Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיפור מעניין שקרה לי במכון רישוי השנתי בצ'מפיון מוטורס פלמחים

gozal
שימו לב! השרשור הזה בן 2263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תתנחם בזה שבזמן טסט, לא שיחררו לך את הצינור ברקס. ועוד בשיא החוצפה לנסות לשדך לי מוסך ממש קרוב ליד המכון טסטים בשביל שיחליף לי את הצינור.(סיפור אמיתי לגמרי)

יש לי 306 סיבות לחייך בכל סיבוב :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה, בתור אחד שכן היה לו PS3 וכרגע יש PS4.

האם מדדת את עומק החריץ ומה היה מצב הצמיגים באמת? כי אני עם ה PS3 שלי הוצאתי קרוב ל 45K בנסיעה רגילה ויודע שבכללי, לא אמור להשאר יותר מדי ב 50K ועומק החריץ צריך להיות מינימלי מאוד.

מדדתי עם מד את עומק החריץ אצלי על PS3 לפניי סיום חייהם, לא הגעתי ל 50K והייתי על המינימום החוקי וגם, בחלק מהמקומות הייתה נראית שחיקה וגם כיאה לצמיגים שהתייבשו, זה היה גם נראה עליהם קצת.

להגיד לך שככה הייתי נוסע בחורף? לא תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הדרך גם הוספתי חנקן :)

למה זה טוב ?

תתחדש. גם 1900 לרביעייה בגודל 15" (אני טועה?) זה לא זול.

מחזק

אומנם הוא ציין שזו מידה 16",אבל עדיין נשמע מעט יקר מדי (גם אם הצמיגים ממש טריים,בני כמה חודשים גג)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסט הוא משבוע 25 לשנת 2017, כל עוד הם ישבו במחסן מבחינתי זה בסדר גמור.

הסבר על חנקן בצמיגים

עדכון בנוגע לפרשייה מול צ'מפיון:

התקשר אליי הבוקר רוני מנהל השירות של צ'מפיון, הוא כמובן עשה את השיחה הזו רק על מנת לתת לי קצת תשומת לב ולהראות שאיכפת להם.

מפה לשם התנער מאחריות.

לאחר שעתיים התקשרה ניקול, לא ברור למה, אבל זה מן הסתם בגלל שהם מבינים שיש כאן מצב לא נעים.

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה, בתור אחד שכן היה לו PS3 וכרגע יש PS4.

האם מדדת את עומק החריץ ומה היה מצב הצמיגים באמת? כי אני עם ה PS3 שלי הוצאתי קרוב ל 45K בנסיעה רגילה ויודע שבכללי, לא אמור להשאר יותר מדי ב 50K ועומק החריץ צריך להיות מינימלי מאוד.

מדדתי עם מד את עומק החריץ אצלי על PS3 לפניי סיום חייהם, לא הגעתי ל 50K והייתי על המינימום החוקי וגם, בחלק מהמקומות הייתה נראית שחיקה וגם כיאה לצמיגים שהתייבשו, זה היה גם נראה עליהם קצת.

להגיד לך שככה הייתי נוסע בחורף? לא תודה.

אשמח להתייחסות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצמיג עשה סביבות 50KM עם עומק של 5 מ"מ.

הצמיגים הקדמיים היו לקראת הסוף והאחוריים פחות.

הטסטר היה ממש מעוניין שאקנה שם צמיגים לכן הכשיל אותי על כולם.

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...