Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סאן רוף - עד כמה שימושי?

mobzy
שימו לב! השרשור הזה בן 2249 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש לי רכב עם גג שמש.

בקיץ בלתי אפשרי לפתוח כי השמש יוקדת לך על הראש ומסנוורת את העיניים ( אני בחורה אז שיער ארוך וגג שמש לא עובדים טוב יחד כל השיער עף לי החוצה ). בחורף ברור שלא פותחת כי קר. התקופה ביחידה שלפעמים אני פותחת זה אביב או סתיו וגם פעמים בודדות ביותר....זה נחמד וטו לא. תלוי כמה כסף אתה צריך להוסיף בשביל זה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנקדוטה מעניינת:

בסקודה (פס ייצור של אוקטביה ופאביה סטיישן אאזנ) כל תהליך הרכבת הרכב הוא ידני ומבוצע על ידי אנשים חוץ מהרכבת הסאנרוף, רק בשלושה אחוזים מההזמנות מבקשים סאנרוף ולא שווה להחזיק צוות שיתקין אותו, לכן יש רובוט שתפקידו להתקין את הסאנרוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק ישב אצלי חבר מאנגליה ברכב היום, הצביע על הסאנרוף ואמר, וואו באנגליה פשוט לא רואים סדרה 3 עם סאנרוף, זה כמעט ולא קיים. תכלס זה נכון, ואני גם לא מתפלא, כי אנשים פשוט לא מוכנים לשלם על זה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא שימושי רק בעיר. בכביש זה שורק ועושה רעש (יש לי כזה עם ספויילר שיוצא החוצה כדי להשטיק) לטעמי גג פנורמי וגג שמש הם שני דברים לא הכי שימושיים בארץ יחד עם ריפודי עור.

זה איזה סממן יוקרה שכולם רוצים, אבל אני לא מוצא אותם מעניינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד נהנה מהסאנרוף. אפשר לפתוח רק במהירויות נמוכות (פתיחה מלאה) אבל בימים מעוננים אפשר תמיד לפתוח את המכסה (לא החלון) ולהנות מאור יום מענג.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני כמעט לא פותח אותו, פה ושם בנסיעה מקרית בשפת הים או באיזה פארק, רואים עצים. ברכב הטיולים שלי אין סנרוף.

אבל את הוילון בהחלט כן. בחורף פתוח רוב הזמן, בעיקר בימים אפורים אני אוהב שנכנס אור.

בקיץ - פותח סדק לאוורור בחניה. אבל רחמנא ליצלן לפתוח את הוילון, גם כך אנחנו חיים בארץ שמזכירה לי את הסרט

.

הוילון אצלי עבה, מרופד ועם בידוד. לא בטוח איך הייתי מרגיש עם וילון דק או מחורר. הדבר האחרון שאני צריך בקיץ זה עוד שמש ברכב או בכלל.

מצחיק, אנשים משחירים כל חלון אפשרי ברכב כדי למנוע כניסת האור האיום של הקיץ, ושמים סנרוף:shock:

לא שקלתי אותו כשקניתי את הרכב וזה לא יהיה שיקול מרכזי בעתיד.

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

. תלוי כמה כסף אתה צריך להוסיף בשביל זה..
- מה זה משנה , כמה כסף? כל עוד זה מעלה את מחיר הרכב במכירה, אז זה מוחזר ולו חלקית.בד"כ ברכבים חדשים סאנרוף מתומחר ב6-7 אלפים
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם עם גג זכוכית ולא סאנרוף אבל: נחמד לחורף, עוזר לילדים לראות טוב יותר את הנוף הכללי בנסיעה, אבל חוץ מזה מדובר במערכת לטיגון נוסעים ברוב ימות השנה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מגיע בלי תוספת כסף סבבה. אם עולה כסף לא תודה.

אפשר לאוורר את הרכב בקיץ גם עם פתיחה קלה של החלונות. ומי שחושש שיגנבו לו את האוטו, זה ממש לא מה שיעשה את ההבדל או ימשוך את הגנב.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנ״ל...

יש התלהבות מסאן-אוף בארץ שאני לא מכיר מחו״ל.

פה למשל סדרה 3 גם הכי בסיסית ״ליסינג״ מגיעה עם סאנרוף כאשר באנגליה זו תוספת של £1000 גם בדגמים היקרים יותר, ואני לא מכיר הרבה שמוכנים לשלם את התוספת הזו שם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מחזק את דבריך.

לי זה היה מוזר מאוד לראות את הדורות הראשונים של ה-i30/35 עם טסות............וסאנרוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2249 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...