Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

150 משכורות - יש תוצר סופי לתומכי ההד סטארט - דיון מכובד בנושא

avargel
שימו לב! השרשור הזה בן 2157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חודשיים מאוחר יותר...

כשצריך לפרגן מפרגן - חיפשתי ידע טכני זריז וההרצאה הרביעית של אור [שעלתה לפני כמה ימים למען האמת] עשתה את העבודה מצוין, בלא הרבה זמן. הכוונה לאור עצמו והחומר שהוא מעביר.

איכות הצילום והסאונד היתה לא משהו בכלל בלשון המעטה :|

עריכה אחרונה על ידי Morningstar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיוויתי ששחרור פרק כל חודש ייצר מומנטום, לא עבד - אז ההרצאה המלאה זמינה לכולם כבר כעת.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מרתק (בעיני) לראות כמה רעש ובלאגן נוצר בשרשור המקורי: כשהזמנתי אנשים להגיע אלי הביתה / לאחת ההרצאות, וכשנקמיצ׳י העלה את נושא ההדסטארט וכל השיטסטורם שנוצר לאחר מכן - לעומת דממת האלחוט ברגע שהדבר הזה אשכרה הופק ושוחרר לכולם בדיוק כפי שהובטח מלכתחילה.

עבורי כל ההתנהלות הזו היתה שיעור מאלף, ובלי טיפה של ציניות: לימדה אותי המון על הטבע האנושי וההקצנה שנוצרת כשמוסיפים רמות אבסטרקציה בין אדם לאדם...

כיום אני יכול להעיד בתור מי ש״יושב״ על הנתונים: החשיפה של הוידאו יחסית לכמות ההשקעה שנדרשה עבור הייצור שלו - קטנה מאוד. בערוץ היוטיוב צברתי 10k צפיות על *כל* הפרקים יחד (+ שאר התכנים), קרי כמה מאות בסה״כ להרצאה המלאה. לצורך ההשוואה: הרצאה במרכז הארץ בד״כ היתה מכילה ~300 אנשים ודרשה השקעה קטנה בשני סדרי גודל.

וזה עבור הרצאה שנבנתה והופקה אד-הוק בשביל שיהיה קל לצפות בבית, אמנם לא הפקת המאה ויש די והותר פאקים לצערי (בעיקר ״בזכות״ איש הסאונד שידע לגבות סכום לא מבוטל אבל הצליח איכשהו לפקשש הקלטה של 3(!) ערוצים נפרדים(!!!!) בשביל הקלטה+גיבוי+גיבוי לגיבוי כושילירברבאק) - אבל רחוק מסלפי של 3 שעות כמו שכמה הציעו לי לעשות בעבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בערוץ היוטיוב צברתי 10k צפיות על *כל* הפרקים יחד (+ שאר התכנים), קרי כמה מאות בסה״כ להרצאה המלאה.

וזה בתקופה של שבועיים? לא רע בכלל, במיוחד כשלוקחים בחשבון שמדובר בנושא כבד יחסית.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש איזה קורס אינטרנטי בנושא מקצועי שמעניין אותי וקניתי לפני כחודשיים

עד היום ראיתי 5% מתוכו, כאשר היה יום עיון בנושא הלכתי כמו גדול.

כשזה משהו שאתה צריך/רוצה ללכת אליו, אתה הולך

כשיש את זה זמין, אז זה יהיה תמיד זמין, אתה אומר לעצמך "נראה מחר" וכו'..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא... בתקופה של 4 חודשים בערך, זה כולל את כל מי שקיבל גישה מוקדמת.

בשבועיים האחרונים (הולך לבדוק ...):

אוקיי בזכותך למדתי משהו חדש - חיפשתי כיצד לנרמל את הנתונים לתקופת זמן ואז שמתי לב שהנתונים כבר כעת מנורמלים ל28 ימים (פספסתי את זה, חשבתי שהנתונים שאני רואה הם lifetime) -

אז מאז שחרור ההרצאה, יש 500-700 צפיות לפרק, כאשר הרוב המוחלט יום לאחר שהשחרור, ומשם דעיכה אקספוננציאלית יומית (חצי ביום השני, חצי מהחצי ביום השלישי, ואז זה כבר זניח).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל המציל נפש אחת כאילו הציל עולם ומלואוריו

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...