Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סאן רוף - עד כמה שימושי?

mobzy
שימו לב! השרשור הזה בן 2227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאלה לבעלי סאן רוף באוטו. עד כמה זה שימושי בארץ או שזה סתם גימיק לשבוע שבועיים?

האם בקיץ הסלון מתחמם יותר בחניה כשהוילון של סאן רוף סגור? ראיתי שבקב׳ פולקסוואגן התחילו לשים וילון רשת. האם אטום מספיק בקיץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אישית, אני אוהב את זה.

לרוב אני פותח את הוילון ומשאיר את החלון סגור.

אני חושב שמי שרגיל לזה, קשה לו לוותר על זה.

להגיד לך שזה שווה את הכסף, לא בטוח. (בסוזוקי שהיתה לי שילמתי 8000 שקל על גג פנוראמי, מחיר מוגזם שאת מרביתו החזרתי במכירה).

בקיצור, זה כיף. זה לא ממש חיוני.

מבחינת חום של תא הנוסעים, אני לא מרגיש הבדל בין הסוזוקי שהיה לה וילון רשת לבין הרכב הנוכחי שבו וילון אטום.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם במכירה יודעים להעריך את קיום הסאן רוף ומשלמים יותר?

markb205, איך אתה כנהג נהנה מחלון גג סגור אך ללא וילון? לפי מה שהתרשמתי, זה לא בשדה ראיה שלך ומי שנהנה בעיקר רק הנוסעים מאחור. לא כך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לספור על יד אחת את כמות הפעמים שפתחתי את הסאנרוף בשנה וחצי האחרונות (מאז שקניתי את הרכב).

כל אחד ומה שעושה לו את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לספור על יד אחת את כמות הפעמים שפתחתי את הסאנרוף בשנה וחצי האחרונות (מאז שקניתי את הרכב).

כל אחד ומה שעושה לו את זה.

כנ״ל...

יש התלהבות מסאן-אוף בארץ שאני לא מכיר מחו״ל.

פה למשל סדרה 3 גם הכי בסיסית ״ליסינג״ מגיעה עם סאנרוף כאשר באנגליה זו תוספת של £1000 גם בדגמים היקרים יותר, ואני לא מכיר הרבה שמוכנים לשלם את התוספת הזו שם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם במכירה יודעים להעריך את קיום הסאן רוף ומשלמים יותר?

מבחינתי בהחלט.

לא אחפש רכב שאין לו סאן רוף.

לאחרונה קניתי מכונית, ובדגמים שאין להם סאן רוף, לא התקשרתי בכלל למודעה, גם אם היתה אטרקטיבית.

חיפשתי רכב מסויים, ורק עם סאן רוף.

אני משתמש בסאן רוף בכל נסיעה, למעט פקקים באוגוסט (נסיעה עם מזגן), או גשם (שבו אני פותח את הגג רק למצב "טילט" ולא פתיחה מלאה).

גם כשהרכב חונה בשמש - תמיד עם הגג "טילט" ואז חוזר לרכב לא לוהט.

כמו שאומר הכספר(ב) - "סארוף מרחיב דעתו של אדם".

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סוגר עשור של רכבים עם סאנרוף - איביזה, לאון ומאזדה 6.

ברגע שאתה מתרגל לזה, קשה להיפרד, עד כדי כך שהייתי עם רכבים חלופיים בין המכירה של הלאון לקנייה של המאזדה 6 והיד הלכה אוטומטית לפתוח את הסאנרוף (שלא היה).

משתמש בו המון, כמעט בכל נסיעה - רוב הזמן במצב "טילט" וכל הזמן עם וילון פתוח (אפילו כשמטפטף קצת אני פותח אותו במצב "טילט").

רק בנסיעות בינעירוניות במהירות גבוהות מעדיף אותו סגור (אבל עם וילון פתוח) עקב הרעש המוגזם.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שהיה לי רכב קבריולט קשה לי מאוד לרכוש רכב ללא גג שמש. נכון שבקיץ נכנסת לפעמים יותר מדי שמש, אבל זה כיף גדול לפתוח אותו כדי לאוורר את הרכב או להסיט את הוילון כדי להסתכל בכוכבים בלילה. היתרונות לדעתי עולים על החסרונות.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה להתחיל להשוות סאנרוף לקבריולט. היו לי קבריולטים (בחו״ל) ופה אני בקושי פותח את הסאנרוף.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית לא השתמשתי בו כשהיה לי רכב לשלושה ימים עםסאן רוף.

היה קיץ ובצהריים אי אפשר לפתוח אחרת השמש מחממת לך טוב טוב את הראש,בערב זה נחמד אבל זה לא שאתה נוסע ומסתכל על הכוכבים.

ככה שאם הרכב מגיע בילד אין אז מעולה זה מוסיף למראה אבל לשלם 5 אלף למשל לא הייתי משלם.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רכב יחסית ישן (11.5 שנה על הכביש) עם סאנרוף.

נחמד, אי אפשר לאמור שזה לא מוסיף. פותח אותו לעיתים נדירות.

יש גם חסרונות, הוא מצמצם משמעותית את הגובה הפנימי באוטו. אני אוהב לכוון את כסא הנהג למצב גבוה וזה לא כ"כ אפשרי כי חסר מרווח ראש. בדגם זהה ללא סאנרוף יש עוד איזה 6-7 סנטימטר גובה פנימי ושם אין לי את הבעיה הזאת.

ושנית, יש חשש מנזילות ותקלות במנגנון הסנרוף באוטו שהולך ומתיישן.

האם אחפש לרכוש עוד פעם רכב עם סאנרוף - כנראה שלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...