Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה ביישום ציפוי ננו כרמי

שימו לב! השרשור הזה בן 2237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, אני מתכוון לעשות בעצמי ציפוי ננו קרמי רכשתי ציפוי של קאר פרו, רציתי לדעת עם כדאי לעשות שכבה אחת או יותר ואיך עושים יותר משכבת ציפוי אחת, ובכללי עוד המלצות איך ליישם אותו על הרכב בצורה הכי טובה.

עריכה אחרונה על ידי Ohad Masas
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יודע שלא קשור אך לדעתי עדיף מלפתוח שרשור נוסף, מבחינת קושי מה יותר קשה ליישם ננו או אוטם+ ווקס?

אני 3 פעמים בחיים עשיתי פלסטלינה ,srp,אוטם ווקס וזה עבודה קשה של יום שלם מעייף ומתיש, אם עברתי את המסע הזה האם ננו אפשרי או יותר קשה בהרבה?

תודה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יודע שלא קשור אך לדעתי עדיף מלפתוח שרשור נוסף, מבחינת קושי מה יותר קשה ליישם ננו או אוטם+ ווקס?

אני 3 פעמים בחיים עשיתי פלסטלינה ,srp,אוטם ווקס וזה עבודה קשה של יום שלם מעייף ומתיש, אם עברתי את המסע הזה האם ננו אפשרי או יותר קשה בהרבה?

תודה)

לא יודע מה איתך, לי לקח ליישם למאזדה 3 SRP+PL+CL+פלסטלינה כולל שטיפה 4 שעות.

יישום של נאנו מצריך שטיפה יסודית, פלסטלינה, מומלץ גם פוליש עדין, כמובן יישום במקום מקורה ללא רוח ושמש ישירה.

אם עושים פוליש התהליך בכיף מתארך ל8 שעות לפחות(תלוי ברמה שרוצים להגיעה עם הפוליש, אפשר גם 40 שעות אם רוצים מצב תצוגה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה)

עם מה יישמת את האוטם עם הווקס? עם מקל אוזניים?

לרכב רגיל שטיפה, IPA, אוטם ואם בא לך גם ווקס לא אמור לקחת יותר משעתיים- שלוש אם אתה ממש ממש משקיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי אולי לא הסברתי נכון, חישבתי זמני המתנה

אוטם השארתי המון זמן וגם את הווקס, הרכב עצמו היה פעם אחת פאסט ופעם שנייה מאזדה 6

לצערי פוליש אין באפשרותי לעשות כי ההצעות של 1500-2000 שאני מקבל נראות לי קצת מוגזמות, זה תמיד מבאס אותי אבל את הסירוס אני מנסה לטשטש את הsrp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לעשות שכבה שנייה,תחכה 2-3 שעות בין השכבות,הרחק מהשמש.

האם צריך לעשות משהו מיוחד בין שכבה לשכבה או פשוט לתת לזה להתייבש ואז למרוח שוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחכות שלוש שעות,מעבר לזה כלום.

רק תוודא שעשית הכנה טובה לצבע לפני היישום הראשוני,פלסטלינה,PANEL WIPE,פוליש אם צריך.

עריכה אחרונה על ידי Ron.P
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...