Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה פאביה 2015 1.2 סטייג 1

שימו לב! השרשור הזה בן 2213 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם לדעתך שווה לעשות לרכב סטייג 1 הרכב הוא ידני מנוע 1.2 TSI לדעתכם שווה ההתקנה ?

ומומלץ רק 98 לתדלק ? וכמה צריכת הדלק באמת משתפרת ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל בין 95 ל98 במנוע הזה, כמו במנוע שלי (1.4) מזערי ובלתי מורגש, אז אין צורך. אישית, בדקתי עם בחור עם רכב זהה אבל עם דלק 98 ותוכנה מותאמת, הוא לא לקח אותי. אפילו קצת ההפך.

בכל מקרה, יש תוכנות שמכוילות לדלק 98, ויש תוכנות ל95. ההבדל הוא בעיקר על הנייר של יצרן התוכנה.

צריכת הדלק מחוץ לעיר משתפרת גם כן באחוז מזערי, בתלות בסגנון הנהיגה. באופן כללי, כשתלחץ, תכסה את כל החסכון שצברת בנסיעה רגועה, אבל ככה או ככה צריכת הדלק לא משתנה באופן דרסטי, לא לפה ולא לפה.

אם כדאי ? תלוי אם בא לך עוד קצת כוח. השיפור בכוח מורגש וניכר הרבה יותר מהשינוי בצריכת הדלק.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל בין 95 ל98 במנוע הזה, כמו במנוע שלי (1.4) מזערי ובלתי מורגש, אז אין צורך. אישית, בדקתי עם בחור עם רכב זהה אבל עם דלק 98 ותוכנה מותאמת, הוא לא לקח אותי. אפילו קצת ההפך.

בכל מקרה, יש תוכנות שמכוילות לדלק 98, ויש תוכנות ל95. ההבדל הוא בעיקר על הנייר של יצרן התוכנה.

צריכת הדלק מחוץ לעיר משתפרת גם כן באחוז מזערי, בתלות בסגנון הנהיגה. באופן כללי, כשתלחץ, תכסה את כל החסכון שצברת בנסיעה רגועה, אבל ככה או ככה צריכת הדלק לא משתנה באופן דרסטי, לא לפה ולא לפה.

אם כדאי ? תלוי אם בא לך עוד קצת כוח. השיפור בכוח מורגש וניכר הרבה יותר מהשינוי בצריכת הדלק.

כדאי לעשות בפיטסטוף ARP ? ניראלי אני ישאר ב95 כי זה רק 3 כוח סוס תכלס.

שאלה נוספת זה אם אני רוצה לנסות 98 איך עוברים ? פשוט לתדלק רגיל או צריך בשיטה מסיוימת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

apr תוכנה מוכרת ומוכחת.

אם תרצה 98, פשוט תתדלק, זה הכל.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב אם אתה מאלה שאוהבים ללחוץ(במיוחד עם תוכנה) אז תקצר את מרווח הטיפולים, אם עד היום היה 15 תקצר לעשר או ל7.5, טיפול לא במוסך מורשה צ'מפיון אלה במוסך מורשה משרד התחבורע טיפול שמנים ופילטרים רגיל שצ'מפיון לוקח עליו 500-700 שקל יעלה לך 300, ככה אתה תשמור על האוטו הרבה יותר בריא בלי ג'יפה במנוע.

לגבי תוכנה יש לך כמה APR\STM\GIAC\SLS, מכולם APR מוציא את ההספק הגבוהה ביותר בדרך כלל ומתנהג יותר ליניארי מהאחרות.

לגבי דלק, ההבדל היינו לא רציני, במנועים קטנים כמעט ולא תרגיש שינוי, גם אם תשים מפה יעודית ל98 בסופו של דבר זה יפגע בך כי ארץ הקודש לא מלאה בתחנות עם 98.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב אם אתה מאלה שאוהבים ללחוץ(במיוחד עם תוכנה) אז תקצר את מרווח הטיפולים, אם עד היום היה 15 תקצר לעשר או ל7.5, טיפול לא במוסך מורשה צ'מפיון אלה במוסך מורשה משרד התחבורע טיפול שמנים ופילטרים רגיל שצ'מפיון לוקח עליו 500-700 שקל יעלה לך 300, ככה אתה תשמור על האוטו הרבה יותר בריא בלי ג'יפה במנוע.

לגבי תוכנה יש לך כמה APR\STM\GIAC\SLS, מכולם APR מוציא את ההספק הגבוהה ביותר בדרך כלל ומתנהג יותר ליניארי מהאחרות.

