Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 2233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אותך אף אחת לא לא (בכוונה פעמיים לא) רוצה אותך. הרבה ירצו.

כל הגברים הכי תותחים שהכרתי קיבלו לא בחיים שלהם.

העניין הוא שאני עובד לפי רגש ואגו ומבחינתי זה השפלה אז מעדיף לא לנסות יותר מדי.

אז נמרוד נחמד שאתה מפרגן אבל אל תכניס סתם מילים לפה.

עריכה לבחור שמעליי:

מי משדר שאני אפס? אולי רק פה אני משדר שאני אפס, אבל אני לא משדר לאף אחד שאני אפס... בטח לא עם איך שאני נראה והרכב בכל מקרה, אם כבר לצד השני שזה גם לא מחמיא אבל בטח לא אפס.

פשוט לא מנסה, לא מתחיל במציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אותך אף אחת לא לא (בכוונה פעמיים לא) רוצה אותך. הרבה ירצו.

כל הגברים הכי תותחים שהכרתי קיבלו לא בחיים שלהם.

העניין הוא שאני עובד לפי רגש ואגו ומבחינתי זה השפלה אז מעדיף לא לנסות יותר מדי.

אז נמרוד נחמד שאתה מפרגן אבל אל תכניס סתם מילים לפה.

עריכה לבחור שמעליי:

מי משדר שאני אפס? אולי רק פה אני משדר שאני אפס, אבל אני לא משדר לאף אחד שאני אפס... בטח לא עם איך שאני נראה והרכב בכל מקרה, אם כבר לצד השני שזה גם לא מחמיא אבל בטח לא אפס.

פשוט לא מנסה, לא מתחיל במציאות.

אתה כבר החלטת שתקבל את ה״לא״. בהגדרה פשוטה זה: ״בטחון עצמי נמוך״.

אנחנו מקבלים הרבה פעמים ״לא״ בחיים (עבודה/לימודים/ משפחה וכו׳), זה לא גורם לנו להפסיק לנסות.

אתה מפחד? תנסה להגיע למפגשים של הקבוצות רווקים, ככה תכיר עוד חברים וידידות, ומשם אולי בטעות ועם הזמן תכיר גם בת זוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נראה לך כמו טרול?

חיובי.

וזו האפשרות הכי טובה מבין כל האופציות.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כבר החלטת שתקבל את ה״לא״. בהגדרה פשוטה זה: ״בטחון עצמי נמוך״.

אנחנו מקבלים הרבה פעמים ״לא״ בחיים (עבודה/לימודים/ משפחה וכו׳), זה לא גורם לנו להפסיק לנסות.

אתה מפחד? תנסה להגיע למפגשים של הקבוצות רווקים, ככה תכיר עוד חברים וידידות, ומשם אולי בטעות ועם הזמן תכיר גם בת זוג.

עזוב, אני עכשיו הגעתי לבניין מסתכל על עצמי במראה הרגליים שלי הם כמו של שלד.

לפני כמה שנים שקלתי יותר ונראיתי נורמלי יותר (כל החיים הייתי רזה) ומאז לא רק שאני לא מצליח לעלות במשקל כולל עם תוספי תזונה אלא גם כל הזמן יורד, אבל אני עולה קבוע במדרגות. איזה בחורה תרצה מישהו שיותר רזה ממנה. לא שחיף מת ולא אנורקס אבל בהחלט רזה מאוד לגיל שלי.

לגבי כל השאר די סבבה עם הכל ועם הלוק (שגם מחמיאים לי עליו ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל הוא מצחיק אותן כמו שאף גבר לא מצחיק.

זה גם משהו.

ת'כלס גם אותנו הוא די מצחיק.

די בטוח שזו אינה מחמאה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...