Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה אוקטביה RS 245 בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2225 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הקופרה 5 דלתות 1420 כולל נהג :

http://www.cartube.co.il/images/stories/seat/leon/2017/seat-leon-cupra-290-mifrat-2017-07-04.pdf

האוקטביה 1465 כולל נהג :

http://www.cartube.co.il/images/stories/skoda/octavia/2018/skoda-octavia-rs245-mifrat-2018-02-07.pdf

הלכתי לאולם של סקודה בחיפה לראות אותה היום, מסתבר שזה היום האחרון למבצע WINTER SALE, אבל הRS לא נכללת במבצע. המחיר על הכביש כולל איתורן ורישוי - 229K.

ביקשתי לתאם נסיעת מבחן ממצה, הסכימו לתאם לי סלוט כפול, כלומר במקום חצי שעה אני אקבל שעה שלמה, עם נציג ברכב.. שזה ממש לא ממצה ולא מספיק כדי לבחון רכב ספורטיבי. נתחיל מזה ונראה מה יהיה..

כרגע מול הקופרה היא מנצחת מבחינת שימושיות, גיר, ומערכות בטיחות אקטיביות. מפסידה במראה חיצוני, מנוע ומחיר (קופרה 5 דלתות כרגע 220K על הכביש). אם הקופרה תקבל מערכות בטיחות אקטיביות ותישאר באותו מחיר - היא מנצחת מבחינתי.

מדוע יתרון בגיר?

בכל מקרה - אשמח לשמוע את דעתך אחרי שתנהג.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקופרה 5 דלתות 1420 כולל נהג :

http://www.cartube.co.il/images/stories/seat/leon/2017/seat-leon-cupra-290-mifrat-2017-07-04.pdf

האוקטביה 1465 כולל נהג :

http://www.cartube.co.il/images/stories/skoda/octavia/2018/skoda-octavia-rs245-mifrat-2018-02-07.pdf

הלכתי לאולם של סקודה בחיפה לראות אותה היום, מסתבר שזה היום האחרון למבצע WINTER SALE, אבל הRS לא נכללת במבצע. המחיר על הכביש כולל איתורן ורישוי - 229K.

ביקשתי לתאם נסיעת מבחן ממצה, הסכימו לתאם לי סלוט כפול, כלומר במקום חצי שעה אני אקבל שעה שלמה, עם נציג ברכב.. שזה ממש לא ממצה ולא מספיק כדי לבחון רכב ספורטיבי. נתחיל מזה ונראה מה יהיה..

כרגע מול הקופרה היא מנצחת מבחינת שימושיות, גיר, ומערכות בטיחות אקטיביות. מפסידה במראה חיצוני, מנוע ומחיר (קופרה 5 דלתות כרגע 220K על הכביש). אם הקופרה תקבל מערכות בטיחות אקטיביות ותישאר באותו מחיר - היא מנצחת מבחינתי.

אם אתה יכול לחיות בלי מערכות הבטיחות ועם פחות 25 כ"ס , אני דיי בטוח שנשארו RS220 בודדות למכירה , וכמעט בטוח שימכרו לך בשלב הזה אחת בפחות מ 200K

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתרון בגיר לאוקטביה - 7 הילוכים לעומת 6 בקופרה (שניהם רטוב).

ה220 לא מעניינת - אין דיפרנציאל ומתלים אדפטיביים.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי מסוכן ביטוח הצעה עם מחיר סביר לביטוח מקיף ללא דרישות מיגון - מה שאומר שאפשר לקחת (ולבטח) את האוטו ללא התקנות מקומיות כלשהן. לא רע בכלל.

ולגבי המחיר - כנראה שזה קצת פחות רלבנטי כרגע כי רשמית שבוע המכירות נגמר - אבל כן היתה הנחה מסויימת או הטבות כמו טיפול ראשון ושלישי חינם והנחה על התקנות מקומיות 30% במקום ההנחה על הרכב.

עריכה אחרונה על ידי hagaii

Peugeot 406 2L turbo 1998 Škoda Octavia RS 245 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתרון בגיר לאוקטביה - 7 הילוכים לעומת 6 בקופרה (שניהם רטוב).

ה220 לא מעניינת - אין דיפרנציאל ומתלים אדפטיביים.

כולנו מכירים בחשיבות מתלים אדפטיביים...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו בירר אם גם עכשיו יביאו בהזמנה מיוחדת את הסטיישן?

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות ממה שנאמר לי לפני כשנתיים ע״י נציג שלהם, גם אז היו מוכנים להביא את הסטיישן בהזמנה מיוחדת.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראיית מרשימה עם הרבה נוכחות. נשמעת כמו משפחתית מושלמת, פרייבט לאישה, רכב ספורט לאיש, הסעות לחוגים במשך השבוע והרבה פאן בסופשים. אין לי הרבה ניסיון ברמות האלה של כוחות סוס אבל מעניין אותי מכאלה שכן יש להם אם מרגישים את ההבדל אם עולים מ-220 ל-245 כ"ס. לי זה נשמע כמו תוספת כוח משמעותית.

מכונית קונים במזומן או שלא קונים בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולנו מכירים בחשיבות מתלים אדפטיביים...

מצטרף

השאלה אם מגיעים,בכמה מתומחרים,ואם זה באמת סט מתלים עם בורר ושלושה מצבים כמו בגולף,או כפתור שמדמה "ספורט" כמו בפולו (שגם ככה קרש גיהוץ :p )

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראיית מרשימה עם הרבה נוכחות. נשמעת כמו משפחתית מושלמת, פרייבט לאישה, רכב ספורט לאיש, הסעות לחוגים במשך השבוע והרבה פאן בסופשים. אין לי הרבה ניסיון ברמות האלה של כוחות סוס אבל מעניין אותי מכאלה שכן יש להם אם מרגישים את ההבדל אם עולים מ-220 ל-245 כ"ס. לי זה נשמע כמו תוספת כוח משמעותית.

התוספת כח מורגשת לחדי הבחנה בעיקר, אבל אל תשכח שיש גם הבדל בין הגירים - 7 הילוכים עכשיו לעומת 6 בקודמת, זאת אומרת יחסי העברה קצרים יותר לטובת החדשה עם עוד 25 כוחות סוס. לדעתי זה משהו מורגש.

מה שכן, בVRS 220 הקודמת לא חסר כח, אחיזה ופרקטיות.

רכב מעולה.

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף

השאלה אם מגיעים,בכמה מתומחרים,ואם זה באמת סט מתלים עם בורר ושלושה מצבים כמו בגולף,או כפתור שמדמה "ספורט" כמו בפולו (שגם ככה קרש גיהוץ [emoji14] )

אותה מערכת כמו בגולף וגם בלאון.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2225 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...