Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 2234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תאכל סניקרס

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, חברים, קודם כל היום אני הולך לחתונה של חבר בשעה טובה, אבל אני בטוח שיהיו הרבה גברים מוצלחים יותר ככה שאין סיכוי להתחיל שם עם רווקות (ויהיו).

דבר שני, קרה לי משהו מעניין ואני רציני, מי שרוצה בהזדמנות אני אשלח לו את השיחות.

לפני יומיים שלושה שולחת לי הודעה בחורה מאחת הקבוצות שכותבת שאני מאוד חכם ושהיא נהנית לקרוא את התגובות שלי.

מפה לשם נכנס לפרופיל שלה ומדבר איתה כמובן, היא בת 35. התחלנו לקשקש בלי הפסקה והיא לא הפסיקה לחמיא לי.

גם הבוקר שלחה לי הודעות מה קורה אתה מדהים כיף לדבר איתך וכו'.

בוא נגיד ככה, לא הייתי מתנגד לעשות אהבה איתה...

הבעיה: פגועה מאקס, יצאה לדייטים לא מזמן.

בכל מקרה ממשיך לדבר איתה, היום אמרתי שאני אבקש את המספר, היא ישר נתנה וישר הוסיפה את המספר שלי גם (יש את האפליקציה).

חשוב לציין שהיא לא מפסיקה להחמיא לי והיא גרה כמעט שעה ממני.

הבעיה: לא מאמין שאני אוכל להשיג מזה משהו כי הבחורה מאוד רגישה וחמודה ואני ממש לא רוצה לפגוע בה, מצד שני אני ממש "חם" עליה כשאני מסתכל על התמונות.

מה אתם מציעים לעשות?

אני 25 , היא 35.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי גיינר, נמרוד וואדים , וזה אכן העלה אותי 7-8 קילו. אבל הכל ירד כשהתחלתי לעבוד עבודה פיזית ולאחר מכן הספקתי לקנות עוד כמה קופסאות כאלה (כל אחת יותר מ400 שקל) ולפעמים הייתי יורד במשקל גם עם זה. בקיצר, כבר לא בשבילי.

יש לי חצי קופסה בבית, ד"א, מי שמעוניין אפשר לתת תמורת מחיר סמלי בטעם וניל עוגיות.

נדמה לי שאני אמצא את עצמי בגיל מבוגר כמו המבוגרים שתמיד אמרו לי " גם שאני הייתי צעיר, הייתי רזה" ופתאום אתה מוצא את עצמם מבוגרים נראים כמו בריונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה: לא מאמין שאני אוכל להשיג מזה משהו כי הבחורה מאוד רגישה וחמודה ואני ממש לא רוצה לפגוע בה, מצד שני אני ממש "חם" עליה כשאני מסתכל על התמונות.

מה אתם מציעים לעשות?

להפסיק להתמקד בכל מיני "פצועות".

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי איך שאתה מתאר, לא היא זאת שעומדת להיפגע מהסיפור. אבל היי, נראה לי שלהיות אבא בגיל 26-7 זה לא כזה נורא.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו, קבע איתה ותזרום רק שלא תעיז לסמוך על גלולות שלא תמצא את עצמך אבא. היא בגיל שהשעון הביולוגי מתקתק חזק.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים מקשקשים קצת, עברנו גם את מבחן הגובה (גבוה ממנה ב10 ס"מ בערך).

וכל פעם שאני מחמיא לה היא ממש "נדלקת". אבל לא יודע, לא רוצה לנסות לעלות הילוך מהפחד שהיא תגיד " אתה צעיר מדי ואני לא מחפשת הרפתקאות" והיא גם כל הזמן אומרת שיגיע לנו זיווג הגון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם חושבים על השם "דניאל"? גם בינלאומי מספיק, גם תופס לבנים ובנות. נראה לי אחלה.

יאללה, שיהיה במזל טוב.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי גיינר, נמרוד וואדים , וזה אכן העלה אותי 7-8 קילו. אבל הכל ירד כשהתחלתי לעבוד עבודה פיזית ולאחר מכן הספקתי לקנות עוד כמה קופסאות כאלה (כל אחת יותר מ400 שקל) ולפעמים הייתי יורד במשקל גם עם זה. בקיצר, כבר לא בשבילי.

יש לי חצי קופסה בבית, ד"א, מי שמעוניין אפשר לתת תמורת מחיר סמלי בטעם וניל עוגיות.

נדמה לי שאני אמצא את עצמי בגיל מבוגר כמו המבוגרים שתמיד אמרו לי " גם שאני הייתי צעיר, הייתי רזה" ופתאום אתה מוצא את עצמם מבוגרים נראים כמו בריונים.

גיינר זה אבקת סוכר במחיר מופקע. תאכל לחמניה עם ריבת חלב תקבל את אותו אפקט בשבריר מהעלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים מקשקשים קצת, עברנו גם את מבחן הגובה (גבוה ממנה ב10 ס"מ בערך).

וכל פעם שאני מחמיא לה היא ממש "נדלקת". אבל לא יודע, לא רוצה לנסות לעלות הילוך מהפחד שהיא תגיד " אתה צעיר מדי ואני לא מחפשת הרפתקאות" והיא גם כל הזמן אומרת שיגיע לנו זיווג הגון.

תפסיק להתקשקש איתה בהתכתבויות ותיזום פגישה. לא משנה אם יצא מזה סטוץ, קשר רציני או סתם יגמר בכלום כי לא היה כלום-הכל עדיף על לבזבז את הזמן בדיבורים וירטואלים.

HU: DEH-P7550 ,AMP1:SPL AB03445 ,AMP2: Pioneer GM-X862 ,COMP:JBL GTO6507 ,Rear:JBL GT5963 ,SUB: JBL GTO1202D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע ,רגע ,רגע. היא יודעת שאתה סטרייט ושאתה גבר?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...