Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט בין אוקטביה 2018 1.4 STYLE לבין סיאט ארונה 1.4 STYLE

Parkour_man
שימו לב! השרשור הזה בן 2267 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שני הרכבים באותו תג מחיר. אני מתכוון להוציא מהחברה עם מקדמה.

אשמח לעזרה שלכם

אני בן 23, ינהגו ברכב אבא אמא ( אופציה ) ואח קטן שהוציא רישיון לפני פחות מחצי שנה.

מה שחשוב לי ברכב- ייראה צעיר, ספורטיבי , טורבו - כוח , מרווח - לארבעתינו, חסכוני בדלק.

מפנק - ברמת האבזור

חלפים שיהיו לא יקרים, שייכנס כמה שפחות למסוך .. ( למרות שחדש לא בעיה כלכך )

הייתי שמח לעצה ולעזרה שלכם לפני שאני גם ניגש לנסיעות מבחן.

תודה רבה לכם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתה מתבלבל עם אטקה, ארונה לא נמכר עם 1.4, אלא או עם ליטר טורבו או עם 1.5 טורבו וגיר ידני.

עיצוב זה סובייקטיבי, לדעתי הארונה נראה צעיר יותר.

במקרה שזה אטקה מול אוקטביה אין עדיפות.

אותה אמינות כי סביר להניח שאלו אותם מכלולים של קונצרן פולקסווגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאוקטביה יתרון קטן בתחום האבזור, יש בקרת סטייה מנתיב ובלימה אוטונומית ולכן אין מובילאיי בניגוד לאטקה.

מראות נגד סינוור, חיישני רוורס, ופנסי ערפל קדמיים שאין באטקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הרכב הזה ישרת 4 נהגים שכוללים נהג שהוציא רישיון לפני חצי שנה, ואתה רוצה רכב חדש מהחברה בעל גיר רובוטי ? אני כבר רואה איך הסרט הזה יגמר :?

לך על האטקה מראה יותר ספורטיבי , שאר הפרמטרים די זהים. ותעדכן כמה יעלה הביטוח אני סקרן לדעת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלפים לא יקרים וכמה שפחות יכנס למוסך אז סיאט וסקודה בכלל לא הכיון שלכם.

נכון יש להם יתרונות של טורבו ומרווח (בעיקר באוקטביה) אבל יש לזה מחיר כבד מעבר לאחריות שתיגמר.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתם בעיקר ניזונים משמועות שאבד אליהם הקלח, אין ספק שמי שקנה את דור 1.0 של מנועי טורבו וגיר דו מצמדי, לא נהנה מאמינות סבירה, אבל היצרן לקח אחריות, וכרגע אין שום בעיה, לא במנוע ולא בגיר, בטח לא בצורה גורפת ולא יותר מהמתחרות, יחד עם זאת, אם אתה רוצה משהו שיהיה אמין, קר קיה ספורטאז 2 ליטר, כל אמצעי בטיחות, וגם זול וגם עם גג פנורמי,

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיר דפוק ולא אמין (DQ200), המחשב שלו לבד עולה סביבות ה8 אלף ש''ח, תוסיף לזה מצמדים עוד 5 אלף, משאבות מים עדינות, צריכות שמן גבוהות. אלה המחלות העיקריות בוואגיות.

אם אתה מוכן לספוג את זה לאורך הזמן אז שהיה בהצלחה.

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?624230-%D7%91%D7%A2%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%91%D7%92%D7%99%D7%A8-DSG-%D7%90%D7%90%D7%95%D7%93%D7%99-%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%A7%D7%A1%D7%95%D7%95%D7%92%D7%9F-%D7%A1%D7%A7%D7%95%D7%93%D7%94

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה : טיפולים וביטוח ברכב גרמני כזה מעולם לא היו זולים . האוקטביה גניבה במיוחד,בלי קשר לאמינות .

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטיפולים לא יהיו יקרים משום רכב אחר בקטגוריה שלו, מה שכן, ביטוחים יכולים להיות יותר יקרים בגלל הגניבות של האוקטביה. לא רואה סיבה למה האטקה יהיה יקר יותר מכל רכב אחר, האיביזה יקרה יחסית בגלל שקהל היעד שלה הם צעירים.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה לטיפולים היקרים היא בין השאר מדיניות היצרן :למשל החלפת פלאגים כל 30000 .בלי קשר לבלאי של האלקטרודה או לאזהרה במחשב.

הפלאגים במוסך היבואן לא זולים. לפחות משנה האחרונה יש חוק שמותר להביא פלאגים תואמים מהבית.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2267 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...