Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סאן רוף - עד כמה שימושי?

mobzy
שימו לב! השרשור הזה בן 2227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אישית, אני אוהב את זה.

לרוב אני פותח את הוילון ומשאיר את החלון סגור.

אני חושב שמי שרגיל לזה, קשה לו לוותר על זה.

להגיד לך שזה שווה את הכסף, לא בטוח. (בסוזוקי שהיתה לי שילמתי 8000 שקל על גג פנוראמי, מחיר מוגזם שאת מרביתו החזרתי במכירה).

בקיצור, זה כיף. זה לא ממש חיוני.

מבחינת חום של תא הנוסעים, אני לא מרגיש הבדל בין הסוזוקי שהיה לה וילון רשת לבין הרכב הנוכחי שבו וילון אטום.

מסכים מאד! כיף אבל לא ממש חיוני.

עד עכשיו היו לי רכבים עם סאן רוף (לא שחיפשתי את זה פשוט ככה יצא), וגם אני בקושי הייתי פותח באמת את הסאן רוף יותר נוסע עם הוילון פתוח, נותן הרגשה של פחות קלסטרובופיה, למרות שלפעמים כשיש שמש חזקה זה אפילו מציק קצת בעיניים.

עכשיו אני נוהג על רכב בלי זה והאמת שזה לא ממש חסר לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

החזקתי רכבים בלי סאנרוף, עם גג פנורמי והנוכחי עם סאנרוף "רגיל".

אישית, ברכבים חסרי הסאנרוף לא ממש הרגשתי את החסר.

מצד שני אני כן נהנה מתוספת האור שהסאנרוף מספק בחלל הרכב - אפילו בשוודיה (או במיוחד בשוודיה, כשהחורף חשוך והאינטריור שחור).

כשאני סוגר את הווילון או נכנס לרכב דומה ללא הסאנרוף במצב כזה, אז אני כן מרגיש את ההבדל.

כרגע נוסע עם הוילון פתוח 100% מהזמן, בארץ הייתי נאלץ לסגור וילון מדי פעם עקב שמש חזקה מדי. נחמד גם שאפשר לפתוח חריץ קטן לסרקולציה, עד כמה שזה נשמע מוזר: שימושי במיוחד במדינות שהחימום עובד שעות נוספות.

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו לי שלושה רכבים (גולף, i30 ועכשיו גולף) שהיה להם גג כחלק מהדגם, לא כתוספת בתשלום.

כמו שכבר כתבו לפני, ניתן לספור על יד אחת את מספר הפעמים (בשלושת הרכבים יחד) שפתחתי את הגג.

הייתי שמח אם היה אפשר לקבל את אותו הרכב (מנוע/גיר/איבזור) ללא הגג, ועל הדרך גם לחסוך כמה אלפי שקלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניסן אצלי יש moonruff, בחורף הווילון תמיד פתוח ולפעמים גם הגג. מכניס הרבה אור והאוירה נעימה יותר. את החלון אני פותח הרבה פחות.בקיץ הווילון סגור תמיד פשוט חם מידי אולי בנסיעה בתוך העיר בשעות הערב/לילה. הקיצור אם זה בחינם זה כיף, להוסיף כסף על זה? ממש לא.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי MikMan

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין למה אנשים שונאים סאן רוף. זה גורם לתא הנוסעים להרגיש יותר רכב, מאיר אותו המון, וזה גם נחמד בקיץ בשעות הערב. יש לרוב הרכבים החדשים גם סוכך שמונע קרני שמש וחימום לא רצוי של הרכב. לפי דעתי זה רק פלוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שחלק מהרכבים הסוכך לא מספיק מגן מהשמש, ברכב שלי, אחרי שנתיים הגג התחיל לדלוף, תוקן תחת אחריות, זה לא שימושי בכלל, אבל אם נותנים את זה בחינם, כמו בקיה ספורטאז, הייתי לוקח, לשלם על זה? לא.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שחלק מהרכבים הסוכך לא מספיק מגן מהשמש

אצלי הסוכך אוטם במאה אחוזים את השמש, מוזר לי מה שאתה כותב, וגם זה שהוא דלף - באיזה רכב מדובר?

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מי שאוהב סאנרוף אבל מפחד מהאחזקה שלו לאורך הזמן, תמיד יכול להינות מ"דמוי סאנרוף".

תמיד נשאר פתוח, והקסם שבחורף לא נכנסים מים לתוך הרכב גם כשהוא פתוח.:wink:

האמת שסאנרוף מאוד מייפה את הרכב לטעמי ויפה אבל בניגוד לעבר, זה כבר לא משהו שאני "אבכה" עליו במידה ולא יהיה ברכב חדש שהייתי קונה. מעדיף ג'אנטים, חלונות כהים וכו' יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי רכב בן 22 עם סנרוף מפח, לא מזכוכית כך שאין וילון.

פתוח תמיד בכל נסיעה במצב טילט. רק במהירות מעל 100 קמ"ש או בגשם חזק סוגר אותו.

משעת השקיעה, אם מזג האויר מאפשר - פותח לגמרי.

אחרי שהתרגלתי, לא אקנה יותר אף פעם רכב דיילי בלי סנרוף.

אני אוהב את ההרגשה של אויר צח, והרבה יותר נעים ככה מלפתוח חלון צד.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
אצלי הסוכך אוטם במאה אחוזים את השמש, מוזר לי מה שאתה כותב, וגם זה שהוא דלף - באיזה רכב מדובר?

יש רכבים שהסוכך בהם הוא רשת. היה לי כזה באבארט. נכנס אור אבל לא טיגן לי את הראש.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהניסיון שלי, הרכב הקודם (פונטו איבו) היה בעל סאן רוף כפול - מקדימה ומאחורה. הייתי מאוד נהנה ממנו בייחוד בלשחק עם הסירקולציה הפנימית של האוויר בתוך הרכב. גיליתי שאם פותחים את החלון למצב חרך ומאחורה פותחים חלון ימין, יש משב רוח מאוד נעים ברכב - שלי אישית עדיף ממזגן.

שחיפשתי את המחליף, לא יכול להגיד שזה היה מאסט, אבל בהחלט בונוס שהייתי שמח לקבל, וקיבלתי. בפוקוס, ישנו רק סאן רוף אחד, אבל הפעם הסוכך הוא מבד לא חדיר. מבודד מפני אור וחום בצורה טובה יותר - ובנוי בצורה כזאת שגם כאשר סגור, הוא נפתח יחד עם החלון (בסגירה צריך לסגור את הסוכך ידנית).

בשורה התחתונה - זה באמת עניין של טעם. אם אתה מאלה שאוהבים לנהוג בחלונות סגורים רוב הזמן ומזגן על סירולציה פנימית, אולי סאן רוף לא מתאים לך. אני מאוד אוהב.

היום: Fiat Bravo Tjet

בעבר: Ford Focus Mk3 2.0 Titanium, BMW Z4 E85 3.0, BMW 118i F20
בעבר הרחוק: האיטלקיה האדומה - Fiat Punto Evo MultiAir Turbo 135 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...