Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 2224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה אומר שהוא יכול לוותר על התדמית של ערס, כי היא לא עובדת.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אני צריך להתחיל עם מישהי שגרה למעלה משעתיים נסיעה ?

כדי להתאמן. וחוצמזה, לך תדע, אולי זו הייתה יכולה להיות אשת חלומותיך?

אבל עזוב, אם הייתם נכנסים לזוגיות היא בטוח הייתה בוגדת בך. טוב שויתרת. :shock:

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה כבר מוכן לסרס את עצמך בבית עם סכין מטבח, אז למה לא ללכת עד הסוף ולגמור את הקריירה וזהו (שזה מה שיקרה בכל מקרה, כי הדם שעובר בכלי דם במפשעה מספיק כדי שתאבד מספיק כדי למות, אז זה אפילו יותר יעיל מלחתוך ורידים).

הכוונה שלי זה אם יכול להיות משהו שפשוט מוריד לך את החשק המיני באופן זמני בלי לגרום נזק בלתי הפיך. אני חושב שיש המון אנשים שזה יכול לעזור להם. ויכול להיות רעיון למוצר חדש לחברת תרופות כלשהי.

זה לא "רעיון לחברת תרופות". זה קיים ומוכר בציבור כ"סירוס כימי" - מה שנותנים, למשל, לפדופילים משוחררים. אם הם משתפים פעולה. ובצורות אחרות גם כטיפול בסוגי סרטן מסויימים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה שלי למשהו שלא גורם נזקים לטווח ארוך.

לדוגמא תרופה שמורידה את החשק המיני לזמן מסויים. יכול לעזור לאנשים שסובלים מהיפרסקסואליות או סתם כאלה שדחפים מיניים מפריעים להם בלימודים/עבודה ומוציאים אותם מריכוז.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלה תרופות שפוכלות לתקופות מוגבלות של מספר שבועות או חודשים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חנון? ועוד אתה אומר את זה?:shock:

כמות הפעמים ששמעתי "ערס" יותר גדולה מהגיל שלך כפול מיליארד...

אל תצטט אותי ואל תדבר עליי נמרוד.

אני פורש מהשרשור.

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת הסיבה שאין לו - אולי הוא חנון.
הבעיה שהוא לא מעיז. ואם הוא מעיז, הוא מתרגש נורא, עד כדי כך שהוא מצהיר עם עצמו שיש לו בת זוג והיא בכלל לא יודעת מכך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תם הטקס. הקהל מתבקש לקום לשירת ההימנון

cvrKzmkdBTI דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...