Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 2226 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאני אראה לך איזה מחמאות קיבלתי מאחת המנהלות שם, פצצת עולם שהוסיפה אותי גם לפייסבוק?

אבל עזוב... אתם פה כולכם הפסקתם להקשיב אלא רק הולכים על הפאן האישי בזמן שאתם לא יורדים לסף הדעת.

אושריקו, אנחנו יורדים לסוף דעתך, מבינים אותך לגמרי, אתה עדיין לא מבין איפה אתה חי. כלומר, אתה מבין שאתה חי בפייסבוק, רק שאתה חושב שזה שווה משהו...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רבבקשה שאתה לא מדבר על חן

מי זאת? מדבר על כל מיני נשים בקבוצות למיניהן.

FALOU, לא אמרתי שזה שווה משהו אלא אמרתי שבניגוד אליכם אם כל כך הרבה נשים מדברות איתי ואומרות לי כמה שאני בוגר וצודק בכל מיני דברים זה קצת סותר את כל מה שאתם אומרים פה... "לא מבין כלום". בדיחה מסויימת בלי להעליב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הן לא מדברות איתך, הן מתכתבות איתך.

כשתעביר עם אחת מהן שעה של שיחה, תחזור לדווח.

להתכתב הרבה יותר קל מלנהל שיחה פנים מול פנים או אפילו שיחת טלפון

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הן לא מדברות איתך, הן מתכתבות איתך.

כשתעביר עם אחת מהן שעה של שיחה, תחזור לדווח.

תראה, אני לא מצפה לנסות להיכנס לקשר עם בחורות בנות 30+ או בחורות שעדיין תקועות על האקס שלהן.

כמו שאחת שלשום התחילה לומר לי כמה אני נסיך וחמוד אבל היא בת 30+ שמחפשת ילדים וחתונה כבר.

אבל יש לנו הרבה דברים לדבר עליהם אם זה דברים של קבוצות ואם זה דברים אחרים.

כלומר, אין לי שום בעיה לדבר עם נשים מאחורי מסך ואפילו לפלרטט.

כל עוד אין שום סיכוי למשהו, מה רע...

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אולי באמת עדיף לך ככה וזהו.

לא כל אחד חייב זוגיות ומשפחה וילדים והכל.

תמצא מטרה אחרת בחיים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמין לי שאתה צודק... אני כבר לא מחפש כלום.

מי שתרצה להכיר אותי אהלן וסהלן, ומי שלא שלום. הפסד שלהן. באמת הפסד שלהן... אף אחד לא יכול להצחיק בחורות יותר ממני.:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, באמת, תקשיב לואדים.

הוא פיצח את הקוד לאושר ושמחה בחיים.

תראה, אני לא מצפה לנסות להיכנס לקשר

עד כאן הציפייה שלך ריאלית.

מלהתכתב (לא לשוחח, להתכתב) עם נשים (לא בחורות) שאין להן שום כוונה רצינית אפילו להיפגש איתך, באמת לא ייצא לך קשר.

כל עוד אין שום סיכוי למשהו, מה רע...

שאתה עוסק בליטופי אגו חסרי משמעות מנשים שאתה לא יותר מהסחת דעת בשבילן, כתחליף ללצאת מהבית ולחיות את החיים, ואתה חושב שכל ההתכתבויות האלו אומרות עליך משהו חיובי.

אושריקו, אתה בסה"כ מתחבא בבית.

זה הכל.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור!

תפתח קריירה כליצן בחורות.

(לאושריקו. לפאלו כבר יש עבודה)

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להתכתב הרבה יותר קל מלנהל שיחה פנים מול פנים או אפילו שיחת טלפון

אני לא מסכים.

לדעתי שיחה במציאות היא הקלה ביותר, טלפון וצאט קשים יותר.

לא בטוח מי קשה יותר - בטלפון יש לך טונציה אבל אין לך זמן לחשוב, ולהפך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו, ההבדל בין התכתבויות לבין פגישה במציאות זה כמו ההבדל בין סקס לאוננות מול סרט פורנו בבית. אתה יכול להתכתב עם מישהי ימים ואפילו שבועות, השיחות יזרמו מצוין ואתה תהיה בטוח שמצאת את אהבת חייך ואז בפגישה של שעה שניכם תבינו שהכל היה אשליה ושאין את החיבור שיוביל לזוגיות. לכן ברגע שאני מכיר מישהי חדשה ואני רואה בה פוטנציאל לזוגיות אני חותר לפגישה כי אחרת זה סתם לבזבז את הזמן של שנינו.

רוב הנשים שנמצאות ביומנה הן כאלה שבעיקר מחפשות צומי, ליטופים ושיגידו להן "צודקת, הגבר שלא רצה אותך הוא חרא ואת נסיכה!" כדי לעלות להן את האגו. אז אתה עוד אחד מאלה שנכנסו לסטטיסטיקה הזאת ושלא יצא להם מזה כלום.

HU: DEH-P7550 ,AMP1:SPL AB03445 ,AMP2: Pioneer GM-X862 ,COMP:JBL GTO6507 ,Rear:JBL GT5963 ,SUB: JBL GTO1202D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2226 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...