Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיבלתי דו"ח על אדום מלא שאינני בטוח שזה מדוייק

שימו לב! השרשור הזה בן 2284 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ,

יצאתי לדייט 3 עם מישהי , מחזיר אותה לבית ,ומגיע לצומת T כאשר יש בצומת רמזור ללא מצלמה כל שהיא (בדקתי) , ואני פונה שמאלה , אחריי הפניה באה ניידת משטרה כחולה מהישר מאחריי שהיתה במרחק מה ממני לא צמודה , ואז הדביק את הפער וסימו לי לעצור , בא השוטר עם שוטר נוסף צעיר ושאל אם אני מסטול ?(ללא כובעים שניהם!) ,עניתי לו אתה מוזמן לבדוק , ואז הוא אמר שמיד שהתחלתי לנסוע הרמזור התחלף לירוק ,אבל התחלתי לנסוע באדום מלא ,הבחורה שאיתי פחדה לדבר השוטר היה מלחיץ וגם לא נחמד בכלל , חשוב לציין שכל זה ואני ברגוע לגמריי , לשוטר לא היה שדה ראיה לרמזור שלי ,אז שהשוטר הלך לרכב הבחורה אומרת לי שאין מצב בחיים שאני הייתי עובר באדום, בנוסף שאלתי את השוטר אם הוא בטוח אדוני השוטר ?מ"ס פעמים ,כדיי שאוליי יגיד בו תראה סרטון , לא אמר,נראה לי שכנראה שלמשטרה כחולה אין מצלמה , מרוב שהשוטר היה לא נחמד ולא רציתי לעורר פרובקציה האמת פחדתי שלא יתנו לי מכות על כלום עם הסיפורים שקיימים היום , הוא חייב אותי לחתום על הדוח שלא ניתן להבין מה רשם יותר מ 3 מילים בקושי , השאלה שלי האם כדיי ללכת למשפט ? , ולהגיד שטענת השוטר לא מדוייקת , נראה לי גם שהוא רשם שאני אמרתי שלא שמתי לב ,בנוסף אם חס והייתי מסטול ועוד 100 מטר הייתי הורג הולך רגל , למה ויתר על הבדיקה ? לא תמוה? ,קיבלתי 10 נקו ו 1500 ,אין לי עבירות בשנה וחצי האחרונות ובכלל אינני עבריין תנועה וגם בס"הכ יחסית לוותק הרישיון אין לי המון ניתן אוליי לספור על יד 1עבירות 15 שנה וותק,עד שיהיה משפט אני מאמין שימלאו לי שנתיים ללא עבירות, האם השופט יכול לתת יותר ממה שכבר קיבלתי ? הן מבחינת כסף או נקודות ? מקווה שתוכלו לתת לי את דעתכם המקצועית בלבד,

תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעלה לכאן את הדוח בהסתרת פרטים אישיים. החלק החשוב הוא "תאור נסיבות המקרה" בחלק התחתון של הדוח מעל לדברי הנהג. כל התאור שלך מבולבל ולא הצלחתי להבין מה קרה שם באמת.

אז נוכל להבין מה רשם השוטר ואולי נמצא כשלים ברישום.

תפישת עולמך ששוטרים מכים כך סתם מופרכת ושגויה גם יחד.

ככלל, עניין הכובע לא רלוונטי.

השוטר יכול לעמוד כך שהוא רואה את הרמזור הרחוק ואת קו העצירה, לא חייב באותו זמן.

אין המרה לדוח התראה על רמזור אדום.

אתה יכול ללכת למשפט ולחקור, אתה או עו"ד שלך את השוטר (ואולי שותפו רשם מזכר על העבירה ובכך יש עדות של 2 שוטרים ולא רק אחד) ולנסות לטעת ספק סביר במוחו של השופט.

השופט אינו כבול לקנס המקורי ויכול להגדילו בשל ניהול הוכחות סרק.

הנקודות הן באדיבות משרד הרישוי ולשופט אין נגיעה בהן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום ,

