Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כבלי התנעה מפוקפקים

saay222
שימו לב! השרשור הזה בן 2103 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין צורך שתתחיל לאסוף כבלים של רתכות, ללחוץ אותם בחובבנות בבית או להוציא 200-300 שקלים על כבלים רציניים.

להלן התמונות מהכבלים שלי, שפרסמתי בשרשור קודם.

גם בתמונות שפירסמת הלחיצה של נעלי הכבל לא משהו. תראה כמה גידים נקרעו בזמן הלחיצה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני אעדיף להשקיע בכבלי רתכת שיחזיקו גם לנכדים שלי.

מספיק פעם אחת כדי שהם יחזירו את ההשקעה.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בתמונות שפירסמת הלחיצה של נעלי הכבל לא משהו. תראה כמה גידים נקרעו בזמן הלחיצה.

ספרתי 3-4 גידים.

הלחיצה בהחלט טובה הרבה יותר ממה שכל אחד ילחץ כאן עם הפלייר פטנט שלו וזאת עובדה (מכונה מול ידיים).

בנוסף, אני תמיד חוזר ומדגיש - מדובר על מוצר מדף איכותי במחיר נגיש מאוד כולל אריזה נוחה.

בעלות המאוד, נמוכה יחסית של המוצר 120-130 שקלים מקבלים מוצר גמור ועם כל מה שצריך.

כפי שציינתי, הנעתי בנגיעה רכבים עם מנועי 2 ליטר ויותר ומבחינת גודל ההשקעה מול המוצר, זה שווה.

מי שרוצה לרכוש כבלי רתכת, לנסוע במקומות, לרכוש את הפריטים, ללחוץ עם הידיים בבית או להשקיע 250-300 שקלים בכבלים, למה לא, מי אנחנו שנקבע שלא.

אבל, ביחס למה שאני רואה שאחרים מקבלים או קונים, בחיי הכבלים שלי הולכים להחזיק עוד 30 שנים.

במחירי כבלים "רציניים" לעיתים, עדיף בוסטר איכותי במחיר שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב את זה רגע שברוב המקומות הנורמאלים שמוכרים כבלי רתכת יהיה מישהו שיהיה מוכן ללחוץ לך את הכבל, אפשר להשיג לחיצה טובה גם עם מלחציים.

אני לחצתי עם פלייאר פטנט גם כבלים שרתכתי איתם והכול היה בסדר,לא צריך להתרגש מכל דבר.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתרון שלך הוא יחסית זול, תכנס להומו דיפו ויש שם סט כבלים ב 120-130 שקלים, אני כבר לא זוכר רשום עליהם "900A" משהו כזה (אלו הכי "יקרים" שם).

בכל מקרה, 900 או לא (לא על זה מדברים, הכל שיווק), זה בנרתיק עם רוכסן, תוכל לפתוח ולראות גם.

מסתבר, שהשסחורה מעולה ביחס למחיר ומקבלים כבלים מעולים.

התנעתי בקלילות רבה בנגיעה רכבים כמו טוסון 2.0 ליטר, רכבים עם מנועי טורבו וכן הלאה כאשר המצברים היו מתים.

לי יש מצבר 74 אמפר עם 680CCA, מניע בקליק, אין התחממות ושום דבר.

אין צורך שתתחיל לאסוף כבלים של רתכות, ללחוץ אותם בחובבנות בבית או להוציא 200-300 שקלים על כבלים רציניים.

להלן התמונות מהכבלים שלי, שפרסמתי בשרשור קודם.

כבלים טובים 4 גיד'ג - ב 137 שקל עד הבית עם שליח כולל הכל

https://www.amazon.com/gp/product/B06XPDB8VP/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A2LD1G37AFXYHU&psc=1

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע משתלם - 4 AWG זה כ-20 ממ"ר. הכבלים ברשתות ה DIY במחיר ~120 ש"ח הם 16 ממ"ר בערך / 5 AWG.

מעניין שיש להם גם תג של UL.

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא צריך להתפרע עם כבלים ב300 ש"ח. אין מה להשקיע בזה יותר מ100 ש"ח. הכלל הוא כמו שנאמר להסתכל בחיבור הנחושת לתנין.

קניתי בחנות של חשמלאי כבלים נהדרים ב75 ש"ח.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך להתפרע עם כבלים ב300 ש"ח. אין מה להשקיע בזה יותר מ100 ש"ח. הכלל הוא כמו שנאמר להסתכל בחיבור הנחושת לתנין.

