Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 2233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז להביא מישהי שתשנא אותך ותיגעל ממך, אבל לא יכולה ללכת, כי אין לה לאן?

זה עוד יותר גרוע.

באמת שאני לא רוצה להיות חלק מכל המשחק המטומטם הזה שלכם.

אני מצטער, אבל זו האמירה הניו אייג'ית הזו שלך, "שתאהב את מי שאני", שאני לא מבין מאיפה היא באה.

בין "אוהבת את מי שאתה", שזה שטויות, לבין, "מישהי שתשנא אותך ותיגעל", אין שום קשר. זה אפילו לא קצוות של אותו רצף.

אם אתה רוצה את "האחת", הדרך היחידה שהיא תהיה האחת, זה אם תתחייב לה בלי שום תנאים, תמיד ותחשיב את הנישואים שלכם כאקסיומה קיומית שלא מוותרים עליה, לא משנה מה ייקרה, ממש כמו בנדר שכולם אומרים ולא מבינים שזה בדיוק מה שזה אומר "להיות נשוי". ותקווה שהיא עושה את אותו הדבר. זהו. ואנשים שיודעים לעשות את זה, נשארים נשואים "לאחת". ואלו שלא - לא (אלא אם הם לא יכולים להרשות לעצמם להתגרש).

אם זה טוב או רע אני לא יודע, אבל ככה עושים את האחת. את האחת ,בוחרים (בהסכמה, מין הסתם...) ועושים. לא מוצאים.

אם תראה "כלות מאוקראינה" תראה בדיוק את הזוג שעשה בדיוק את זה. הוא (היום ז"ל) נרקומן משוקם (רואים את זה רק בסרט השני) עם דוכן בשוק הכרמל. היא החליטה שהיא רוצה משפחה, וזה בדיוק מה שהם עשו. הביאו ילדים, הקימו בית, נשארו ביחד בטוב וברע. מזרחי מהכרמל ואוקראינית שהוא פגש ליומיים לפני כן.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט שרשור מתסכל.

האחד שונא את עצמו ומצפה שאחרת תאהב אותו במקום.

השני רוצה להכיר בחורה שקיימת רק באגדות (בלי ידידים/ בלי חברות/ בתולה) והשלישי עושה טובה שהוא חי.

בכל המקומות שאמרו לכם לא לנסות (אפליקציות, יומנה של רווקה וכו׳) אפשר להכיר בנות.

פעם אחרונה שבדקתי, אני לא בראד פיט, ועדיין הצלחתי להכיר בנות ולנהל מערכות זוגיות משמעותיות. חלקן של הבנות היו מאוד יפות חיצונית, אבל זה לא הסתדר.

ד״א, את שתי האחרונות הכרתי דרך מיפגש של יומנה של רווקה ואני בקשר זוגי עד היום עם האחרונה.

בנות מאוד נמשכות לגברים עם בטחון, יכולת וורבאלית והומור, הרבה יותר מאשר ליופי ולכסף. ברגע שתפנימו את זה ותפעלו, אולי תצליחו יותר.

לפי המשפט האחרון שלך, האחרונה הייתה כבר צריכה "לאנוס" אותי מאהבה... ולא להשאיר אותי בתור ידיד וגם את זה לחתוך.

אני חושב שהקבוצה שדיברת עליה עושה הרבה חסדים שם אבל עדיין כמות הזוגות שיוצאים מקבוצות כאלה נמוכים ביחס לכמות האנשים. מה גם שיש הרבה תחמנים בקבוצות האלה שמשחקים אותה משהו אחד ובפועל ההפך הגמור.

אני עדיין ואמשיך לחפש בחורה עם כמה שפחות ידידים, כמה שפחות נסיון במערכת יחסים, כדי שאני אהיה המיוחד שהיא תעבור איתו את זה. ותתפלא, בניגוד לסטיגמות של אנשים כאן, יש כל מיני בנות כאלה שמסתתרות- הבעיה שהן משתחררות בגלל שהחברה אומרת להם שהן מוזרות. כמה עצוב.

ועוד פעם אני אומר, תשימו לב למי אתם עונים ברצינות ולמי אתם חושבים שהוא מטריל. כי הרבה פעמים ההפך הוא הנכון.

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו היום בבוקר הנהלה החליטה ולסגור וישר לפתוח. כנראה גם להם כיף לקרוא כאן את התגובות.

לא מדוייק.

