Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Suzuki Super Swift 2017

InfectedMushroom
שימו לב! השרשור הזה בן 2225 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן..

אני מתעניין בסוזוקי סוויפט החדשה,או כמו שקראו לה בארץ.."סופר סוויפט".

חשוב לציין : בדגם הידני בלבד ! אשמח לשמוע ביקורות,חוות דעת,בכל הנושאים האפשריים על הרכב.

אבזור,בטיחות,'כוח',יציבות בקיצור כל דבר טוב או שרע מהידע או הנסיון המקצועי שיש לכם לתת.

דבר נוסף שחשוב לציין,אני כרגע נוהג על I20 החדשה ידנית (2015) ומאוד מרוצה,אם כי היא טיפה חלשה ובעלת אבזור מינימליסטי..השיקול הוא האם להחליף בינהם,שאגב יהיה דרך טרייד אין ומימון.

תודה מראש לעוזרים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תא מטען קטן ולא הכי מרווחת.

נוחות טעונת שיפור.

אבזור סביר פלוס לרכב ידני: פנסי לד, מראות מתקפלות ,כניסה והנעה ללא מפתח.

להדביק לה שם מביך מכשירי תנועה מסוגלים, להביא לה מערכות בטיחות מקוריות לא, ואתה תסתפק במובילאיי בהתקנה מקומית.

לצערי לא נהגתי בה, מציעה התנהגות טובה, על פי מה שקראתי בביקורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי המושבים לא ממש נוחים אך מאחור דווקא מרווחת עם מושבים נוחים.

המנוע עצמו מנסיעה באיגניס בסדר גמור, אבל מורגש שזה לא טורבו כמו באיביזה למשל.

האיבזור דווקא טוב מאוד וכמובן אמינות.

אם אתה לא נעול עליה יש אופציות טובות.

למשל האיביזה שמציעה מושבים לדעתי הרבה יותר טובים ותומכים,מנוע חזק יותר, בטיחות עדיפה, תא מטען גדול יותר אך פחות מאובזרת.

רנו קליאו נמכרת ב 69 אלף, הרכב אמנם נוקשה בעיר אך מחוצה לו מרגיש יציב, המנוע 900 סמק מספק ביצועים לא רעים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תא מטען קטן ולא הכי מרווחת.

נוחות טעונת שיפור.

אבזור סביר פלוס לרכב ידני: פנסי לד, מראות מתקפלות ,כניסה והנעה ללא מפתח.

להדביק לה שם מביך מכשירי תנועה מסוגלים, להביא לה מערכות בטיחות מקוריות לא, ואתה תסתפק במובילאיי בהתקנה מקומית.

לצערי לא נהגתי בה, מציעה התנהגות טובה, על פי מה שקראתי בביקורות.

תא מטען ראיתי..יחסית קטן אבל סה''כ זה מספיק בשבילי אני לא צריך יותר מזה.

בטיחות תאכלס זה מעצבן שלא מביאים מקור וגוזרים עליך קופון אבל פחות קריטי לי,גם את המוביליי החופר הזה אני הולך להשבית.

האבזור מעולה כמו שאמרת..ומבחינת נוחות תאכלס זה הרבה עניין של הרגל,ואם אתה מסדר לך את הכסא ההגה וכל מה שצריך בהתאם למה שאתה צריך אז סה''כ זה סבבה..

תודה על התגובה :)

לדעתי המושבים לא ממש נוחים אך מאחור דווקא מרווחת עם מושבים נוחים.

המנוע עצמו מנסיעה באיגניס בסדר גמור, אבל מורגש שזה לא טורבו כמו באיביזה למשל.

האיבזור דווקא טוב מאוד וכמובן אמינות.

אם אתה לא נעול עליה יש אופציות טובות.

למשל האיביזה שמציעה מושבים לדעתי הרבה יותר טובים ותומכים,מנוע חזק יותר, בטיחות עדיפה, תא מטען גדול יותר אך פחות מאובזרת.

רנו קליאו נמכרת ב 69 אלף, הרכב אמנם נוקשה בעיר אך מחוצה לו מרגיש יציב, המנוע 900 סמק מספק ביצועים לא רעים.

אכן כשהלכתי לראות אותה באמת בסה''כ היא מרווחת מאחור והמושבים דווקא סבבה..גם מקדימה לא רע בכלל אם מתאימים למה שרוצים..לגבי המנוע...אני נוהג בI20 ידנית החדשה כמו שאמרתי....שהיא 84 כ''ס ומנוע 1250 שזה פחות מהסוויפט והרכב טס.

