Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקציר עשרה חודשים עם רנו לוגאן

fanman
שימו לב! השרשור הזה בן 1529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ואפשר גם להשקיע כמה גרושים בסט גומיות לבידוד רעשי רוח ואבק גם + שטיחים מלאים מעאליק אקספרס בהשקעה של כ100-150 דולרים ולהפוך את הרכב הזה להרבה הרבה יותר שקט.

אם אתה ממש רוצה - יריעת בוטיל או שתיים על מכסה המנוע + יריעת בידוד מכסה מנוע ואתה כבר בליגה אחרת של פינוק מרכב מאוד זול!

ואם אתה ממש ממש רוצה להסיר רצפה וגג ודיפונים - אתה יכול לבודד אותה לרמת בידוד שלא תבייש רכב יוקרה.

ועדיין בהשקעה זניחה יחסית.

כיף לקרוא שרשור כזה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני יכול לנהל שיחה רגועה בנסיעה במהירות חוקית.

אני לא רואה בעיה מיוחדת בבידוד הרעשים -לא דממה,אבל סביר.

(תזכור מה היה לי קודם...)

יש אנשים שאפילו לקנות רכב צרפתי מגובה ב5 שנות אחריות מפחדים לקנות, ואילו אתה מעז לרכוש רכב Low Cost צרפתי רומני משומש עם K200+ ק"מ . מה שאני רוצה לדעת זה איך לעזעזל אתה קם בבוקר עם ביצים כאלה גדולות ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואפשר גם להשקיע כמה גרושים בסט גומיות לבידוד רעשי רוח ואבק גם + שטיחים מלאים מעאליק אקספרס בהשקעה של כ100-150 דולרים ולהפוך את הרכב הזה להרבה הרבה יותר שקט.

אם אתה ממש רוצה - יריעת בוטיל או שתיים על מכסה המנוע + יריעת בידוד מכסה מנוע ואתה כבר בליגה אחרת של פינוק מרכב מאוד זול!

ואם אתה ממש ממש רוצה להסיר רצפה וגג ודיפונים - אתה יכול לבודד אותה לרמת בידוד שלא תבייש רכב יוקרה.

ועדיין בהשקעה זניחה יחסית.

כיף לקרוא שרשור כזה.

אשמח לקישור למוצרים

האם יתאימו גם לדאצ'יה סנדרו?

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...