קניתי בחנות של חשמלאי כבלים נהדרים ב75 ש"ח.

כל מה שהבאתי המחירים בין 100-150 שקלים סה"כ

מאיפה 300?

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תקרא את ההודעה של אוטומטיק1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד כבלים שנשלחים לארץ עם הרבה ביקורות טובות וחלקם במחיר זול יותר

https://www.amazon.com/EPAuto-Booster-Jumper-Cables-Travel/dp/B01AXBB2VG/ref=sr_1_2?s=automotive&ie=UTF8&qid=1517983936&sr=1-2&keywords=jump+Cable++Gauge&refinements=p_n_shipping_option-bin%3A3242350011

https://www.amazon.com/OxGord-Commercial-Battery-Booster-Starter/dp/B00JK325V0/ref=sr_1_2?s=automotive&ie=UTF8&qid=1517983495&sr=1-2&keywords=jump+Cable++Gauge&refinements=p_n_shipping_option-bin%3A3242350011

https://www.amazon.com/Cartman-Booster-Cables-Carry-listed/dp/B00ELASYIA/ref=sr_1_1?s=automotive&ie=UTF8&qid=1517983495&sr=1-1&keywords=jump+Cable++Gauge&refinements=p_n_shipping_option-bin%3A3242350011

https://www.amazon.com/ALEKO-CH-NA006-Booster-Jumping-Battery/dp/B00P9U8DFU/ref=sr_1_17?s=automotive&ie=UTF8&qid=1517983495&sr=1-17&keywords=jump+Cable++Gauge&refinements=p_n_shipping_option-bin%3A3242350011

יש אפילו 2 גיד'ג למי שיש לו כח בידיים

https://www.amazon.com/ABN-Jumper-Cables-Feet-2-Gauge/dp/B00R516D3K/ref=sr_1_7?s=automotive&ie=UTF8&qid=1517983495&sr=1-7&keywords=jump+Cable++Gauge&refinements=p_n_shipping_option-bin%3A3242350011

מצאתי תמונה שנותנת טבלה - עובי מול זרם

[ATTACH=CONFIG]500220[/ATTACH]

הם זולים מסיבה אחת, מדובר בחלקם או רובם כמעט (לא בדקתי) על copper clad aluminum, אבל עדיין, אחלה כבלים.

(זו לא נחושת טהורה).

copper-clad-aluminum.gif

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוליכות החשמלית של נחושת כמעט כפולה משל אלומיניום. פה מדובר על אחוז קטן של נחושת. כבר עדיף כבלים דקים יותר מנחושת טהורה.

הוא לא בדק!

על הראשון כתוב שרק התפסנים מצופים

• No-tangle cable. Copper-plated Clamps
  • ​באחת תהגובות מישהו שם תמונות והראה שהכבל אכן כולו נחושת

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני מציע שבמקום ללכת על כבלים לכו על בוסטר איכותי חיצוני. ראשית לא תצטרכו טובות מאף אחד ובכל רגע נתון יש לכם אפשרות להניע גם אם המצבר גמור. אין בעיה של נגישות עם הכבלים שלעיתים יכולה להיות מאוד בעייתית בחניונים תת-קרקעיים או משהו שכזה שלא מאפשר לרכב שמסייע להתקרב לרכב שלכם. מעבר לכך לא מסכן את המערכות של הרכב שלכם או של מי שרוצה לסייע לכם ושעלול לגלות שנדפק לו המחשב של הרכב.

אני אישית לא הייתי מוכן לסייע בחיבור כבלים לרכב שלי. אם יידפק לי המחשב או מערכת אחרת לרכב מי בדיוק יפצה אותי? אולי זה נשמע כאילו אני חרא של בן אדם, אבל אני פשוט אניע להם את הרכב עם הבוסטר שלי. לשם כך הוא הרי נועד. חשוב רק להקפיד לרכוש בוסטר איכותי, אני בזמנו הזמנתי את שלי מאמזון, עלה לי כ-75 דולר וכבר הוכיח את עצמו. חשוב מאוד כמובן גם להטעין את הבוסטר אחת לכשלושה חודשים כדי שהסוללה שלו לא תתרוקן ואז הוא יהיה חסר תועלת. לדעתי זו השקעה חד-פעמית שהולכת אתכם אח"כ מרכב לרכב.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2103 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...