Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

150 משכורות - יש תוצר סופי לתומכי ההד סטארט - דיון מכובד בנושא

avargel
שימו לב! השרשור הזה בן 2157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים

ברשות המנהלים [ואם זה לא על דעתכם תמחקו] - ומכיון שהורתו ולידתו של המיזם המקסים של אור [שכבר לא איתנו. מכייף לו בגולה עם דרבים אמריקנים למיניהם] היו פה בפורום [נכון, בפייסבוק, אבל כאן נערך סיעור המוחות האגרסיבי יותר], אני חושב שיש מקום לדיון מכובד [בלי לגלוש לפסים לא נעימים כפי שהיה בסשן הקודם].

אישית קיבלתי את הקישור ליוטיוב לפני מס' ימים אך בגלל הלחץ בעבודה לא הספקתי לצפות בקשב, אלא רק רפרפתי מלמעלה.

רק לאחר שאתעמק אוכל להעלות את חוות דעתי האישית, אבל לעת עתה אוכל לומר שנעשתה עריכה מקצועית לעילא ולעילא [חוץ מהסאונד המבאס לפרקים], חומר קשה ומשעמם מונגש בצורה יפה וקלילה, החלוקה לתתי נושאים חכמה ונכונה, וזהו בינתיים.

אשמח לחוות דעת החברים שכבר צפו, ואולי אפילו לחוויותיו של אור מהתהליך הזה [בדיוק בתקופה הכי לחוצה בחיים שלו כשרילקייש עצמו לדעת].

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הדיון שווה בלי לינק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי ששילם, קיבל לינק. מי שלא, יוכל לצפות כל חודש בפרק נוסף (עד שהכל ישוחרר). אחרת, למה לשלם?

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי עכשיו.. לא ככ הבנתי בהתחלה איך זה עובד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מספרים, אבל לפי כמות הרעש שזה עשה פה בזמנו - חשבתי שיש כמה וכמה כותבים "כבדים" שכן קיבלו חומרים. אתאכזב לגלות שלא.

בכל אופן, הדיון יכול להמתין לשחרור הפרקים לציבור הרחב.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי. זה מחכה לסופ"ש לצפיית בינג'.

על הדרך כנראה שיצטרפו אלינו זוג חברים שלא ראה את ההרצאה

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי YNV

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם קודם היו לי ספקות והאמנתי שהמניע הוא טובת הציבור (וזה לא סותר החזר הוצאות ותשלום על הזמן שזה בסדר גמור) עכשיו השתכנעתי שזו מגאלומניה טהורה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם קודם היו לי ספקות והאמנתי שהמניע הוא טובת הציבור (וזה לא סותר החזר הוצאות ותשלום על הזמן שזה בסדר גמור) עכשיו השתכנעתי שזו מגאלומניה טהורה.

איך אבל איך השתכנעת שמדובר במגאלומניה ולא סתם אלא מגאלומניה טהורה.

להבנתי העובדות הן

אור ביקש כסף למטרה מסויימת מאוד

בכסף השתמש להפקת אותו סרט / הרצאה

מי שהרים תרומה מקבל לינק כדי לראות את מה שהופק בסיוע כספו וכספם של אחרים טובים ורבים.

לאט לאט ישוחרר החומר גם לאלה שלא טרחו בערב שבת.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה, בעיניי כשהמטרה המוצהרת היא אלטרואיזם לטובת הכלל קצת מוזר לשחרר לתורמים בלבד כשמן הסתם רובם כבר צפה בהרצאה או לא צריך אותה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל זה לא לתורמים בלבד.

הם פשוט נהנים מהמוצר לפני כל השאר.

השאר יקבל במנות מדודות

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...