא בעיה כל עוד היא איכותית, 3M יורד מעולה גם אחרי שנה.

לפות"ש, אני אישית השתמשתי בחוט חיתוך של 3M, זה כמו סרט דק שאתה מדביק, בפנים יש חוט שאותו אתה מושך והוא חותך לך בדיוק לפי איך שהדבקת. בנוסף הוא מרים לך מעט את המדבקה בהסרה ומאפשר לך למרוח פריימר94.

שים לב שהפריימר צריך להתייבש מעט לפני שאתה מדביק עליו(5ד' בטמפ' מעל 20 מעלות).

בברכה,

איליה.

עשית את כל ההדבקות ולא שיתפת בתמונות?? אני עדיין מחכה :lol:

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת שלא חשבתי על החוט חיתוך, השאלה מאיפה אני יכול להביא אותו מהרגע להרגע, עד שמצאתי זמן לעשות את זה לא בא לי לדחות, החומרים מחכים כבר חודש בבית.

השאלה אם הוא יוצר גם חיתוך חלק ונקי.

בנוגע לפלסטידיפ, זה לא ריאלי בכלל, לא יצור את אותו האפקט(יודע שיש פלסטידיפ גלוסי) ומשמעותית פחות עמיד ופגיע יותר.

במקרה הכי גרוע אני אוכל לעשות את החיתוך כמו שעושים במרבית הרכבים נטו על הגג, אבל לדעתי זה לא יצא יפה כמו להשחיר את הגג כמו בתמונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאן : http://www.wraps.co.il/showitem.php?id=51

נראה די יקר , אבל שווה את המניעה של השריטה על צבע הרכב.

תנסה לדבר עם אודיבה ארט, אולי הם יוכלו למכור לך לפי מטר או משהו..

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשית את כל ההדבקות ולא שיתפת בתמונות?? אני עדיין מחכה :lol:

עשיתי עבודות על רכבים של חברים, לשלי עדיין לא הגעתי:-(, אין לי זמן כמעט(מתכתב מהעבודה :\ ) וגם יש לי לעשות שיכבה נוספת על הציפוי(שיכבה הידרופובית משופרת) לכן אני לא כ"כ ממהר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט, לתשומת ליבך , הפריימר הזה הוא דבק לכל דבר שמאוד קשה להוריד אותו בעתיד, לכן אם אתה משתמש בו, שים נקודתי ושכבה דקה כמה שאפשר, לא למרוח כמות גדולה, מכיוון שבעתיד במידה ותרצה להוריד, שלא יקשה עליך ושלא יוריד את צבע הרכב איתו.

הכי טוב לצפות בכמה סרטונים על הפריימר הזה לפני שמתחילים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי כבר כמה סרטונים כדי להכין את עצמי לעבודה, זה מגיע כמו טיפקס, מנגבים את המברשת כדי שלא תהיה מוצפת בחומר ואז מעבירים פס דק איפה שצריך, חמש דק ואז להדביק את הויניל על הפס דבק.

הרבה סבלנות אבל התוצאה משתלמת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2257 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...