אם כי אני נוהג רוב הזמן לבד ..לא אגיד שלא חסר כוח אבל זה בסה''כ מספיק,ובסוויפט זה כבר טיפה חזק יותר לא?

השאלה כמה חזקה יותר תהיה הסוויפט מה-I20 (אציין שאני גר בירושלים) מלא עליות וכוח לא יזיק.

אבזור ואמינות כמו שאמרת אני מבסוט מהעניין..למען האמת האבזור בידנית קנה אותי במקרה הזה..כי ברוב המקרים כל ידנית תגיע עירומה לגמרי בלי שום אבזור ופה הם נותנים הכל.

איביזה כמו שאמרתי..הסתכלתי עליה אבל אבזור חלש מאוד..כנ''ל עוד כמה רכבים מהקטג' ,נגיד פאביה וכו'..או שמגיעים בלי אבזור או מכוערים רצח..ואת העיצוב של הסוויפט אהבתי מאוד..

תודה על התגובה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי על האיגניס 3 אנשים בחיפה והיה בסדר, כך שעם בן אדם אחד המנוע צריך להרגיש די זריז.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום קורות A רחבות בכל רכב, זה עניין של כלוב הבטיחות ולעתים גם כריות אויר.

פות"ש - אתה נראה די נעול על הסויפט. האם נהגת עליו איזו נהיגת מבחן, לפחות קצרה?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום קורות A רחבות בכל רכב, זה עניין של כלוב הבטיחות ולעתים גם כריות אויר.

פות"ש - אתה נראה די נעול על הסויפט. האם נהגת עליו איזו נהיגת מבחן, לפחות קצרה?

נהגתי על האוטמט כי זה מה שהיה להם בסניף בלבד לצערי.

ודווקא נהנתי וקיבלתי רושם חיובי...והיינו 3 גברים ברכב.

אבל אני רוצה לקנות את הידני בלבד וזה הבדל שמים וארץ לכן אני מתכנן לעשות גם נסיעת מבחן על הידני..בכל מקרה זה אמור להיות טוב יותר מהאוטומט אז אני רגוע..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

הייתי בעלת סוויפט כמעט 10 שנים. הדגם של ה 1500 שהיה רכב נהדר וסופר אמין. זריז גם

דבר ראשון ניגשתי לבדוק את הדגם החדש .. בשבילי הוא כנראה כיום פחות מתאים - תיבת הילוכים רציפה ולא אוטומטית וזה משפיע על חווית הנהיגה. המנוע חלש יותר. היא עדין זריזה אבל זאת החוויה. הבגאז סביר יחסית לקטגוריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

תיבת הילוכים רציפה ולא אוטומטית וזה משפיע על חווית הנהיגה. המנוע חלש יותר. היא עדין זריזה אבל זאת החוויה. הבגאז סביר יחסית לקטגוריה.

כל מה שכתבת לא רלוונטי לפות"ש - הוא מדבר על גיר ידני. גם מנוע 1500 כבר מזמן לא רלוונטי לסוויפט -הוחלף לפני הרבה שנים.

פות"ש - כתבת שאתה "מאוד מרוצה" מהi20 החדשה שיש לך היום. אז למה בעצם להחליף רכב שיש לו בקושי 3 שנים על הכביש, ואתה מאוד מרוצה ממנו? במיוחד שציינת את עניין המימון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שכתבת לא רלוונטי לפות"ש - הוא מדבר על גיר ידני. גם מנוע 1500 כבר מזמן לא רלוונטי לסוויפט -הוחלף לפני הרבה שנים.

פות"ש - כתבת שאתה "מאוד מרוצה" מהi20 החדשה שיש לך היום. אז למה בעצם להחליף רכב שיש לו בקושי 3 שנים על הכביש, ואתה מאוד מרוצה ממנו? במיוחד שציינת את עניין המימון.

אני מציעה שפותח השרשור יחליט מה רלוונטי לו ומה לא .

לשמוע בעלת רכב זמן רב של חברה שהוא רוצה לקנות ממנה רלוונטי מאד בעיני אחרת לא הייתי כותבת.

כתבתי -הרכב היה 1500 בעבר. מזה אתה יכול להקיש שהוא לא היום. כתבתי שהוא חלש יותר .

היית פעם בעל סוזוקי?

בוא תתמקד לייעץ במה שאתה מבין ולתת לאנשים לבחור איזו אינפורמציה הם רוצים לקחת לעצמם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת נקודה טובה..בגדול אני מאוד מאוד מרוצה מהרכב הנוכחי שלי זה נכון.

