Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 2225 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא, אני פשוט חושב שהוא לא עושה עניין מהקרחת שלו, אחרת עם הכסף שיש לו מזמן היה דואג להשתלה. בכלל, המראה החיצוני כ"כ משני לבטחון עצמי, גם אצל גברים וגם אצל נשים, שמדהים עד כמה אנשים לא מבינים את זה.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמרוד, אני לא מבין. הצעתי לך פתרון מעשי לעניין השיער בדמות ההשתלה בטורקיה ואתה ממשיך לקטר על זה. אם זה כ"כ חשוב לך וזה הדבר היחיד, לדעתך, שמונע ממך להגיע למראה מושלם- תשלם כמה לירות, קח כמה ימי חופשה מהעבודה ותעשה את זה.

HU: DEH-P7550 ,AMP1:SPL AB03445 ,AMP2: Pioneer GM-X862 ,COMP:JBL GTO6507 ,Rear:JBL GT5963 ,SUB: JBL GTO1202D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר להוציא כסף על משהו - טיפול פסיכולוגי/קואוצ'ינג יהיה כנראה אפקטיבי יותר מהשתלת שיער.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמוד חדש, גבר קירח סקסי חדש.

stathambar640.jpg

ברגע שראיתי את ההודעה הראשונה שלך, ישר חשבתי עליו כ"הבא בתור".

נמרוד, לדעתי לא מגיעה לך תשומת הלב שאתה מקבל פה מהאנשים. אתה איש קטן ומתוסכל, שתקוע בחרא של עצמו ולא מסוגל להקשיב לאחרים.

אני באמת לא מבין למה פתחת שירשור נוסף עם כותרת זהה לשרשור סרק שננעל.

עריכה- עמוד חדש, קירח (או מגלח? :| לא משנה) חדש

intouchables-989602l.jpg

עריכה אחרונה על ידי שביט

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין למה פתחת שירשור נוסף עם כותרת זהה לשרשור סרק שננעל.

אם הוא פתח שוב, זה כנראה מאד מטריד אותו - אולי בקרוב הקושי ידרבן אותו לפעול מעבר לפתיחת השרשור.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי, בן כמה אתה?

45

כמה זמן אתה בזוגיות?

הרב המכריע של חיי הבוגרים.

אולי קצת שכחת איך עובד העולם הזה, כאשר יש לכל בחורה עד הצע גברים גדול, באותו מחיר השקעה מצידה,

אין שום סיבה שהיא תלך עם סוזוקי אלטו (אני) כשגבר אמיתי מזרחי ויפה (מרצדס) ירצה אותה.

העובדה שאני בד"כ בזוגיות (ובקשר חיובי עם כמעט כל האקסיות שלי) מוכיחה שלפחות בכל הקשור אלי, אני יודע משהו ובשבילי הוא עובד, ובאופן חיובי.

אתה, לעומת זאת, יודע משהו (נגיד...), אבל הוא לא עובד בשבילך, והמצב שלך שלילי (מלא ברגשות לא נעימים).

ונשאלת השאלה, למה אתה עסוק בלהגן על התזה שלך, למרות שהיא לא עובדת?

והתשובה היא: כי זה מה שאתה רוצה.

הכלל מאוד פשוט, אתה רוצה להבין את המוטיבציה של מישהו, תבדוק מה הוא עושה. אם היית רוצה זוגיות, היית מחפש את הדרך להגיע לזוגיות. אולי היית מקשיב למה עובד בשבילי. אולי זה לא טוב בשבילך, אבל לפחות למישהו ביקום הזה זה עובד (בלי מרצדס וחדר כושר). שווה לנסות.

אבל אתה לא רוצה זוגיות, אתה רוצה להיות מריר.

אז שיהיה לך בהצלחה עם זה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמרוד, אני לא מבין. הצעתי לך פתרון מעשי לעניין השיער בדמות ההשתלה בטורקיה ואתה ממשיך לקטר על זה. אם זה כ"כ חשוב לך וזה הדבר היחיד, לדעתך, שמונע ממך להגיע למראה מושלם- תשלם כמה לירות, קח כמה ימי חופשה מהעבודה ותעשה את זה.

לצערי אין לי עבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז קח רגילה מהצבא.

לפי הרושם שנוצר, כסף לא ממש חסר לך.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמרוד, יש בבסיס שלך בנות שיש להם חבר, או שיש לך חברים ויש להם חברה? אתה אולי מרוויח קצת יותר מהחייל שלידך, אבל הוא גם מפנק את החברה שלו, והחברה שלו מפנקת אותו. הם אוהבים כי הם נהנים להיות אחד עם השניה. לא בגלל הגוף, לא בגלל הקרחת ובטח לא בגלל הכסף.

מהצד נראה שאתה לא בכיוון הנכון בחיפוש. אני מבין שאתה מחפש מישהי ספציפית שאולי לא קיימת, אבל עם הזמן תגלה עוד סוגים שונים של אנשים שינפצו לך את הדעות. לאו דווקא למשקל ולכסף, אלא לאופי של בן אדם. כי בסופו של דבר אתה רוצה מישהי שתוכל לחיות איתה את רוב חייך, שתוכל לקום איתה בבוקר ויהיה לך כיף להיות איתה. אז היא צריכה להיות אדם בעל אופי שמתאים לך, לא המספר שמופיע על המשקל ובחשבון הבנק שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2225 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...