Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקציר עשרה חודשים עם רנו לוגאן

fanman
שימו לב! השרשור הזה בן 1529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן,אני יודע שזאת דאצ'יה :?

וכן,אני מקבל את השתתפותכם בצערי, אבל יש לי המון תירוצים.

1.הייתי צריך רכב באופן דחוף.

2. צריך בגאז' ענק.

3. אוטומטי. נשברתי בגלל הפקקים.

4. זול,זול,זול (כן כמו זוגלובק מתחיל ב'ז' ומקבלים בסוף נקניקיה).

5.חלקי חילוף זולים .

6.מוסב לגז.

מצאתי את הכלה במחיר מצחיק,כי אף אחד לא רצה לקנות את הרכב עם מערכת הגז -17000 שקל !! כולל מערכת הגז שהיתה בת כשנה.

40000 ק"מ מאוחר יותר, חסכתי בערך 12000 שקל על דלק,טיפולים במחיר מצחיק ושתי תקלות בלבד:

סליל הצתה (היה סליל לא מקורי -הוחלף למקורי ב120 שקל) ובולם זעזועים אחורי (הוחלפו שניים ב700 שקל).

האוטו די נוח ,בכל זאת יש שורשים צרפתיים,אבל מאד רועש.

10 ק"מ לליטר במהירות ממוצעת של 100+ טיפה קמ"ש.

הבעיה היחידה שהיתה כשקניתי -גיר מחליק (תקלה נפוצה בגיר המחורבן הזה),40K ק"מ ועדיין נוסע עם אותו גיר...

סה"כ -מרוצה.

ככה זה כשאין ציפיות:wink:

יש אנשים שאפילו לקנות רכב צרפתי מגובה ב5 שנות אחריות מפחדים לקנות, ואילו אתה מעז לרכוש רכב Low Cost צרפתי רומני משומש עם K200+ ק"מ . מה שאני רוצה לדעת זה איך לעזעזל אתה קם בבוקר עם ביצים כאלה גדולות ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ידעת מה אתה צריך.

ידעת מה אתה קונה.

המחיר מצויין.

העלות נמוכה.

הצליח לך, ועם הצלחות לא מתווכחים.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן 2009.

1.6 ליטר 16 שסתומים,110 סוסים שאוהבים ללכת לאט.לא בטוח למה אבל המנועים הוחלפו (לטובת מומנט משופר?) במנוע 8 שסתומים ב2010

עכשיו 265000 ק"מ.

הפעם זכיתי, אחרי רצף נפילות (לא תמיד באשמתי או אשמת הרכב : פעם דרסתי תן ב120 קמ"ש נוצרה נזילת שמן והלך מנוע,פעם נכנס בי מישהו ורימה אותי עם פרטים לא נכונים ועוד קטעים כיפיים שכאלה...

יש אנשים שאפילו לקנות רכב צרפתי מגובה ב5 שנות אחריות מפחדים לקנות, ואילו אתה מעז לרכוש רכב Low Cost צרפתי רומני משומש עם K200+ ק"מ . מה שאני רוצה לדעת זה איך לעזעזל אתה קם בבוקר עם ביצים כאלה גדולות ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שכתבת נראה שאתה מרוצה.

סה״כ רכב פשוט שאמור להיות סוס עבודה ונראה שהוא עושה את העבודה שלו כמו שצריך

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן 2009.

1.6 ליטר 16 שסתומים,110 סוסים שאוהבים ללכת לאט.לא בטוח למה אבל המנועים הוחלפו (לטובת מומנט משופר?) במנוע 8 שסתומים ב2010

הסיפור הוא כזה: ב 2009 הביאו את דגם הנוסעים של הלוגאן, 7 מקומות מקוריים עם גיר ידני או אוטמטי. ב 2010 כבר לא יכלו למכור אותו יותר בגלל חובת בקרת יציבות בכל רכב פרטי. בתחילת 2010 מכרו את המלאי שהגיע ב 2009 ואז הפסיקו למכור. יותר מאוחר, בהמשך 2010 הביאו את הגרסה המסחרית של הלוגאן. רכב מסחרי אפשר היה למכור בלי בקרת יציבות עד 2011. הדגם המסחרי היה עם מנוע 8 שסתומים, 5 מקומות ובלי אופציה לגיר אוטומטי. את שורת המושבים השלישית התקינו בארץ. ב 2011 חייבו גם את הרכב המסחרי בבקרת יציבות, אז מכרו את כל המלאי של 2010 במהלך 2011 ולא הביאו יותר לוגאן מהדור הישן.

בדור החדש כבר יש בקרת יציבות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אנשים שאפילו לקנות רכב צרפתי מגובה ב5 שנות אחריות מפחדים לקנות, ואילוא אתה מעז לרכוש רכב Low Cost צרפתי רומני משומש עם K200+ ק"מ . מה שאני רוצה לדעת זה איך לעזעזל אתה קם בבוקר עם ביצים כאלה גדולות ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר גם שהמחירים של הלוגאן היו גבוהים ביחס לשאר השוק - כי מיתגו את הרכב כרנו.

והיום דאצ'יה לודג'י עולה פחות מהלוגאן סטיישן של אז.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואילוא אתה מעז לרכוש רכב Low Cost צרפתי רומני משומש עם K200+ ק"מ .

הפוך גוטה,

דווקא הרכבים האלו מגלים אמינות טובה יותר לעומת הצרפתיות המתוחכמות והמאובזרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי, זה הדגם בעל שבעת המושבים. חברים, תתחילו להיות מדויקים, ולא כמו רוב עם-ישראל שמבלבל שמות ומשמיט נתונים, לא תמיד בכוונה אבל כן בגלל חוסר ידע. המדובר בשרשור הנ"ל בדגם לוגאן MCV וזאת לגמרי בשונה מהדגם לוגאן הרגיל, שזו בכלל סופר-מיני האצ'באק.

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...