Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כבלי התנעה מפוקפקים

saay222
שימו לב! השרשור הזה בן 2076 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום אחי ניקה קצת את האוטו והחליט לזרוק את "כבלי ההתנעה האיכותיים 600A" שהוא קנה עקב קרוקודילים שבורים.

אז חתכתי אותם ע"מ לראות כמה נחושת יש בפנוכו, התמונות לפניכם, השקל הוא עבור קנה מידה.

PICT1115.JPGPICT1116.JPGPICT1119.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מצד שני, תמיד אהבתי את ההרגשה והצליל של מטבעות של 1 ש"ח. יש לה מין הרגשה מיוחדת שאין לאף מטבע בעולם, כשאתה מחזיק כמה שקלים ביד.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ראיתי הרבה כבלים כאלו. די נפוצים. את שלי הכנתי בעצמי.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע האמת הם יוכלו להניע ואז ילכו לפח

ככה זה איכות סינית

תפתח קומקום או מכשיר סיני אחר תיראה חוטים יותר דקים מזה..

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה שרשור בנושא לא מזמן, ולא הבנתי שם איך אפשר לטעות ככה. עכשיו כשאני רואה את הקרוקודילים אני מבין.

מסקנה: אם אי אפשר לראות את קוטר הכבל בחיבור לקרוקודיל, לא לקנות אותם.

לי, אגב, יש זוג כבלים מתוייגים אוטו דיפו שהם דווקא ממש בסדר (אני מציין את זה כי זכור לי שלכלכו קצת על אוטו דיפו בשרשור הקודם, שבעקבותיו בדקתי את הכבלים שלי). שם כל הקרוקודיל עשוי ממתכת (עם בידוד גומי עליו, כמובן) וניתן לראות בבירור את קצה הכבל, והוא בקוטר של 1ס"מ בערך.

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

אני כשלעצמי לא מופתע כלל, ואני מאמין שכל זוג כבלים כאלה ללא "אבא", שטח החתך של המוליכים דומה (מניסיון).

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ה ר ב ה שרשורים בנושא.

כבלים דומים נמכרים ברשתות "עשה זאת בעצמך" במחירי "מבצע" של פחות מ-50 ש"ח.

הדרך הכי קלה להבחין באיכות הכבל הוא המשקל. הנחושת שוקלת הרבה יותר מהפלסטיק שעוטף אותה.

אם כתובים נתונים על האריזה - חפשו נתוני שטח חתך בממ"ר. כל המרבה הרי זה משובח, אבל אני ממליץ לפחות 16 ממ"ר. תזהרו מנתונים מטעים כמו "קוטר 35". נתוני אמפר הם חסרי משמעות, גם אם המספרים מופצצים. את קוטר הנחושת קשה למדוד בתוך התנין, אבל כדאי לנסות להסתכל ואפשר להתרשם בעיין.

וכמובן, אם זה זול מדי, זה באמת זול מדי.

ואחרון - נתקעתם עם כבלים מפוקפקים בלבד, ואין אפשרות להתניע איתם? השאירו אותם מחוברים לרכב התורם כשמנועו פועל, המתינו 15-20 דקות, ונסו שוב. גם כבלים בחתך 1 ממ"ר יכולים להטעין את המצבר הפרוק.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתרון שלך הוא יחסית זול, תכנס להומו דיפו ויש שם סט כבלים ב 120-130 שקלים, אני כבר לא זוכר רשום עליהם "900A" משהו כזה (אלו הכי "יקרים" שם).

בכל מקרה, 900 או לא (לא על זה מדברים, הכל שיווק), זה בנרתיק עם רוכסן, תוכל לפתוח ולראות גם.

מסתבר, שהשסחורה מעולה ביחס למחיר ומקבלים כבלים מעולים.

התנעתי בקלילות רבה בנגיעה רכבים כמו טוסון 2.0 ליטר, רכבים עם מנועי טורבו וכן הלאה כאשר המצברים היו מתים.

לי יש מצבר 74 אמפר עם 680CCA, מניע בקליק, אין התחממות ושום דבר.

אין צורך שתתחיל לאסוף כבלים של רתכות, ללחוץ אותם בחובבנות בבית או להוציא 200-300 שקלים על כבלים רציניים.

להלן התמונות מהכבלים שלי, שפרסמתי בשרשור קודם.

20171219_170036 (1).jpg

20171219_195520 (1).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה שרשור בנושא לא מזמן, ולא הבנתי שם איך אפשר לטעות ככה. עכשיו כשאני רואה את הקרוקודילים אני מבין.

מסקנה: אם אי אפשר לראות את קוטר הכבל בחיבור לקרוקודיל, לא לקנות אותם.

לי, אגב, יש זוג כבלים מתוייגים אוטו דיפו שהם דווקא ממש בסדר (אני מציין את זה כי זכור לי שלכלכו קצת על אוטו דיפו בשרשור הקודם, שבעקבותיו בדקתי את הכבלים שלי). שם כל הקרוקודיל עשוי ממתכת (עם בידוד גומי עליו, כמובן) וניתן לראות בבירור את קצה הכבל, והוא בקוטר של 1ס"מ בערך.

אמת לאמיתה

אם לא רואים עובי מתכת בחיבורים - לא קונים

בעייה נוספת שיש הינה שהרכב "שתורם" מצבר מסכן את המערכות שלו כאשר הרכב המותנע מניע.

עדיף שהרכב שתורם יהיה כבוי ולא מונע למנוע נזק

ואם אפשר - שיניעו עם בוסטר חיצוני

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2076 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...