Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה פאביה 2015 1.2 סטייג 1

שימו לב! השרשור הזה בן 2235 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בס"ד

לא רוצה לקלקל את החגיגה אבל...

שיפור רכב זה לא רק לקו ישר, מה לגבי שאר המכלולים (צמיגים, מוטות ייצוב, קורס נהיגה מתקדמת?).

אני לא מומחה לשיפורים אבל גם תוספת של כמה סוסים מקדימה מצריכה לפי דעתי בסיס מוקדם.

עוד דבר, במקום להשקיע באוטו שפוטנציאל השיפורים שלו מסתכם בטורבו ואולי עוד קצת אקסטרה, לא עדיף להשקיע ברכבים יחסית זולים עם שלדה יותר מתגמלת, ופוטנציאל יותר גבוה?

חומר למחשבה וברוח טובה0.

אני עכשיו חוסך ואז מחליף גם גאנטים וצמיגים כשיבוא זמנם של הצמיגים שיש על הרכב ואין לי אפשארות להחליף את הרכב זה נשק יפתח וקורס נהיגה אני כנירא יעשה בקרוב בdrive logic מישהו יודע מה המחיר של הקורס שלוש מפגשים?

ותודה לכל העוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עכשיו חוסך ואז מחליף גם גאנטים וצמיגים כשיבוא זמנם של הצמיגים שיש על הרכב ואין לי אפשארות להחליף את הרכב זה נשק יפתח וקורס נהיגה אני כנירא יעשה בקרוב בdrive logic מישהו יודע מה המחיר של הקורס שלוש מפגשים?

ותודה לכל העוזרים

שני מפגשים לדעתי זה סביבות ה1500 שלושה אולי יעלה לך איזה 2000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הקלאץ של הדגם הזה יעמוד בתוספת המומנט? שמעתי פעם שצריך קלאצ מחוזק או משהו באם מוסיפים קגמ..

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לגבי דרייב-לוג'יק - מומלץ מאוד! מניסיון. תתחיל עם 2 מפגשים ותדבר עם אביאל לגבי השלישי (בד"כ עושים אותו מס' חודשים לאחר מכן לרענון..)

2. לגבי הקלאץ' - מדובר בגיר ידני והמומנט לאחר העדכון יהיה סביב 23 קג"מ כך שאין בכלל בעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות מאוד מעניין, אני הייתי משדרג בכיף.

בכל מקרה את התוכנה שלי עשיתי באנרגי, מאוד ממליץ

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

אני חושב שלאחר קורס כזה פות"ש יתפלא מה הוא יוכל "להוציא" מהרכב במצבו הנוכחי לפני שיפור כזה או אחר.

אפילו עצות של ניפוח לחצים יותר גבוהים ממה שהיצרן ממליץ, (משפרים פלאיים את האחיזה והבלימה באותו רכב ללא תוספת כלשהי).

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לא מעט דברים שישפרו פלאים את אחיזת הרכב ללא שדרוג חלפים וכו'..

לחץ אוויר מתאים בצמיגים, ישיבה נכונה, אחיזה נכונה של ההגה, עבודה על מבטים, כניסה לפניות, בלימה נכונה וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2235 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...