Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ לפני רכישה אלפא מיטו 2009 155 כ"ס

david100140011
שימו לב! השרשור הזה בן 2243 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתבלט אם לקנות את האוטו אבל הק"מ מפחיד אותי (עשה 160 אלף) , הרכב מטופל מהרגע שיצא מהחברה במוסך התלתן יש קבלות והכל, הרכב לפי מה שראיתי והבנתי שמור ברמה הכי גבוה שיש.

השאלה שלי אם הק"מ לא גבוה מדי או שק"מ לא אומר כלום? אני פוחד שיתחילו לי פתאום בעיות....

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל רכב אחר, עממי, הייתי אומר לך לך על זה. רכב מטופל ברמה גבוהה (כזה שאין לו מחלות מיוחדות) היה מגלה אמינות יחסית עוד עשרות רבות של אלפי ק"מ.

אבל לגבי אלפא :o , אין לי מושג. באמת שאלה קשה.

באמת יהיה מעניין לשמוע את דעתם של המכירים את הרכב מקרוב.

האם המוכר החליף דברים מרכזיים ומשמעותיים במשך השנים? כן/לא יכול להטות את התשובה בנחרצות.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2243 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...