Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוצאת רישיון רכב בדואר

roni_bel
שימו לב! השרשור הזה בן 2270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי. רציתי לשאול, בעוד כחודש מסתיים הרישיון לרכב שלי. בדרך כלל הייתי מקבל כבר כחודשיים מראש את הרישיון החדש בדואר והולך לשלם אותו וכו׳..

רציתי לשאול אם יש כאן מישהו שיצא לו להוציא רישיון רכב בדואר, איך זה עובד ? מה המחיר של ההוצאה הזו ?

מקבלים את הרישיון במקום ?

האם אתם ממליצים לי לחכות עוד שבוע/שבועיים לדואר שאולי הרישיון יגיע משם...

נ.ב יש לי בעיות עם משרד הרישוי כבר הרבה זמן.. גם הרישיון נהיגה לא הגיע אליי בדואר.. הייתי צריך ליצור איתם בזמנו קשר והתבקשתי לתת כתובת נוספת.. :/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך לסופר פארם. יש שם עמדות של משרד הרישוי. שלם באמצעות אשראי של בעל הרכב וסע לשלום. ניתן להוציא רשיון רכב ורשיון נהיגה בעמדות הללו ללא תור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך לסופר פארם. יש שם עמדות של משרד הרישוי. שלם באמצעות אשראי של בעל הרכב וסע לשלום. ניתן להוציא רשיון רכב ורשיון נהיגה בעמדות הללו ללא תור

אפשר לשלם גם על הרישיון בעמדות האלו (במקום הדואר שהייתי משלם עד היום)? או שזה רק מנפיק את הרישיון ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיטת הסופרפארם מתקתקת כמו שעון שוויצרי, בלי תור ובלי התברברויות. ניגש למכונה, משלם, מקבל על המקום רישיון משולם.

לפי חוק מרפי, יומיים אח״כ יגיע הרישיון לתשלום בדואר, אבל בינינו, זה לא ממש משנה.

יש לי איזה כפל או שניים לפחות...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנצל"ש:

אשתי שילמה חידוש רישיון נהיגה ומסתובבת עם הזמני.

משום מה, הפלסטיק ממאן להגיע (כבר מיולי).

דיברתי עם *5678 לפחות חמש פעמים. הגעתי גם לאחמ"ש מוקד או משהו בסגנון. גורנישט. הם בכלל עובדי קבלן ואין להם שום השפעה על התהליך.

העמדות בסופר פארם גם לא יעילות כי הרישיון משולם.

יש רעיון למי צריך להפוך שולחן?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך לעמדות רישיומט ברחבי הארץ.

לחיצה אחת .תשלום במקום של 36 שח ויש לך רישיון במקום.

בהצלחה

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

fly low drive fast

zx volcane- c4 vts-B4 spec b -Leon fr-Bmw e46 330i-Mustang gt 4.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שמשרד הרישוי עושה את זה בכוונה,

כי גם אני מחכה יותר מחודש לרישיון רכב גם אצלי מגיע חודשיים לפני הטסט, נכנסתי לאינטרנט חודשיים לפני ושילמתי, ועדייו אחרי חודש לא הגיע,

תחושב כמה הם מרווחים על זה שאנחנו רצים ומשלמים כפל, הרי זה עולה להם גרושים להוציא תדפיס ולשלוח...

Golf 1.6 DSG 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשלם באינטרנט, ככה אתה נתון לחסדי דואר ישראל. ויש על זה שרשור גדול באוף.

פשוט חודש לפני הזמן, גש לרשיומט בסופר פארם ותוציא אחד משולם.

Sent from ...

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרישיומט מוציא נייר עם תוקף מוגבל, לא?

אם לא תהיה ברירה זה מה שהיא תעשה.

השאלה איך מקבלים את הפלסטיק עם תוקף ל5 שנים כפי שמגיע לה?

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן מוציא נייר. ובכדי לקבל את הפלסטיק הקבוע צריך לדבר עם משרד התחבורה.

והתוקף הוא ל10 שנים, למיטב ידיעתי.

Sent from ...

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנצל"ש:

אשתי שילמה חידוש רישיון נהיגה ומסתובבת עם הזמני.

משום מה, הפלסטיק ממאן להגיע (כבר מיולי).

דיברתי עם *5678 לפחות חמש פעמים. הגעתי גם לאחמ"ש מוקד או משהו בסגנון. גורנישט.

"לדבר עם משרד התחבורה" זה אתגר לא פשוט

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...