Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמן סינטטי Liqui Moly 5W-40 Synthoil

fasha34
שימו לב! השרשור הזה בן 2181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתאים כן אבל גם יותר יקר וגם פחות טוב(אתה לא יכול להשוות חצי סינטטי לסינטטי מלא או במקרה הזה זה 100 אחוז סינטטי)

למה פחות טוב? אתה לא יכול להשוות את כול הסנטטי לבן 4200 זה סוג אחר של שמן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

למה פחות טוב? אתה לא יכול להשוות את כול הסנטטי לבן 4200 זה סוג אחר של שמן

הטופ טק זה שמן מדרגה שלוש(מינרלי עם תוספים סינטטיים) והמוטול זה דרגה מעל מדובר בשמן שהוא מאה אחוז סינטטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים תודה על העזרה

אך אשמח אם תוכלו להיתמקד אך ורק בשמן הנ"ל https://products.liqui-moly.com/oils/synthoil-high-tech-5w-40-1.html

נקודות מוצא הם:

1. הכרות טובה מאוד עם כל השמנים תוצרת ליקווי מולי

2. לא מחפש אלטרנטיבה לhttps://products.liqui-moly.com/oils/synthoil-high-tech-5w-40-1.html

3. מחפש לקנות את הhttps://products.liqui-moly.com/oils/synthoil-high-tech-5w-40-1.html בארץ

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטופ טק זה שמן מדרגה שלוש(מינרלי עם תוספים סינטטיים) והמוטול זה דרגה מעל מדובר בשמן שהוא מאה אחוז סינטטי.

לא נכון, שמן מקבוצה 3 הוא שמן סינטטי מלא שהופק משמן מינרלי בתהליכים כימיים.

שמנים מקבוצות 4 ו 5 אלו שמנים שלבסיס שלהם אין קשר לאמא אדמה כלל (או קשר רחוק מאוד).

בדרך כלל שמנים אירופאיים עם הכיתוב "טכנולוגיה סינטטית" יהיו שמנים מקבוצה 3, שמנים עם הכיתוב "סינטטי מלא" יהיו מקבוצות 4 או 5 ולפעמים גם שילוב שלהן עם 3.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכון, שמן מקבוצה 3 הוא שמן סינטטי מלא שהופק משמן מינרלי בתהליכים כימיים.

שמנים מקבוצות 4 ו 5 אלו שמנים שלבסיס שלהם אין קשר לאמא אדמה כלל (או קשר רחוק מאוד).

בדרך כלל שמנים אירופאיים עם הכיתוב "טכנולוגיה סינטטית" יהיו שמנים מקבוצה 3, שמנים עם הכיתוב "סינטטי מלא" יהיו מקבוצות 4 או 5 ולפעמים גם שילוב שלהן עם 3.

תודה על ההבהרה.

לצורך ההבנה בעיקרון איפה זה שם את המוטול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטול סדרה 8 משתמשים בשמן מבסיס אסטרי שמשתייך לקבוצה 5 (שהיא הקבוצה הגבוהה ביותר לשמני מנוע כיום) ובשמן בסיס PAO מבסיס 4.

סדרה 6 של מוטול משתמשת בשמן בסיס מסדרה 3, שהוא גם מוגדר "סינטטי מלא" אבל כאמור מופק משמן מינרלי שעובר תהליך כימי וסינטוז.

זה לא אומר שמוטול סדרה 8 הוא השמן "הכי טוב" בשוק, יש עוד לא מעט פרמטרים שמשפיעים על ביצועי שמן המנוע, אבל אני חושב שזה מעיד על איכות המוצר וההשקעה בו.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדרך היחידה לבדוק איך שמן מנוע X מתפקד במנוע הוא לפי אנליזת השמן בגמר השימוש.

מאחר וזה לא הגיוני או כלכלי לעשות ניסויים כאלה, "הימור" טוב יהיה לבחור שמן מסדרה גבוהה של חברה מוכרת, כמובן שסינטטי מלא בצמיגות ובתקן המומלץ ע"י היצרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה בא.ד נצר פארטס בכפר קסם. אני שמתי בסובארו שלי ליקווי מולי סינט'אויל (לא זוכר אם היה מצויין היי-טק בנוסף) 5W-40 באריזה סגולה - 5 ליטר אצלם עלו לי 165 שקלים כולל מע"מ.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פניתי לבית העסק

אין להם את השמן שאני מחפש (יש להם את הליקוי מולי שמיוצר בטכנולוגיה סינטטית בלבד)

רוב בעלי העסקים מפתיעים מחדש (אי בקיאות שלהם במוצרים)

בכל אופן ממשיך בחיפוש

תנסה בא.ד נצר פארטס בכפר קסם. אני שמתי בסובארו שלי ליקווי מולי סינט'אויל (לא זוכר אם היה מצויין היי-טק בנוסף) 5W-40 באריזה סגולה - 5 ליטר אצלם עלו לי 165 שקלים כולל מע"מ.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שמן סינטטי מעולה (הכי טוב שיצאה לי להישתמש) בעבר שמן הסינטטי הנ"ל תוצרת ליקווי מולי 5w-40 היה נגיש לקניה בכל נקודת מכירה ,אך לפני מספר שנים לצערי היא נעלם. עם תמצא את השמן הנ"ל אשמח להיצטרף לקנייה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

גם אני אשמח לרכוש בארץ את השמן הזה:

שמן סינטטי Liqui Moly 5W-40 Synthoil

מעוניין להשתמש בשמן הכי איכותי שאפשר ברכב אז מאוד מקווה שיחזירו אותו בהקדם לשיווק בארץ ואין לי כל ספק שיש בעלי רכבים רבים שישמחו מאוד להשתמש בו ברכבים שלהם המצויידים במנועי טורבו ו/או ברכבים בעלי שיפורי מנוע ועתירי ביצועים וכוחות סוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לנסות לעבור ל שמני מנוע מוטול MOTUL X-CLEAN C3 / X-CESS 5W-40

וגם לנסות ליצור לחץ קל על היבואן - http://www.liquimoly.co.il/%D7%

פרומט סחר

-%D7%A7%D7%A9%D7%A8/

אפשר להתקשר למחלקת המכירות, ולבקש שיחזירו למכירה בארץ, גם את השמן הנ"ל

ככל שיותר אנשים יתקשרו - אולי הלחץ כי יש ביקוש לשמן יעזור.

הוספה - דיונים על ההבדלים בשמני מוטול

א - שמן מנוע מוטול X-CLEAN / X-CESS, מה ההבדל?

ב - ההבדל בין שני שמני מנוע של מוטול

אייל.

עריכה אחרונה על ידי ליין מן

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(אפשר) כדאי לנסות לעבור ל שמני מנוע מוטול MOTUL X-CLEAN C3 / X-CESS 5W-40

וגם לנסות ליצור לחץ קל על היבואן - http://www.liquimoly.co.il/%D7%

פרומט סחר

-%D7%A7%D7%A9%D7%A8/

אפשר להתקשר למחלקת המכירות, ולבקש שיחזירו למכירה בארץ, גם את השמן הנ"ל

ככל שיותר אנשים יתקשרו - אולי הלחץ כי יש ביקוש לשמן יעזור.

אייל.

שמנים מעולם

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...