Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 2205 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא תמיד ציניות באה ממרירות.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

היום ברכבת מישהי מדהימה וחמודה ומתוקה ובול הטעם שלי וגם נמוכה ממני כמו שצריך, הייתה ממש לידי. שתקתי ולא דיברתי עד שנכנסו לרכבת, ישבתי בדיוק איפה שהיא ישבה ואז התחלנו לקשקש קצת, היא שאלה אותי ישר ראשונה אם אפשר להוריד את התריס נגד השמש בחלון אז אמרתי לה ברור. ואז קשקשנו ושאלתי אותה מאיפה היא, אמרה לי שהיא מהצפון הרחוק מאוד ממני, כל כך שמחתי! 1) לא יהיה סיכוי שנכיר והיא תבגוד. 2)לא אתבאס שלא עשיתי מהלך מדי.

לגבי הבחורה בת ה35, 20 דקות אחרי שהגעתי ללימודים היא אמרה לי שהיא באיזור שלי, כבר לא יצא להיפגש הפעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תכירו וממילא היא לא תבגוד בך. גאוני.

אולי גם תעקור את כל השיניים שלך? אף פעם לא תתעורר באמצע הלילה עם כאב שיניים. מבטיח.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

היום ברכבת מישהי מדהימה וחמודה ומתוקה ובול הטעם שלי וגם נמוכה ממני כמו שצריך, הייתה ממש לידי. שתקתי ולא דיברתי עד שנכנסו לרכבת, ישבתי בדיוק איפה שהיא ישבה ואז התחלנו לקשקש קצת, היא שאלה אותי ישר ראשונה אם אפשר להוריד את התריס נגד השמש בחלון אז אמרתי לה ברור. ואז קשקשנו ושאלתי אותה מאיפה היא, אמרה לי שהיא מהצפון הרחוק מאוד ממני, כל כך שמחתי! 1) לא יהיה סיכוי שנכיר והיא תבגוד. 2)לא אתבאס שלא עשיתי מהלך מדי.

לגבי הבחורה בת ה35, 20 דקות אחרי שהגעתי ללימודים היא אמרה לי שהיא באיזור שלי, כבר לא יצא להיפגש הפעם.

אתה סתם טמבל. אם לא היית מדבר איתה אז גם לא היה סיכוי שתכירו והיא תסרב לך.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעקור את עצמך. ככה לא תחשוב על מין כל הזמן.

אחרי שצחקנו, נחזור לרצינות: מה עובר עליך אושריקו? הביטחון שלך הוא בגובה ים המלח? תתעורר כבר ותהיה גבר.

עריכה אחרונה על ידי gbguy
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

אתה אמיתי או מה?...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה ידוע שאם אישה מבקשת ממך להוריד את התריס ברכבת, היא רוצה לבגוד בך.

אסור לסמוך על אף אחד.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעקור את עצמך. ככה לא תחשוב על מין כל הזמן.

יכול להיות רעיון לא כזה רע.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עיקור זה רעיון רע מאוד כי הוא לא מוריד את היצר המיני. צריך סירוס ואת זה גם יותר פשוט לעשות באמצעים ביתיים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו טרול אחושלוקי. זה פשוט לא אמיתי מה שקורה איתו

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תירגעו, בסוף אמרתי לה " יום טוב" והיא אמרה בחיוך וקול חמוד " גם לך".

מה אני צריך להתחיל עם מישהי שגרה למעלה משעתיים נסיעה ? עזבו אותי, גם ככה אני לומד.

לא מטריל.

כמעט נפגשתי עם ההיא, אבל כבר הייתי בכיתה והיא באה מאוחר לאיזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עיקור זה רעיון רע מאוד כי הוא לא מוריד את היצר המיני. צריך סירוס ואת זה גם יותר פשוט לעשות באמצעים ביתיים.
אם אתה כבר מוכן לסרס את עצמך בבית עם סכין מטבח, אז למה לא ללכת עד הסוף ולגמור את הקריירה וזהו (שזה מה שיקרה בכל מקרה, כי הדם שעובר בכלי דם במפשעה מספיק כדי שתאבד מספיק כדי למות, אז זה אפילו יותר יעיל מלחתוך ורידים).

הכוונה שלי זה אם יכול להיות משהו שפשוט מוריד לך את החשק המיני באופן זמני בלי לגרום נזק בלתי הפיך. אני חושב שיש המון אנשים שזה יכול לעזור להם. ויכול להיות רעיון למוצר חדש לחברת תרופות כלשהי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2205 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...