יש בהנהלה כאלו שחושבים שהשרשור הזה צריך להינעל כי ברור שאם בשרשור הקודם עם 5365 תגובות ו 358 עמודים שהתנהל במשך שנה, ארבעה חודשים ועשרה ימים (אבל מי סופר?) לא נמצא מזור להתמסכנות של אנשים שלא מסוגלים להתנתק מהפורום וללכת לקבל עזרה מקצועית - אז גם בשרשור הבא לא ישתנה כלום.

לעומתם, יש מקרב המנהלים שטוענים שכל עוד לא בוצעה חריגה מכללי הפורום - מי שרוצה להיכנס מוזמן, ומי שזה מפריע לו, יעשה טובה לעצמו ולא יכנס לשרשור.

ולכן גם בפעמים בהם בקרב המנהלים יש חילוקי דעות - הצד הנשי הרך, המכיל, המחבק, הרחמני - מנצח.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה מי אוהבת אותך ("אותך" כללי, לא אתה ספיציפי) בגלל "מי שאתה"?!

אתה עצמך אתה לא אוהב את עצמך "בגלל מי שאתה"... אתה אוהב את עצמך, אם בכלל, בגלל שאתה תקוע עם עצמך. אז לדרוש זאת ממישהי אחרת... הגזמת.

אפילו אמא שלך אוהבת אותך כי מתישהו נתקעה עם התינוק שהוא אתה, ומה לעשות, אי אפשר להחזיר לטיפת חלב. ואם היא עשתה עבודה סבירה בחינוך שלך, שאתה גם מתנהג באופן נסבל, אולי אפילו חביב, אולי נחמד לה להיות איתך אחרי שאתה כבר לא תחת אחריותה. בקיצור, אפילו אמא שלך רגילה אליך, מתוך הכרות.

זה תמיד נכון. תמיד יכול לבוא מישהו מוצלח יותר. אח קטן, סדרת טלוויזיה מוצלחת...

מאז ביטול העבדות, היכולת לשמור אישה אצלך לא ודאי. איך אמר רבינו מאיר אריאל עליו השלום: "אני לא יכול להקיף אישה שלוש מאות שישים וחמש מעלות תמיד נשאר לה סדק דרכו היא יכולה פתאום להתגלות. "

אף אחד לא נשאר איתך בקשר "כי הוא אוהב את מי שאתה".

מאיפה הבאת את זה...

אז למה אתה אוהב את אשתך? כי אהבת אותה ועכשיו אתה רגיל אליה?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד פעם אני אומר, תשימו לב למי אתם עונים ברצינות ולמי אתם חושבים שהוא מטריל. כי הרבה פעמים ההפך הוא הנכון.

אתה מטריל את עצמך.

הרי לא חשוב מה אומרים לך, אתה יודע יותר טוב, וממשיך באותו כיוון.

(המצחיק הוא, שאתה גם מייעץ לאחרים).

אתה מספר פה סיפורים בשביל לחזק את עצמך, לא בשביל לנסות לחשב מסלול מחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז למה אתה אוהב את אשתך? כי אהבת אותה ועכשיו אתה רגיל אליה?

מה זה "אוהב"?

אני יודע להגדיר באופן די ברור (פחות או יותר), על מספר מימדים שאפשר להסכים עליהם (או להתווכח) ואולי למדוד אותם, מה זה להיות בזוגיות. כלומר, שיש לך את "האחת".

אתה מבקש ממני להגדיר מה זה אהבה... הגזמת.

מה אני, משורר?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה אמרת. ויפה גם ניסחת בפוסט הקודם את משמעות "האחת". למרבה הצער יש לא מעט אנשים ,גברים וגם נשים, שלא מצליחים להבין את משמעות נשואים. אף לא באמת אוהב/ת את השני/שניה בגלל מה שהם אלא בגלל המעשים. כל עוד שלושת המוסקטרים לא יבינו את זה וימשיכו לרחם על עצמם אז דבר לא יהיה להם.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה "אוהב"?

אני יודע להגדיר באופן די ברור (פחות או יותר), על מספר מימדים שאפשר להסכים עליהם (או להתווכח) ואולי למדוד אותם, מה זה להיות בזוגיות. כלומר, שיש לך את "האחת".

אתה מבקש ממני להגדיר מה זה אהבה... הגזמת.

מה אני, משורר?!

אשאל את זה אחרת: למה אתה חי עם אשתך? בגלל האהבה או בגלל הכסף שצברתם יחד או בגלל הילדים? הרי אתה לא חייב לענות, אבל עצם העובדה שאתה בחרת בה והיא בך זה מראה שלפחות בתחילת הדרך אהבת אותה בגלל מי שהיא, אלא אם תגיד שהיה איזה סיפור שחויבתם להתחתן ובגלל אתה איתה עד עצם היום הזה.