לגבי דלק, ההבדל היינו לא רציני, במנועים קטנים כמעט ולא תרגיש שינוי, גם אם תשים מפה יעודית ל98 בסופו של דבר זה יפגע בך כי ארץ הקודש לא מלאה בתחנות עם 98.

לא יותר זול ועדיף לי להחליף פילטר דלק ופילטר שמן ודברים כאלה לבד? ראיתי סירטונים שזה דיי פשוט לעשות חלק מיטיפולים בבית

ועוד שאלה אם יש לי פילטר רב פעמי של KN לא יוציאו לי אותו בטיפול נגיד ? עוד לא התקנתי אותו

עריכה אחרונה על ידי Goltsman Daniel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יותר זול ועדיף לי להחליף פילטר דלק ופילטר שמן ודברים כאלה לבד? ראיתי סירטונים שזה דיי פשוט לעשות חלק מיטיפולים בבית

ועוד שאלה אם יש לי פילטר רב פעמי של KN לא יוציאו לי אותו בטיפול נגיד ? עוד לא התקנתי אותו

גם אני עם K&N פשוט מוציא אותו לפני טיפול(עדיין מטפל מבחינת אחריות במורשה), אם זה מוסך מושה משרד התחבורה אתה יכול להגיד להם לא לגעת בפילטר.

לגבי טיפול בבית אתה יכול לטפל כל עוד אתה יודע מה אתה עושה. איני יודע אם חבריה הכנופייה עדיין פעילים, הייתי פשוט מטפל אצלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מישהו שמע על e.l racing אני דיברתי איתם והם עושים סטייג 1 בזול יותר וגם יש להם סטייג2 לרכב שלי ורציתי לשאול אם הם טובים ושווה אצלהם ? ואם אני יעשה סטייג 2 איך עוברים טסט עם רכב משופר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

לא רוצה לקלקל את החגיגה אבל...

שיפור רכב זה לא רק לקו ישר, מה לגבי שאר המכלולים (צמיגים, מוטות ייצוב, קורס נהיגה מתקדמת?).

אני לא מומחה לשיפורים אבל גם תוספת של כמה סוסים מקדימה מצריכה לפי דעתי בסיס מוקדם.

עוד דבר, במקום להשקיע באוטו שפוטנציאל השיפורים שלו מסתכם בטורבו ואולי עוד קצת אקסטרה, לא עדיף להשקיע ברכבים יחסית זולים עם שלדה יותר מתגמלת, ופוטנציאל יותר גבוה?

חומר למחשבה וברוח טובה0.

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

לא רוצה לקלקל את החגיגה אבל...

שיפור רכב זה לא רק לקו ישר, מה לגבי שאר המכלולים (צמיגים, מוטות ייצוב, קורס נהיגה מתקדמת?).

אני לא מומחה לשיפורים אבל גם תוספת של כמה סוסים מקדימה מצריכה לפי דעתי בסיס מוקדם.

עוד דבר, במקום להשקיע באוטו שפוטנציאל השיפורים שלו מסתכם בטורבו ואולי עוד קצת אקסטרה, לא עדיף להשקיע ברכבים יחסית זולים עם שלדה יותר מתגמלת, ופוטנציאל יותר גבוה?

חומר למחשבה וברוח טובה0.

שלום לך טייסת 101 חצור.

יש עלייה בכוח אבל לא כזאת שתצריך את בעל הרכב לשיפורים מכניים אחרים כמו כן גם קורס נהיגה מתקדמת לא חובה פה, זה כמו שאני עליתי מרכב עם 100 כוח ל150 ותגיד לי שאני צריך קורס נהיגה מתקדמת.

צמיגים אוחזים ואיכותיים חשובים בכל רכב לא משנה בטווח כוח הזה(הוא לא יעלה יותר מידי, 30 כ"ס לא קריטי כ"כ)

לגבי להשקיע ברכב עם פוטנציאל שיפור גדול יותר, אז במקרה כזה הוא צריך מנוע 1.8/2.0 טורבו ששם יש המון בשר והמון שיפורים אבל הרכב משמעותית יקר יותר, החל מדלק וביטוח ועד לטיפולים ותחזוקה..

לפוט"ש EL משתמשים בתוכנות של SLS/STM שנחשבות לסבבה לא יותר, APR בטופ כגע, איתה GIAC וREVO שהם עדיפות לדעתי. היום אה יכול לצרוב REVO בסביבות ה1500 לרכב שלך(אולי מעט יותר תלוי לאן תלך)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2213 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...