Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 2206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עם כל הכיף של להיות רווק, אני מתחיל להרגיש שחסר לי זוגיות.

את רוב הבנות שהייתי איתן ב"קשר" הכרתי דרך OKC או טינדר, ואת האמת עם הרבה מהן יצאתי כי זו הייתה האופציה היחידה, ואמרתי לעצמי "מה יש לך להפסיד, אולי היא תפתיע אותך לטובה". וגם לא באמת יצאנו, זה היה יותר בסגנון של 2-3 דייטים ואז השיחה של "שמע אתה חמוד וזה, אבל חסר לי משהוא". לכל אחת הייתה את השריטה שלה לטוב ולרע.

אבל גם אתרי הכרויות, שהן מגרש הבית שלי, אחרי מאות (אם לא אלפי) הודעות, עשרות איטרציות של סגנונות פרופיל ותמונות פרופיל אני עדיין מתקשה למצוא שם מישהיא שתענה על הצרכים שלי. בחורות שם משחקות אותה קשות להשגה (את באתר הכרויות, רעבק! תרדי כבר מהעץ שטיפסת עליו), מסננות, רואות ב"כוס קפה" הזמנה לסקס כאשר הכוונה היא אשכרה לכוס קפה (את הרי לא מצפה להכיר אותי דרך הודעות צ'אט באתר?) וכו'.

התחביבים שלי דיי חסרי בחורות. אני רוכב על אופניים, אבל לא הבחנתי בבחורות שרוכבות, במיוחד לא אופני הרים. כושר זה גם לא מקום כזה מוצלח, כשאני קורא ספרים אני באמת לא מקווה שתיפול עלי מישהיא מהשמיים וכו'. ואני דיי מתקשה להכיר בחורות ברחוב \ פאב. וכמובן, חברים שלי רווקים.

מה לעשות? אני כבר לא יודע.

• מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בשרשורפלצת הקודם לא מצאת פתרון, למה אתה חושב שעכשיו תקבל כאן פתרון?

כל מה שרשמו לך שם עדיין תקף, אז מה השתנה?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל כן. להכיר דרך הודעות הצ'אט באתר (בתור התחלה) זו הדרך אם כבר אתה באתרי היכרויות. באתר היכרויות כל מה שאתה רואה זה פנים ואולי גם קצת תוכן. כדי להכיר בן אדם לרמה עמוקה צריך לנהל שיחה. מי שמשחקת אותה "קשה להשגה" היא מראש לא מעניינת ותהיה קשה גם בשיחה, זה לא משהו שאתה רוצה.

אתה שולח הודעה למישהי? היא עונה? יופי. עכשיו תנהלו שיחה של ממש. אל תציע לה לשבת לקפה כי אתה מחפש זוגיות וכי היא ענתה לך להודעות. תציע לה בגלל שבמעט שנאמר ביניכם היא מעניינת אותך, אתה מעניין אותה ומרגיש שנוצרה כימיה מסוימת שאפשר להמשיך אותה רק בפגישה פנים מול פנים.

הקסם בזה, זה שאתה לא תצא ל"דייט" (בטח לא במובן הרגיל שעשו ממנו) אלא לפגישה עם מישהי שככל הנראה תמשיך הלאה לפגישות נוספות (אלא אם אחד מכם הוא ההפך הגמור ממה שהוא מציג את עצמו מאחורי המסך)

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חושב שיקבלו לשם בחור קירח?

זה תכנית מסחרית. רק את היפים לוקחים.

ממש לא מסכים איתך - מה שקובע היא האישיות שלך, והאינטראקציה עם המצלמה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חושב שיקבלו לשם בחור קירח?

זה תכנית מסחרית. רק את היפים לוקחים.

די כבר עם הקרחת שלך. לא חסר גברים שקרחת הולמת אותם. אם כל כך קשה לך לחיות עם קרחת תעשה השתלת שיער.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וין דיזל למשל

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאן בטוח שתמצא אהבת אמת.

https://www.richdate.co.il/

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמור לצאת היום לדייט ראשון עם מישהי באיזור תל אביב. למישהו יש המלצה על מקום טוב?

אגב, נמרוד. קבל משהו שיפתור לך את הבעיות. תודה לי אח"כ:

https://www.facebook.com/Dr.serkan.il/?hc_ref=ARRNQvsjZxDAg7cSpqLLq2CsBNUlIOKcTjHfctMssLmHIjID2Uj6TOKCO7CHXG8zHrk

HU: DEH-P7550 ,AMP1:SPL AB03445 ,AMP2: Pioneer GM-X862 ,COMP:JBL GTO6507 ,Rear:JBL GT5963 ,SUB: JBL GTO1202D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאן בטוח שתמצא אהבת אמת.

https://www.richdate.co.il/

בטוח שאצליח שם עם משכורת של 815.20 ש"ח בחודש.

אמור לצאת היום לדייט ראשון עם מישהי באיזור תל אביב. למישהו יש המלצה על מקום טוב?

אגב, נמרוד. קבל משהו שיפתור לך את הבעיות. תודה לי אח"כ:

https://www.facebook.com/Dr.serkan.il/?hc_ref=ARRNQvsjZxDAg7cSpqLLq2CsBNUlIOKcTjHfctMssLmHIjID2Uj6TOKCO7CHXG8zHrk

נראה טוב! אסתכל על זה.

מאיפה הכרת את הבחורה שלך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...