אבל מבחינת אבזור אין בו כלום בכלל,אפילו לא ג'אנטים, ובסוויפט הידני אתה מקבל אבזור מלא ויפה,כולל מערכת מולטימדיה ברמה טובה..ונוסיף לזה את זה שהיא טיפה חזקה יותר (90 כ''ס לעומת 84 בשלי )...ומראה מגניב ומחודש ,אף על-פי שגם שלי מאוד יפה לטעמי..לא אכפת לי 'להפסיד' כמה אלפים בשביל להחליף..יש פה גם את העניין שאתה מקבל רכב חדש לעומת רכב 47000 ק''מ,ועניין של גיוון כי מתישהו נמאס לנהוג באותו רכב..מה אתה חושב?

אני מציעה שפותח השרשור יחליט מה רלוונטי לו ומה לא .

לשמוע בעלת רכב זמן רב של חברה שהוא רוצה לקנות ממנה רלוונטי מאד בעיני אחרת לא הייתי כותבת.

כתבתי -הרכב היה 1500 בעבר. מזה אתה יכול להקיש שהוא לא היום. כתבתי שהוא חלש יותר .

היית פעם בעל סוזוקי?

בוא תתמקד לייעץ במה שאתה מבין ולתת לאנשים לבחור איזו אינפורמציה הם רוצים לקחת לעצמם.

תודה לך חומד :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מולטימדיה כמו של סוזוקי אתה יכול להתקין גם ברכב הקיים(מערכת סינית בהתקנה מקומית) ואפילו לרכוש אחת טובה יותר ללא החסכון של היבואן באיכות.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת נקודה טובה..בגדול אני מאוד מאוד מרוצה מהרכב הנוכחי שלי זה נכון.

אבל מבחינת אבזור אין בו כלום בכלל,אפילו לא ג'אנטים, ובסוויפט הידני אתה מקבל אבזור מלא ויפה,כולל מערכת מולטימדיה ברמה טובה..ונוסיף לזה את זה שהיא טיפה חזקה יותר (90 כ''ס לעומת 84 בשלי )...ומראה מגניב ומחודש ,אף על-פי שגם שלי מאוד יפה לטעמי..לא אכפת לי 'להפסיד' כמה אלפים בשביל להחליף..יש פה גם את העניין שאתה מקבל רכב חדש לעומת רכב 47000 ק''מ,ועניין של גיוון כי מתישהו נמאס לנהוג באותו רכב..מה אתה חושב?

תודה לך חומד :)

תראה, רכב בן 3 עם 47,000 ק"מ יכול "לחיות" בלי בעיות עוד כמה שנים. אם הוא מספיק לצרכיך - מדוע להשליך לפח די הרבה אלפי ש"ח? מילא אם ה-i20 היה גורר אותך למוסך םעם בחודש - אבל אינך מלין על אמינותו, רק על "שעמום". אם אין לך עודפי כסף זו אינה סיבה להחליפו.

אני עם האבן המתגלגלת - המשך להתגלגל ביונדאי עוד כמה שנים, וחסוך את ההפרש לטובת צרכים עתידיים. אני מבין את ה"חשק" להתחדש, אבל גם רואה את הצורך לחשוב על העתיד, ואם אתה נזקק למימון אני מניח שהכסף לא צומח על העץ בגינה שלך.

רוצה להעיר\להאיר שני דברים:

1. יש לי סויפט 2013 אוטומטית. הדגם שאתה בודק הוא גרסה מחודשת שלה, למנוע הספק מעט יותר נמוך ומומנט טיפה יותר גבוה, לפחות מבחינת המספרים נראה לי כי מדובר בהבדל זעיר. המכונית - עם תיבה פלנטרית - אינה זריזה במיוחד, אם כי בהחלט ממלאת את תפקידה בנאמנות (בערך 4.5 שנים, 61000 ק"מ, התקלה היחידה עד היום היתה איזו בעיה קטנה במזגן).

2. יש לי גם SX4 בת 7.5 וקרוסאובר בת שנתיים. אותו מנוע, משקל כמעט זהה, אבל תיבה פלנטרית מול רציפה. ללא ספק עם התיבה הרציפה הרכב פחות זריז, לעומת זאת חסכוני בדלק, להערכתי ההפרש סביב 10%. בנסועה שלך זה הפרש של כמה מאות ש"ח לשנה, שוב - לא משהו מהותי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2225 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...