יצאתי לדייט 3 עם מישהי , מחזיר אותה לבית ,ומגיע לצומת T כאשר יש בצומת רמזור ללא מצלמה כל שהיא (בדקתי) , ואני פונה שמאלה , אחריי הפניה באה ניידת משטרה כחולה מהישר מאחריי שהיתה במרחק מה ממני לא צמודה , ואז הדביק את הפער וסימו לי לעצור , בא השוטר עם שוטר נוסף צעיר ושאל אם אני מסטול ?(ללא כובעים שניהם!) ,עניתי לו אתה מוזמן לבדוק , ואז הוא אמר שמיד שהתחלתי לנסוע הרמזור התחלף לירוק ,אבל התחלתי לנסוע באדום מלא ,הבחורה שאיתי פחדה לדבר השוטר היה מלחיץ וגם לא נחמד בכלל , חשוב לציין שכל זה ואני ברגוע לגמריי , לשוטר לא היה שדה ראיה לרמזור שלי ,אז שהשוטר הלך לרכב הבחורה אומרת לי שאין מצב בחיים שאני הייתי עובר באדום, בנוסף שאלתי את השוטר אם הוא בטוח אדוני השוטר ?מ"ס פעמים ,כדיי שאוליי יגיד בו תראה סרטון , לא אמר,נראה לי שכנראה שלמשטרה כחולה אין מצלמה , מרוב שהשוטר היה לא נחמד ולא רציתי לעורר פרובקציה האמת פחדתי שלא יתנו לי מכות על כלום עם הסיפורים שקיימים היום , הוא חייב אותי לחתום על הדוח שלא ניתן להבין מה רשם יותר מ 3 מילים בקושי , השאלה שלי האם כדיי ללכת למשפט ? , ולהגיד שטענת השוטר לא מדוייקת , נראה לי גם שהוא רשם שאני אמרתי שלא שמתי לב ,בנוסף אם חס והייתי מסטול ועוד 100 מטר הייתי הורג הולך רגל , למה ויתר על הבדיקה ? לא תמוה? ,קיבלתי 10 נקו ו 1500 ,אין לי עבירות בשנה וחצי האחרונות ובכלל אינני עבריין תנועה וגם בס"הכ יחסית לוותק הרישיון אין לי המון ניתן אוליי לספור על יד 1עבירות 15 שנה וותק,עד שיהיה משפט אני מאמין שימלאו לי שנתיים ללא עבירות, האם השופט יכול לתת יותר ממה שכבר קיבלתי ? הן מבחינת כסף או נקודות ? מקווה שתוכלו לתת לי את דעתכם המקצועית בלבד,

תודה לעוזרים

מצרף את דבריי השוטר

101.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעלה לכאן את הדוח בהסתרת פרטים אישיים. החלק החשוב הוא "תאור נסיבות המקרה" בחלק התחתון של הדוח מעל לדברי הנהג. כל התאור שלך מבולבל ולא הצלחתי להבין מה קרה שם באמת.

אז נוכל להבין מה רשם השוטר ואולי נמצא כשלים ברישום.

תפישת עולמך ששוטרים מכים כך סתם מופרכת ושגויה גם יחד.

ככלל, עניין הכובע לא רלוונטי.

השוטר יכול לעמוד כך שהוא רואה את הרמזור הרחוק ואת קו העצירה, לא חייב באותו זמן.

אין המרה לדוח התראה על רמזור אדום.

אתה יכול ללכת למשפט ולחקור, אתה או עו"ד שלך את השוטר (ואולי שותפו רשם מזכר על העבירה ובכך יש עדות של 2 שוטרים ולא רק אחד) ולנסות לטעת ספק סביר במוחו של השופט.

השופט אינו כבול לקנס המקורי ויכול להגדילו בשל ניהול הוכחות סרק.

הנקודות הן באדיבות משרד הרישוי ולשופט אין נגיעה בהן

צרפתי בהודעה הבאה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סמל הסעיף 6528 יצאת בזול כי אם הייתה הפרעה לרכב אחר היית מקבל הזמנה לדין + פסילת רשיון על ידי קצין+ השבתת הרכב+ 10 נקודות.

מול עדותך תעמוד עדותם של שני השוטרים, ואם זה כך לא הייתי מהמר על ללכת למשפט.

תראה אם בדו"ח רשומים שניהם.

כמו שנכתב כבר תעלה את הדו"ח , התמחינו בקריאת כתבי חרטומים.

העלית יפה אבל לא מספיק טוב

רוצה לראות גם את החלק בו מופיע שמו של שוטר והאם מופיע גם שמו של השוטר השני

ולגבי מיקום השוטרים

גש לאותה צומת באותו יום בשבוע באותה שעה ותראה את מופעי הדלקת הרמזורים.

אם לשוטרים יש ירוק ובאותו הזמן לך אדום וכאשר אצלם מתחלף לאדום ואז אצלך מתחלף לירוק , שלם ולמד.

אין חשיבות כלל לעובדה שהשוטרים לא חבשו כובעים.

עריכה אחרונה על ידי ישה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והכתב קריא ברובו הגדול

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנקודות לא נמחקות אבל תוקפן פג לאחר שנתיים בהן לא יהיה לך רישום תעבורתי כלשהו.

גגל "שיטת הניקוד"

ממה שקראתי בצילום שצרפת, נמצא תיאור יסודות העבירה, מיקומך, תקינות הרמזור.

דו"ח תפור היטב. לא ראיתי בדוח את פרטי השוטר האחר. ייתכן וצורף לדוח ללא איזכור על גבי הדוח עצמו.

אתה יכול לסגור ב 1500 ש"ח של הקנס או להוסיף כמה מאות גדולות או אלפים בודדים לעורך דין ולנסות את מזלך בבית המשפט. לעניות דעתי, לא תצליח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאמור הכתב קריא ברובו

לדברי השוטר הניידת בה נסע באה אף היא מכיוון צבי פרנק ולכן יכל לראות בבירור כי האור ברמזור אדום.

זאת בניגוד למה שכתבת בהודעה הראשונה.

המלצתי החמה

שלם ולמד.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2284 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...