אני יכול לסתור את עצמי ולהגיד על עצמי שאילו לא הייתי אוהב את בת זוג שלי כיום, אז הייתי מכיר מישהי אחרת ואני הייתי אוהב אותה. כלומר אין "אחת", אלא יש מישהי שאתה אוהב לחיות איתה בגלל מי שהיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשאל את זה אחרת: למה אתה חי עם אשתך?

בגלל שזה עדיף על האלטרנטיבה, שהיא לא ברורה?

אבל עצם העובדה שאתה בחרת בה והיא בך זה מראה שלפחות בתחילת הדרך אהבת אותה בגלל מי שהיא

אולי אהבתי אותה בגלל מי שאני?

אני בכלל הכרתי אותה כשהתחתנו?

בטח לא כמו שהכרתי אותה עשר שנים אחרי...

אתה אף פעם לא אוהב מישהו בגלל "מי שהוא". אתה אוהב בגלל מה שהוא עושה, שזה דבר אחר לגמרי, ובגלל מה שאתה חושב שהוא, שזה גם דבר אחר לגמרי.

נ.ב. בעצם, בגלל חלק מהדברים שהוא עושה.

אני יכול לסתור את עצמי ולהגיד על עצמי שאילו לא הייתי אוהב את בת זוג שלי כיום, אז הייתי מכיר מישהי אחרת ואני הייתי אוהב אותה. כלומר אין "אחת", אלא יש מישהי שאתה אוהב לחיות איתה בגלל מי שהיא.

לא.

אתה אוהב לחיות איתה בגלל שהאלטרנטיבה נראית פחות אטרקטיבית, ובגלל שאותה אתה מכיר. מישהי אחרת... מה אתה יודע עליה בכלל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה אלטרנטיבה? לחיות לבד או לחיות עם מישהי אחרת?

נ.ב.

מדהים איך נמרוד בורח מהדיון ורק שולח הודעות מדי פעם כמה רע לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין ואמשיך לחפש בחורה עם כמה שפחות ידידים

אתה מחפש סוציופאטית? זה לא נראה רעיון טוב.

הצד הנשי הרך, המכיל, המחבק, הרחמני - מנצח.

עכשיו הבנתי את הסמליל שלך. :wink:

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה אלטרנטיבה? לחיות לבד או לחיות עם מישהי אחרת?

לך תדע מה יהיה...

בד"כ בני אדם בוחרים במה שהם מכירים, ולווסת ולשלוט בשינויים כמה שיותר.

גירושים זה מהפך, ומהפכות זה דבר מסוכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה ההבדל בין הדור הצעיר לדור הזקן: הצעירים פחות פוחדים מהמפכות, או בשפה של הצעירים - שינויים.

אני לא חושב שיש זוג צעיר שמתגרש כי ביום בהיר אחד הוא לא יודע להגדיר מה זו אהבה, אלא באמת יש משהו שמחבר בין שני האנשים: אם זו אהבה, ילדים, נוחות כלכלית או כל דבר אחר. אף זוג צעיר לא נשאר בזוגיות כי הוא עושה מעין טובה לצד השני.

הדור הצעיר עושה (לדעתי האישית) יותר שינויים מהדור הקודם מסיבות טבעיות, לפחות בתחום הכלכלי: פעם הייתה קביעות בעבודה, היום אתה לא יודע אם יהיה לך עבודה ולכן העובד הצעיר צריך לדאוג לתחת של עצמו. פעם לא יכלו לקנות רכב חדש בריבית אפסית, והיום אפשר אז מחליפים רכב כל 3 שנים. אבל להגיד שיש פחד משינוים? יש, אבל לא עושים מזה יותר מדי דרמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מחפש סוציופאטית? זה לא נראה רעיון טוב.

עכשיו הבנתי את הסמליל שלך. :wink:

בהנחה והם ידידים (חברים מגיל קטן שזה טהור נטו ואין אינטרס מיני), אני דווקא מדבר על הצד האחר, על השפעה שלילית. "תראי את המכוער הזה, תראי את הערס הזה, תראי למה הוא לא עובד? למה הוא לומד את זה ולא משהו אחר?" וכן הלאה. גם החברות, ד"א.

לכן, טוב לי ליפול על בנות עם כמה שפחות ידידים וחברות אבל ממש לא בלי, לא צריך להגזים.

ולצערי, נפלתי על בנות כאלה ודווקא איתן התקלקל בדרך. באסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...